Приємно вражені. Заїхали дуже пізно, нас гостинно зустріли, показали номери на вибір. Дуже тепло в номері. Зранку запронували свіже приготований сніданок. Все, як то кажуть, для людей. Дуже зручна локація! Рекомендуємо
Фотогалерея
Відгуки
-
kristina mustafa ★★★★★
-
Валентина Новохацкая ★★★★★
Зручне розташування готелю , поруч великий магазин. Номери чисті, гарна постільна білизна, білосніжний рушники. В туалеті одноразові мило та шампунь. Була холодна і дощова погода але в номерах було ввімкнене опалення , гарячий душ і тепла ковдра зіграли нас. Безкоштовні чай і кава в будь-який час на рецепції. Окрема подяка адміністратору Аліні за смачну вечерю, яку вона швидко приготувала.
-
Іван Дубний ★★★★★
Зупинялись на дві ночі під час подорожі Буковиною. Готель приємно вразив чисті номери, нова постіль та рушники, зручне ліжко. В душі було чисто. Персонал дуже привітний і завжди готовий допомогти, нам дали рекомендації де поїсти та що подивитись у місті. Локація зручна недалеко від центру, і ціна дуже адекватна. Обов’язково зупинемося ще тут якщо будемо в Чернівцях. Рекомендуємо!
-
ROCKFOR ★★★★★
Номера та готель підуставший, але 3 числа я поселявся і відразу прийшлось виселитись, мені наобіцяли на потім про поселення або повернення коштів та я пішов. Через місяць коли селили відмовили і сказали звертатись до того хто обіцяв, звернувся і повернули повну суму
-
Anastasiia ★☆☆☆☆
Хочу залишити нажаль більше негативний відгук ніж позитивний. Я розумію що це бюджетний готель, проте умови гірше ніж бюджетні. Номер на двох, коли відкрились двері одразу відчувається затхлий вологий запах. Підлога номера чиста, але килим не дуже, в номері є пліснява, матрац в жахливому стані, розетки геть не підходять для використання бо це порушує всі норми пожежної безпеки. Зручності в номері це окремий розділ, і треба бути максимально маленькою людиною щоб там було зручно. Всюди пліснява, та брудні стіні. Ліжка пошарпані. Також нам запропонували сніданок, ми замовляли одне але його наплутали приготували інше, але то буває людський фактор, сніданок був смачний. Але термопод з водою для чаю треба почистити всередині. Із плюсів, нас без проблем поселили під ранок, є парковка для авто. Також шумно ізоляція відсутня від слова зовсім. Якщо ви розраховані на бюджетний сегмент це не привід так не слідкувати за номерами, і не зробити хочаб косметичний мінімальний ремонт. Дуже сподіваюсь що ви почнете покращити стан номерів в готелі
-
Марина Данішевська ★★☆☆☆
Ремонт старий і в номерах холодно
-
Vitalik Ukraine ★☆☆☆☆
Був у цьому готелі вперше і в останнє! У номері дуже брудно,постільна білизна та рушники брудні,таке відчуття що їх взагалі не прали після людей які з'їхали! Але з цього всього вище переліченого мною,є ще один великий мінус,у готелі не має столової,де можна було б харчуватися.............................
-
Anna Koval ★★☆☆☆
Зупинялась тут 2 рази Ціна не погана, але дужее грязно Білизна не стірана була і розетки поламані Стіни поляпані З дітьми не рекомендую поселятися Але транзитом можна Плюс в тому що велика парковка на території і багато номерів
-
Юрій Дорошенко ★★★★☆
Не поганий отель(ціна-якість),рекомендую в кого мета комфортно переночувати та відпочити від наших доріг!
-
Валерій Сторощук ★★★☆☆
2-х місний номер 390 гр сутки! Це нормально, а то що нема де поїсти в ОАЗИСІ, це погано
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ОАЗИС?
ОАЗИС знаходиться за адресою вулиця Руська, 299, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 60520
Який номер телефону ОАЗИС?
Зв'язатися з ОАЗИС можна за номером телефону +38 (099) 033-23-99
Як можна дістатися до ОАЗИС?
Дістатися до ОАЗИС можна за посиланням