Це жах. Сеанс був перерваний повітряною тривогою і згідно з правилами квитки мають бути повернені автоматично у вигляді ваучерів. Мало того, що цього не сталось, так я вже 3 дні переписуюсь з ними і до сих пір мені не повернули нічого. Це якийсь жах, а не сервіс. І персонал до речі теж треба трохи вчити ввічливості і хоть колись усміхатись :(((
Фотогалерея
Відгуки
-
Юрій ★☆☆☆☆
-
Галя ★☆☆☆☆
Ми є постійними відвідувачами вашого кінотеатру, завжди купували квитки для дорослих , а дитина 5 р заходила безкоштовно. Сьогодні касира косо подивившись на дитину відмовилась, щоб дитина заходила безкоштовно. Найміть нормальних , клієнтоорієнтованих касирок, а не тих хто відбиває бажання до вас повертатися. Сьогодні і в майбутньому відвідувати вас, радити друзям бажання пропало.
-
Анастасія Свобода ★★★★★
Зручно, якісно, комфортно). Подобаються креативні рішення в інтер'єрі, створюють атмосферу творчості. Смачний чай. Дякую за можливість насолодитися якісною картинкою!
-
o. m. ★★★★☆
Любимо ходити в цей кінотеатр через локацію. Є великий вибір попкорнів, пепсі на розлив була чомусь тільки 0,8, зали і туалети чисті, притензії тільки до lux ряду в 4 залі, ну прям дуже вже обдерті крісла! А квитки дорожчі на 100 грн! upd 06.09.24. класний кінотеатр, сьогодні на сеансі сиділи лише три людини. Зали чисті, туалети чисті і не смердючі. Класно, шо в туалетах є окремі кабінки для діток і окремі умивальники, це дуже зручно! Мінус це обдерті підлокітники на lux рядах
-
Вова Попович ★☆☆☆☆
Дивився бій Усик-Джошуа в даному кінотеатрі в 1 залі ТРАНСТЯЦІЯ ВИСНУЛА. Було таке враження, що показують якесь слайд шоу. В даному випадку це відіграло ключову роль, бо бій динамічний, а показ був жахливий. Для такої масштабної події могли б підготуватись краще. Дивитись було неможливо. Усик молодець. Multiplex виправляйтесь, бо так діло не піде
-
2016di ma76 ★☆☆☆☆
Перебували сьогодні на перегляді фільму.Фільм чудовий ,що не можна сказати про працівників футкорну.Вікторія ,так звати менеджера до якого ми звернулись.Всю розмову переказувати не буду,мене лише цікавлять відповіді на такі питання: 1.Чому людина яка сама не дотримується правил елементарної гігієни ,робить зауваження 2.Чому між клієнтами робимо різницю(тобто подобається клієнт обслуговуємо,як ні то .....)
-
idd qd ★★★★★
Дуже сподобалась лояльність до клієнта. Було разок що купив білети не на той день, а прийшов пізніше. Так повернули гроші без питань. Такі от моменти якнайкраще характеризують компанію!
-
Diana Weiss ★☆☆☆☆
Одна зірка працівникам фудкорту з попрокном. Обслуговування неприємне, я купила 2 попкорн і після фільму попросила якись кульочок, мені відмовили і розвернулись. На сайті при купівлі квитків та попрокну написано, що я можу забрати товар без черги, в чому мені було відмовлено тим же працівником в неприємній формі. Я прийшла на фільм у свій день народження, більше не буду брати тут їжу. 24.08.2021.
-
Іванна Остапчук ★★★☆☆
За кінотеатр притензій 0, ціни супер, зручно , смачно і майже завжди порожній зал, але!!! персонал. Пані яка прибирала 4 зал не встигла до початку сеансу на12:40 і під час прибирання в мене просто вуха в'яли від її лексики...як її за*б*ла робота, с*ки люди не прибирають за собою, як б**ть можна лишить відра і не винести, і це зал 0+ по віку, я прийшла з дитиною...настрій на мультик зіпсувала зовсім(
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Multiplex Spartak?
Multiplex Spartak знаходиться за адресою СТРЦ "Spartak, вулиця Гетьмана Мазепи, 1Б, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Multiplex Spartak?
Зв'язатися з Multiplex Spartak можна за номером телефону +38 (080) 050-53-33
Як можна дістатися до Multiplex Spartak?
Дістатися до Multiplex Spartak можна за посиланням