Відгуки

  1. Daria Khavluk ★☆☆☆☆

    Найгірший готель

  2. Олег Сухий ★★★☆☆

    На раз

  3. Владислав ★★★★☆

    Непогана сауна за власний кошт. Басейн є, лазня звичайна, але не особливо простора. Досить чисто, але ремонт би не завадив, звичайно. Приємна жінка адміністратор. Раджу, якщо обмежений бюджет та невелика компанія.

  1. Yuri ★☆☆☆☆

    Сервіс на рівні 0. З порога нас відразу ж попросили прибрати за собою, при тому, що за нами відразу була броня - тобто. за свій час (гроші). Я як би не скажу що ми свинячим за будь-якої можливості, але це ноу-хау прямий для лазні/сауни (хоча лазнею там не пахне). Під кінець нам зовсім відключили парилку, градусник показує 60 і попаритися на коня, так би мовити, ми не змогли (хоча часу було ще 30 хвилин). На відповідне запитання нам відповіли «а що, вам скоро збиратися і я парилку включала раніше, щоб вона прогрілася» - немає слів, одні емоції! Підлога вся в кахлі, добре що хоч не зменшилися. На каміння воду не лити, штраф 500грн (на двері прямо важить). Загалом, ніколи ми більше сюди не повернемося! І нікому не раджу туди ходити! Дно у всіх аспектах!

  2. Ruzal Grut ★★★★☆

    Чи не ахти. Але посидіти пивка можна попити. Сауна фінська. Чисто

  3. Анжелика Марченко ★★★☆☆

    Не організовано місце для роздягання. Взуття перевзувати доводиться в тісному коридорі, де знаходиться адміністратор, там воно і залишається. Поки 5 людей перевзулося по черзі — хвилин 10 минуло. Потім верхній одяг. Вішалка розташована прямо в залі, поряд із сауною, басейном та столом, там де вологість, бризки з басейну... Щоб сісти за стіл відпочити, попити чаю, доводиться обтиратися вологим тілом об куртки. А ще цікавіше, коли ми нанесли на тіло маски. Як не намагалися — куртки та пальта вимазали. Кімнату відпочинку з кутовим "шкіряним" диваном та телевізором - теж неможливо використовувати за призначенням. На диван доводиться складати речі. Іншого місця для цього немає. Розетки для фена як і є, але розташовані не функціонально. Одна з них, де можна бачити себе у дзеркалі, розташована прямо поряд зі столом. Є можливість "нагодувати" волоссям своїх друзів. А якщо прийшла компанія 4-6 чоловік, то сушити волосся доводиться по черзі і обов'язково хтось буде за столом. У кімнаті з диваном та купою на ньому одягу розетка є, але немає дзеркала. Загалом сауна непогана, чисто.

  1. Анжеліка ★★★☆☆

    Не організовано місце для роздягання. Взуття перевзувати доводиться в тісному коридорі, де знаходиться адміністратор, там воно і залишається. Поки 5 людей перевзулося по черзі — хвилин 10 минуло. Потім верхній одяг. Вішалка розташована прямо в залі, поряд із сауною, басейном та столом, там де вологість, бризки з басейну... Щоб сісти за стіл відпочити, попити чаю, доводиться обтиратися вологим тілом об куртки. А ще цікавіше, коли ми нанесли на тіло маски. Як не намагалися — куртки та пальта вимазали. Відпочинкову кімнату з кутовим "шкіряним" диваном і телевізором - теж неможливо використовувати за призначенням. На диван доводиться складати речі. Іншого місця для цього немає. Розетки для фена як і є, але розташовані не функціонально. Одна з них, де можна бачити себе у дзеркалі, розташована прямо поряд зі столом. Є можливість "нагодувати" волоссям своїх друзів. А якщо прийшла компанія 4-6 осіб, то сушити волосся доводиться по черзі і обов'язково хтось буде за столом. У кімнаті з диваном та купою на ньому одягу розетка є, але немає дзеркала. Загалом сауна непогана, чисто.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Немо?

Немо знаходиться за адресою вулиця Вадима Жукова, 2, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Як можна дістатися до Немо?

Дістатися до Немо можна за посиланням

Advertisements