Відгуки

  1. Анастасия Тытюк ★☆☆☆☆

    Жах,жах і ще раз жах. Чесно. За останній рік багато давала шансів вашому закладу і кожен раз було «але». Обслуговування на 0. Кухня споганилась. Взяти сьогоднішнє і ОСТАННЄ моє замовлення це бургер сирне татко і чізбургер,просто полетіло в сміття. Котлета напів сира і переселена,суха. Булочка згорівша. Як тільки сирний татко був в новинках,соусу лили совісно. Сьогодні привезли просто дві каплі. Навіть бургер не макнеш.

  2. Max ★☆☆☆☆

    Зробив замовлення 30.12 на 31.12 Прийняли а через час скасували. Нічого не повідомили. Такого ж вам сервісу як відгуки. Та побільше конкурентів.

  3. Henimos ★☆☆☆☆

    Їжу за столами переплутали, не могли зрозуміти де кого замовлення , пока самі гості не почали підказувати у кого що було. Коктейлі чекали годину!!! А принесли шось гидке що абсолютно відрізняється від картинки!!!! Суші на вигляд такі наче їх вже хтось поїв, виблював і мені принесли на вечерю. Навпроти мого столика було зашторено (тільки навпроти мене) наче просто забули відкрити шторі, або не захотіли. 0/10

  1. MICk Fern ★★☆☆☆

    Розчарувався піцею, завжди було гарно, піца була пухка, багато начинки, а цьго разу супер тоненька начинка нарізана в режимі економії, а ціна 430 грн.

  2. pasiaa pasiaa ★★★★★

    Суші каліфорнія море риби - неймовірна смакота. Нас обслуговувала вельми досвідчена і приємна офіціянтка Катя, все приносила оперативно. Ми сюди заходимо не один рік. Всім рекомендую цей охайний заклад для приємного відпочинку, також можна приходити з дітьми:)

  3. Serhii Chornyi ★★★★★

    Гарне, атмосферне місце, з дуже смачними стравами. Піца неймовірно смачна. Є круті меню на сніданок та обід за вигідною ціною. Іноді треба доволі довго чекати, але в той же час можно завчасно подзвонити і замовити. Є безкоштовна доставка. З мінусів - музика у приміщенні, яка повторюється.

  1. Юля Сич ★★★★☆

    Все смачно, їжа і напої сподобались. Брали піцу фемелі - до смаку. Офіціантки мляві, впала вилка, реакція відсутня, чекати рахунок довго.

  2. Alexеі Dmyitrenko ★★★★★

    Всім хто це читає: Привіт, я студент, в мене практика) вирішив я трішки підзаробити грошенят) І ось саме в цій піцерії ФОРУМ працю (майже місяць) і ви всі критикуєте шукаєтуе ці недоліки в їжі, в приміщенні, в правильності подачі... це все має значення? ТАК, ЗВІСНО) Але ось що я помітив: - як ми, наш колектив не зовсім дружелюбний і мирний, ще ми іноді помиляємся..., але дозвольте нагадати що всі ми люди, і всі хоч не раз в своєму житті робили різні помилки, на них ми і вчимось) -але тепер і ваша сторона дорогі відвідувачі) ви вбачаєте лише в нас провину) і ми повинні виконувати ваші капризи, іноді ваша зверхність до нас мене виводить, хоча я і не подаю ознак) ЗНАЄТЕ ЩО Я ДУМАЮ: "Не ставте себе кращим за когось, спробуйте помінятись місцями і побути в чужій шкурі, і ви одразу все зрозумієте))" дякую вам))

  3. Anton Ramsky ★★★★☆

    Смачна кухня. Хороше розташування. Дуже приємна офіціантка Маріна. Єдиний мінус - це ціни! (Або високі ціни, або занадто малі порції за їх вартість) Не зважаючи на те що людей не було багато, страви несли дуууууууже дооооовго!!!! Чи можу я рекомендувати? Однозначно сказати не можу. Коли наступного разу приїду в це містечко, пошукаю затишніше місце.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Студія смаку LOFT?

Студія смаку LOFT знаходиться за адресою 24321 Ladyzhyn, Vinnyts'ka oblast, Україна

Який номер телефону Студія смаку LOFT?

Зв'язатися з Студія смаку LOFT можна за номером телефону +38 (097) 122-12-26

Як можна дістатися до Студія смаку LOFT?

Дістатися до Студія смаку LOFT можна за посиланням

Advertisements