Доброго вечора,чи можна в цьому магазині розрахуватися карткою національний кешбек?
Фотогалерея
Відгуки
-
Тетяна Гогуш ★★★★★
-
Адамчук Максим ★☆☆☆☆
Кончений магазин. Щоб купити алкогольні напої, потрібно шукати з акцизною маркою. Але таких немає. Касири сидять зі своїми сраками і не знають що робити. Дибільна організація.
-
Татьяна Мартынюк ★★★★★
Дуже приємні емоції від відвідування супермаркету Тор-ба. Вражає асортимент товару. Тут можна знайти все що вам потрібно. Гарна викладка товару, полиці завжди наповнені. Завжди є різні акції і знижки. Персонал магазину завжди ввічливий і радо приходить на допомогу покупцям. Раджу всім завітати до супермаркету Тор-ба.
-
РОМАН ФОМІЧ ★☆☆☆☆
Взагалі ніяк, на цінниках одна ціна, на касі зовсім інша.Най****ють
-
Ivanna Sta ★★★★★
Гарний магазин, величезний ассортимент, відсутність черг. Завжди свіжі м'ясо та рибопродукти. Ввічливі працівники, завжди привітні і позитивні. На порядок кращий магазин , ніж Сільпо та Ашан. І ціни - окрема бесіда, за наявності карти, цінник нижче ніж в сільпо і атб, виключення складають овочі, вони дорожчі , ніж в атб
-
Денис Семихатов ★★★★★
Приємно здивований. Магазин, почав викладати як Магазин, а не як Склад)) Рибний відділ, просто "уранан". Молодці!
-
Аліна Круглецька ★★★★★
Після ремонту магазин має сучасний вигляд, достатньо великий вибір товарів, діє система бонусів і акційних скидок.
-
Саша Войціховський ★★★★★
Найкращий магазин в Чернівцях. Сервіс та чистота на висоті. Все обладнання нове, асортимент величезний. МОЛОДЦІ !!!
-
Игорь Тол ★★★★★
Компактний гіпермаркет. Тут ціни нижчі ніж в усіх супермаркетах міста на майже всі товари. Вибір дуже хороший, а ціна вражає. Наприклад, товар, який коштує в "Сільпо" 36 гривень, тут може коштувати 26. Різниця в ціні варіюється від 0-0,5 грн до десятків гривень на користь "Торби". Не стану приводити конкретні товари в приклад, це варто побачити особисто, своїми очима. Прийшовши сюди, я просто ходив по рядах і фотографував цінники на знайомі мені товари та відправляв друзям ці фотки - на стільки шокувало. Те, що в "Сільпо" і "Колосі" по 17, тут буде десь по 12-14, що по 15 - тут буде десь 11. Що по 5 - тут буде десь 3 з хвостиком. Не всі товари мають разючу відмінність в ціні, проте по більшості усього, що тут є, різниця шокуюча. Важко зрозуміти, навіщо нам так сильно переплачувати в інших магазинах. По чеку все теж сходиться. Одне цікаве помітив: в чеку є цікавий пункт (останній в списку придбаного), називається "Обслуговування". Напевно, це щось типу чайових. Цікавий пункт. Востаннє у мене там було зазначено, що це обійшлось 3,80 грн. Але це точно варте того, яка знижка досягнута по усіх придбаних мною товарах. Те, за що ви платите 100 грн в інших супермаркетах, тут обійтися може близько 65, а з окремими товарами - ще менше. В залежності від конкретного товару це може бути разюча економія. Раджу. Персонал уважний, касири дбайливі, черги маленькі. Суттєво менші "Сільпо", яке знаходиться зовсім поруч, в ТЦ Депот і там люди навіщось віддають значно більші гроші за товари, які через 150 метрів в "Торбі" суттєво дешевші, будучи такими самими.
-
Anima Libera ★★★★★
Великий вибір товару. Крім продуктів харчування є ще канцелярія, посуд. Знайшла також гречане борошно без глютену, арахісову пасту, напої на основі цикорію, шоколад із високим вмістом какао. Ціни на багато продуктів навіть менші ніж на Калинці. Але маленький вибір молока. Ще хотілося б, щоб було у продажу рослинне молоко (рисове, соєве, мигдалевим і тд). І взагалі, було б чудово бачити більше продуктів здорового харчування.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Тор-ба?
Тор-ба знаходиться за адресою Складський провулок, 1, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58018
Який номер телефону Тор-ба?
Зв'язатися з Тор-ба можна за номером телефону +38 (095) 350-73-19
Як можна дістатися до Тор-ба?
Дістатися до Тор-ба можна за посиланням