Аптека не працює в ночі ,стояла пів години дзвонила ,стукала ноль на масу ,фармацевти сплять .Тому якщо у вас вночі щось стається знайте що в ту аптеку іти немає чого ,бо там сплять і вам нічого не продадуть
Фотогалерея
Відгуки
-
Marine Shechka ★☆☆☆☆
-
Наталія Войтович ★☆☆☆☆
Взагалі часто користуюсь послугами цієї аптеки, бо зручне розташування та великий асортимент. Та і переважно ввічливі фармацевти, які підскажуть, допоможуть і завжди привітні. Проте була свідком ситуації, коли фармацевт почала грубити і підвищувати тон на дівчинку, яка прийшла за ліками для мами і сестрички, проте розгубилась. Фармацевт кричала, що вона затримує чергу і щоб не приходила більше без списку. Сьогодні ж, 16.11.24 це й же самий фармацевт, не знаю, як її звати, знову була на зміні. Я зайшла з дитиною, попросила мені показати в якому форматі є вазилін, після того, як фармацевт мені його показала, я спитала, чи є в наявності якісь засоби для захисту дитячих щічок від холоду, на що мені фармацевт вказала на вітрину, що ніби то там десь знизу стоять засоби двох фірм і в кінці додала "взагалі то в нас лише дорогі товари, дешевих немає". Після цієї фрази будь яке бажання купувати щось, в той же момент зникло. Шановне керівництво, прохання провести зі своїми працівниками профілактичну бесіду стосовно спілкування з відвідувачами аптеки. Чи то рахується за норму-судити по зовнішньому вигляду про фінансовий стан відвідувачів? Дуже шкода, що один працівник, в якого чомусь постійно немає настрою на роботі, псує враження від гарної мережі аптек.
-
Марян Грицаюк ★☆☆☆☆
Нікудишнє обслуговування! Ввечері 08.03.2024 стикнувся з не ввічливим відношенням провізора. На моє уточнення, чи є в наявності потрібен препарат - негативна відповідь і слова «я вам даю інший, ліпший» хоча мені іншого не потрібно! У відповідь на мою відповідь про розрахунок готівкою, відмовили продавати бо «НЕМА ЗДАЧІ», власне тон, яким було це сказано, описують великі букви. Розрахувався картою і тут не кінець, за 10 чи 15 секунд, коли тривав розрахунок через віконечко, вислухав що протяг, і холодно, і провізор має тут на протязі стояти! Сподіваюсь відгук прочитають потрібні люди компанії і зроблять зміни.
-
Ciроманець ★★★★★
Ок
-
Marichka Netrebych ★☆☆☆☆
Шановна адміністрація, зверніть, будь ласка, увагу, що ваш продавець з нічної зміни (так-так, саме продавець) не тільки не розбирається в ліках, а й не вміє читати. Досить того, що впарила чоловіку пребіотик за 450 грн. замість розчину для регідратації, з фразою «Так в саше для дорослих, а для дітей в каплях має бути». То коли чоловік приїхав і сказав, що це не те, щоб поміняла на те, що потрібно, то, тримаючи в руках обидва товари, заявила, що міняти не буде, бо це все рівно одне і те ж саме. І взагалі є тільки одне саше, як хоче нехай купує і це.
-
Макс Навроцький ★★☆☆☆
Жахливо працює нічна зміна. Технічна перерва ввечері може тривати вічність. Сьогодні мені в агресивній формі відмовлено в продажі до 00:00 (технічна перерва) в 00:00 чекаєм поки загрузиться новий день. До цього десь пів року назад ,коли дитині треба були ліки від температури, мені сказано було "Поки я підлогу не помию я нічого продавати не буду" прийшлось бігти в іншу аптеку а це ще + 20 хвилин до часу поки дитина мучається з температурою.
-
Dmytro Hladun ★★★★★
Асортимент, інтер'єр, обслуговування для такого аптечного кіоску на хорошому рівні. Навіть інколи черги є ).
-
Андрей Кравец ★★★★★
Дуже ввічливі працівники. Завжди підскажуть що ліпше взяти. Нормальні ціни.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Пульс?
Пульс знаходиться за адресою вулиця Олександра Довженка, 1, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Пульс?
Зв'язатися з Пульс можна за номером телефону +38 (032) 245-56-10
Як можна дістатися до Пульс?
Дістатися до Пульс можна за посиланням