Відгуки

  1. Julia ★★★★★

    Було вперше. Персонал привітний, зручний зал, смачний попкорн та є все необхідне. (Деякі місця були не досить добре прибраними, але це не є великою проблемою). Загалом перебування в кінотеатрі сподобалося.

  2. Ромерівко Кліманчик ★★★★★

    Все дуже сподобалось, великий екран великий зал мабуть більшого в Закарпатті немає ,звук атмосфера а ще й можна попросити бармена зробити гарний коктейль з собою в кіно це тема!

  3. Тетяна Кравченюк ★☆☆☆☆

    Жах жахливий, що запах, що крісла. Особливо персонал - це взагалі окреме незадоволення. На відмінно від кінотеатрів у Тячеві та Мукачеві, які відрізняються доброзичливим і привітним персоналом, сучасним обладнанням та свіжим ремонтам, без сторонніх затхлих запахів.

  1. Едуард Чебанік ★★★☆☆

    Постійно ходимо сюди на цікаві прем'єри. Останнім часом почав помічати, що деякі фільми йдуть наче у меншому фреймрейті (частоті кадрів), ніж потрібно. Стандарт - 24 кадри в секунду. Вчора, 03.07.25, були на показі "F1" та фільм йшов наче у 20-22 кадрах в секунду. Так, різниця невелика, але цього вже достатньо, щоб враження від фільму було зіпсоване, тим більше від такого динамічного. Попередній раз були на "28 років потому" - там такої проблеми не було, все було плавно. Ще до нього також були на якомусь фільмі, назву вже не пам'ятаю, була така ж проблема - недостатня частота кадрів. Також, на жаль, два наші сеанси підряд два вида попкорну були відвоглі, конкретно сирний та карамельний. Всередині в залі дуже душно, кондиціонування або відсутнє, або не працювало. Під час фільму не мені одному хотілося вийти подихати свіжим повітрям, але фільм був надто цікавий. Дуже надіюсь на виправлення згаданих мною проблем.

  2. Олександр Молотов ★★★☆☆

    Для маленького містечка кінотеатр не поганий, але треба щось робити з затхлим сморідом у залі. Зал кінотеатру дуже великий судячі за все він повністю не заповнюється. Що сподобалося, так те що прем'єри фільмів відбуваються одночасно з прем'єрами по всій країні.

  3. Галина Горешняк ★☆☆☆☆

    Працівники кінотеатру переважно без масок. Спілкуються з людьми зверхньо. Вигадують, що є закон, що забороняє відвідування з рюкзаками :) Назвати закон чи номер постанови про заборону відмовляються. Пояснити чому "не можна" не хочуть - говорять - ми вам не повинні це пояснювати. Не раджу до відвідування, навіть якщо багато вільного часу!

  1. Olexandr T. ★☆☆☆☆

    Добавилась нова фішка бабки-білетерки. Вона тепер не пускає людей з сумками та рюкзаками в зал. Дуже прикро, що так ніхто і не викликав поліцію, щоб склали на неї акт за ненадання послуги оплаченої. Це старий комент: -------------------- Холодно. Дуже холодно... Погана якість зображення та звуку... Зображення ДУЖЕ темне... І все "розмите". Таке враження, що вони прикрутили яркість спеціально. Звук тихий в порівнянні з іншими квнотеатрами. 3d нема :( коли змінити щось в обладнанні???? Коли нарешті буде нормальна картинка??

  2. Читайте Уважно ★☆☆☆☆

    Особисто мені взагалі не подобається таке ставлення до відвідувачів. Ви приходите подивитися кіно і можливо відпочити. Під час кіна людина може хотіти пити(це нормально), але коли ви купуєте квиток і хочете зайти в зал до вас докапуються і кажуть залишати свої речі просто на якомусь диванчику, ви навіть не можете занести пляшечку води, бо потрібно купувати у нас(націнка не нормальна), а не в іншому магазині. Окєй скажуть не їсти, цим можна заважати іншим або ще шось, але вони самі продають їжу і знову купувати у нас. Приходите з рбкзачком наприклад, залишайте рюкзак, його не можна і їм всервіно шо у вас там. Якшо вкрадуть тут є камери, але я впевнений ніхто нічого вам не поверне. А взагалі ви не маєте право на таку діяльність. Почитайте трохи. Згідно з ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «Про захист прав споживачів» Ст 17, п.1: 1. За всіма споживачами однаковою мірою визнається право на задоволення їх потреб у сфері торговельного та інших видів обслуговування. Встановлення будь-яких переваг, застосування прямих або непрямих обмежень прав споживачів не допускається, крім випадків, передбачених нормативно-правовими актами. Де написано шо не можна свою їжу, ваша табличка НІЧОГО не означає, про це нема закону і нічого такого. Ст. 17, п.2: 2. Споживач має право на вільний вибір товарів і послуг у зручний для нього час та на вільне здійснення безготівкових розрахунків з урахуванням режиму роботи та обов’язкових для продавця (виконавця) форм (видів) розрахунків, установлених законодавством України. Продавець (виконавець) зобов’язаний всіляко сприяти споживачеві у вільному виборі продукції та форм її оплати. Забороняється примушувати споживача придбавати продукцію неналежної якості або непотрібного йому асортименту, у будь-який спосіб обмежувати можливість здійснення ним безготівкових розрахунків, якщо відповідно до законодавства продавець (виконавець) зобов’язаний забезпечити таку можливість. Мені не потрібна ваша продукція, і прмушувати це робити ви не можете. Де хочу там і купую, я то купив і то моє, з своїм телефоном, одягом, водичкою чи їдою ходжу туда куди мені потрібно. Ст.19 ч.1 Заборона нечесної підприємницької практики 1. Нечесна підприємницька практика забороняється. Нечесна підприємницька практика включає: 1) вчинення дій, що кваліфікуються законодавством як прояв недобросовісної конкуренції; 2) будь-яку діяльність (дії або бездіяльність), що вводить споживача в оману або є агресивною. То шо ви людям кажете своє не можна купуйте у нас, у вас націнка велика і цим самим ви люде вводите в оману, адже людина може придбати ту саму колу або чіпси або ще щось набагато дешевше. Далі, згідно з п.1 та п.4 ст. 633 Цивільного кодексу: 1. Публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов'язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв'язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо). Тобто, продати ви квиток зобов‘язані. 4. Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг). Ви маєте продати квиток і показати фільм, а забрати то шо в мене є, тоже не маєте права, адже то моє особисте і залишати я тоже не зобов‘язаний, а ви продати і показати фільм зобов‘язані. Покладіть будь ласка нормальні націнки, то люди будуть точно не проти у вас купувати і я думаю набагато більше людей буде відвідувати кінотеатр.

  3. Mariia Varha ★★★★★

    Класно. Цікаво. Дуже смачні Бургери. ЯКЩО хтось хоче смачного бергера, то вам сюди.

  1. Ірина ГРИНЮК ★★★★☆

    В самому кінозалі не була,та ззовні навіть дуже чудово)Приємно посидіти біля фонтану в спекотний день.І у фойє дуже мило.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса CineMax Тиса?

CineMax Тиса знаходиться за адресою 90400 Хуст, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону CineMax Тиса?

Зв'язатися з CineMax Тиса можна за номером телефону +38 (097) 119-73-11

Як можна дістатися до CineMax Тиса?

Дістатися до CineMax Тиса можна за посиланням

Advertisements