Відгуки

  1. Юлия Носкова ★☆☆☆☆

    Купила кілограм свинячо-яловичого фаршу. Вдома відкрила пакет — запах був дивний, але не різкий і не як зіпсований м'ясо. Вирішила приготувати котлети. При жарінні на всю квартиру пішов настільки неприємний запах, що його складно описати, але дуже нагадувало, вибачте, каналізацію. Їсти стало неможливо, від одного запаху починалися блювотні позиви. Все довелося викинути (1,024 кг фаршу = 206,84 грн.). Вкрай не рекомендую купувати тут м'ясо (а фарш — особливо). Продавці, пригостити вас?))) Може, хоч ви зможете насолодитися своїм товаром.

  2. Юлія * ★★☆☆☆

    Купили мʼясо курятини (четвертини), приготували і я отримала алергічну реакцію( Чому саме на курку? Бо на сіль, часник, перець і гречку алергій не маю. Готували на грилі (не жирна, бо все стікає у піддон). Поставила би нуль, але не всі мають алергії і вибір там нормальний. Просто два питання, чим ви їх обробляли і чим годували?

  3. Єсєнія Шматченко ★☆☆☆☆

    Продали свинячу вирізку під виглядом яловичої! Була заморожена тому відразу не визначити! Піти морду набити їм?

  1. Марина Манина ★★★★☆

    Магазин з цікавим поєднанням: з одного боку – м'ясо, з іншого – випічка. Тільки дарма змішують фарші із салом і продавці не всі розуміють свою функцію - надати інформацію та продати товар

  2. Владимир Кузьменко ★★☆☆☆

    Магазин будинку м'яса. Ціни трохи вищі за ринкові. У крамниці брудно. Найепік Фейл це те, що купуючи м'ясо на 175 грн. із вас ще візьмуть 20 коп. за пакет. Що за дріб'язковість? У Вас маржа божевільна. Як ви ще примудряєтеся продавати маленькі пакети маєчки? Куряче філе було сильно обвітрене.

  3. Liubov Afonina ★★★★★

    Магазин м'яса найкращий на районі. На вибір свинина, яловичина, курка, індичата є завжди. Свіжий, персонал не хамить, часом дуже замучений і може бути вечорами черги. Поруч магазин випічки та борошняного. Десерти смачні, свіжі.

  1. Татьяна Михайлова ★★★★☆

    Цей магазин справжня підмога тим, кому потрібно купити щось м'ясне. Купувала тут куряче і крила, і гомілки, які до речі завозять часто, мабуть, воно там не залежується. Постійні покупці знають годинник завезення і підходять до потрібного часу. Є відділ яловичо-свинячий, там купувала кістки, щоб собачці відварювати. Тут якраз є обвітрений товар, що віднесу до невеликого мінусу. Холодильники-вітрини дають змогу бачити весь товар. Магазин зручний, навіть коли черга тут не тісно. Завжди чисто й продавці не гамлять. В іншій частині магазину розміщено магазин-пекарню "Булочник", що дуже зручно – зайшов за м'ясним і щось до чайка прикупив. Від Булочника дуже апетитні аромати розносяться по всьому магазину, так що слиновиділення посилюється, голодному краще не заходити.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Дім м'яса?

Дім м'яса знаходиться за адресою проспект Науки, 107, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Як можна дістатися до Дім м'яса?

Дістатися до Дім м'яса можна за посиланням

Advertisements