Чудовий магазин,все свіже,персонал завжди допоможе,відгукнеться.
Фотогалерея
Відгуки
-
Зоряна ★★★★★
-
Людмила Вашуріна ★☆☆☆☆
Ще не чула щоб мʼясо так смерділо !!! Купила гомілку у ниві напроти майдану !!! Чек не узяла (і везти назад часу немає) Але краще мʼясо більше тут не братиму! І взагалі не зайду ‼️‼️‼️
-
Олена Татарин ★☆☆☆☆
Жахливе відношення продавців, а також охорони , зверхнє! Сьогодні була спостерігачем, коли охорона накричала на хлопця, який також там працював і виконував свою роботу. Краще б дивились за порядком в магазині і свіжістю продуктів.
-
Iryxa FD ★☆☆☆☆
Ситуація не з приємних.купую чипси: 3 стелажі одні і ті ж люкс чіпси з сиром на ціннику дві різні ціни одна в районі 36 з копійками інша 48 з копійками. Прошу в охоронця, яка актуальна.Дивляться перебирають обидві нові. Іде на касу, повертається говорить ціна 36.... добре. Прошу поставте один цінник бо не зрозуміло," ми самі розберемся". Добре. Приходжу на касу, пробивають ціна 48.... питаю як так, хвилину назад сказали 36.... кажу бийте відміну покличте охоронця. Приходить, касир пояснює ситуацію, він пробиває на сусідній касі, ціна 36.... кажу як так Прошу покликати менеджера, на що охоронець говорить роби відміну, бере 2 пачки чипсів і збирається іти. Настоюю покладіть товар , покличте менеджера. Недовольно покликали дівчину. Вона швиденько пробиває на касі де дешевше, каже що то та каса недобре бьє, кажу тоді змініть цінники скрізь на однакові " ми самі знаєм що робити" . Добре. Дайте книгу скарг і пропозицій,:" нащо. , ви ж купили то тій ціні", кажу тому що покупець і маю на це право, хочу написати скаргу і прийти подивитись письмову реакцію на неї, в чому проблема не до вас же претензія , Ви охоронець. Приносить. Написала. Сумніваюсь що буде хоч якась реакція. Просто будьте уважні. Так як не раз на касу старші люди питають, чому не та ціна на що їм хамовито відповідають, акція пройшла не змінили ще цінник . Ну це ще якось можливо зрозуміти, але коли дві різні каси пробивають дві різні ціни то уже перебор .
-
Alla Bogaichuk ★☆☆☆☆
Продавці не виховані.продають зіпсований товар.
-
holy leorapds ★★★☆☆
Продавець відділу овочів та фруктів не дуже привітна. Хотілося б кращого ставлення до клієнтів
-
Вячеслав Вакарчук ★★★★★
Подобається там купляти товари інколи по акціях дешевше виходить
-
Tetiana Vykliuk ★★★★★
Зручний магазин із хорошим графіком роботи. Досить широкий вибір товарів, бакалія, багато цукерок, печива і солодощів, мінімальна побутова хімія і супутні товари, напої, заморожені продукти, молочне, є дитяче харчування -суміші, каші і пюре, окремий відділ від Колосу - м'ясо, ковбаси, сири, торти і тістечка, відділ Фруктового каравану зі свіжими овочами, сухофруктами та горіхами. У м'ясному відділі є 2 кавові машини. Хороші ціни (дещо дешевше аніж в Ашані), постійні акції. Є програма лояльності для постійних клієнтів- картка на знижку 3%, не багато, але приємно. Привітний ввічливий персонал. Завжди щось розкладають, перекладають, прибирають. В усіх відділах можна розрахуватися карткою. В приміщенні магазину є 2 термінала, 1 із них Приватбанку. В магазині ведеться відеоспостереження, є шафки для речей покупців, кошики для покупок, великі кошики на коліщатках.
-
John Brooks ★★★★☆
Хороший супермаркет,досить дешево,багато акцій,хороші та привітні касири осоюливо Едуард
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Нива?
Нива знаходиться за адресою Головна вулиця, 143, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000
Який номер телефону Нива?
Зв'язатися з Нива можна за номером телефону +38 (037) 254-36-35
Як можна дістатися до Нива?
Дістатися до Нива можна за посиланням