Відгуки

  1. Ruslana ★☆☆☆☆

    Працює неадекватний, некомпетентний, невічливий консультант, який для того, щоб розібратись в ситуації, показує свої яскраві емоції, і говорить який я поганий клінієт)))

  2. Артем Хоменко ★★★★☆

    Нормальна аптека, достатньо низькі ціни на певні товари, в порівнянні з іншими аптеками. Робили інтернет замовлення, зайшли за ним через годину. Все було відкрито, з ціною не обманули.

  3. Ярослава Тимошенко ★☆☆☆☆

    Нікого не було чекала та дзвонила, світло горить . Ніяка вона не 00:00-24:00

  1. Тёма Тьома ★☆☆☆☆

    Сьогодні 08.05.2025 в 05:40 звернулися за ліками аква маріс 50мл та нокспрей, продавчиня була дуже не компетентна та не привітна.. ціни казала орієнтовні, а коли вже принесла ліки і потрібно було оплачувати сказала 450 гривень, по факту пробила 482.2грн, вже помітили як були вдома. Чек не надала, тому прикріпляю фото з моно та ціни на ці ліки через "таблетки юа" в цій же аптеці. Якщо підсумувати 124.90+241.10= 366грн, тож ніяк не виходить 482.20 грн Або ж елементарно пробила аква маріс не 50мл, а 150мл, хоча дала саме 50мл. Або просто НАДУРИЛИ .) В той момент мені потрібні були ліки, а не з'ясування відносин, тому можна припустити, що просто скористалась можливістю.

  2. Fedir Rococo ★☆☆☆☆

    Щойно 13.11 близько 2:50 ночі я намагалась придбати тут знеболююче, довго дзвонила і стукала, проте ніхто не відчинив. Світло ввімкнене в аптеці. Йшла сюди від іншої аптеки, яка теж заявляє про себе як про цілодобову, і така поразка! Ви хоча б уявляєте як це йти за допомогою в аптеку, з сильною мігренню, такою,що аж нудить і наткнутись на зачинені двері?

  3. Oksana S ★☆☆☆☆

    Ліки є в резерві, по факту їх нема

  1. Ляна Ляна ★☆☆☆☆

    УЖАС. Інакше не скажеш, З вечора забронювала ліки ОНЛАЙН, розраховуючи зранку одразу забрати, прийшла, на дверях ПЕРЕОБЛІК, стукаю в двері і підходить провізорка, відкрила двері, щось буркнула і закрила перед лицем іх назад, я так і не зрозуміла що це було.? Чи мене послали , чи нахамили?, бо вираз обличчя був агресивний. Я пререпитала, в чому справа, мені знову фиркнули як псу, що переоблік і ідіть куди йшли. Після того, як я почала на повишеному тоні пояснювати, що я не пес і не можна так себе поводити з відвідувачами, що я не прийшла просити даром, мені послали іношого провізора, який не розуміючи , що робиться , пожимав плечима і казав вибачте не можемо..... ОК , не можете???. 1. Чому одразу спокійно не можна було повідомити, вибачитися і пояснити про форс - мажор. 2. Прийшли забрати на другий день, замовлення в наявності не виявилося. НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ ЦЮ АПТЕКУ. ХАМКИ.

  2. Olena Levytska ★☆☆☆☆

    О 6:00 ранку, відмовили продавати ліки, оскільки в них не було решти!!!! На запитання, а що ж я маю робити, якщо мені потрібно вже, а аптеки поруч всі закриті. Відповіла: ЦЕ НЕ МОЇ ПРОБЛЕМИ.

  3. Оля Бойко ★☆☆☆☆

    ЖАХ! Вночі було погане самопочуття, стояла під аптекою 40 хв! Ніхто навіть не вийшов! Це технічна перерва в Вас по 40 хв триває?! Двіночок і стук в двері не допомагають, я розумію , нічна зміна і все таке, але це аптека , а не якась забігайлівка, люди знаходять останні сили щоб прийти в найблищу аптеку цілодобову, але до них навіть ніхто не виходить!

  1. Marta May ★☆☆☆☆

    Не найкращі враження. На товарах жодних цінників, на кожну позицію доводиться тикати пальцем, після чого провізор несе до сканера, щоб сказати ціну... це триває вічність. У час карантину запитала, де прикасовий санітайзер для клієнтів, на що запропонували купити )))) Куди ви прямуєте Медсервісе?

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Мед-сервіс?

Мед-сервіс знаходиться за адресою вулиця Городоцька, 141/143, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Мед-сервіс?

Зв'язатися з Мед-сервіс можна за номером телефону +38 (032) 238-21-67

Як можна дістатися до Мед-сервіс?

Дістатися до Мед-сервіс можна за посиланням

Advertisements