Доброго дня сьогодні були в закладі 25.11.2025 , були дуже нам не раді відразу як ми прийшли , по-перше нас була компанія з 8 осіб , ми зайшли на перший поверх нам навіть не запропонували місце , персонал просто дивився , ми піднялися на другий поверх але там так само ігнор , не зрозумілі дії від персоналу , ми самі знайшли місце та присіли , меню ми знайшли за кодом ну то таке , по- друге для того щоб зробити замовлення треба махати та чекати офіціанта , хотя на другому поверсі було максимум шість столиків на три офіціанти , в нас нарешті прийняли замовлення , при замовленні було сказано що будуть окремі чеки це не є проблема в закладі , але після замовлення яке було майже однакове , а саме 7 порцій дерунів з грибами та одна порція чебуреків з грибами нам повідомили що буде тільки 4 порції дерунів , добре ми розуміємо кінець дня можливо щось закінчилося ок ,ми зробили інше замовлення , нарешті принесли наші замовлення , але і тут не все ок , за чебуреки з грибами забув офіціант , потім ми вже попросили рахунки але нам принесли один рахунок на всіх і то це був не наш офіціант хлопчик а його колега , коли ми запитали коли принесуть чебуреки з грибами ,вона сказала що вони готуються , коли ми запитали другий раз вона відповіла що ми їх не замовляли , висновок у нас один з 8 людей нашої компанія взагалі щалишився голодний ,він пішов злий та голодний з цього закладу .Адміністрації закладу , потрібно провести навчання з персоналом , бо через таке ставлення до вас скоро ніхто взагалі не прийде , ми дуже не раді що обрали вас , так як наш вечір зіпсований ,тому що ми пішли до вас а не в інший заклад .........не рекомендую
Фотогалерея
Про нас
Cossack Brewery — це дуже круте місце для відпочинку. Тут смачна кухня, а особливо феноменальні реберця. Приємний персонал та помірні ціни роблять цей заклад рекомендованим для відвідування.
Відгуки
-
Наталія Мурахо ★☆☆☆☆
-
Катерина Морозова ★☆☆☆☆
20.11 були у вашому закладі вперше і мабуть востаннє. Заклад працює до 22:00, але вже о 20:15ми змогли замовити тільки салати, хоча взагалі прийшли по мідії в соусі унагі. Офіціант попередив нас, що кухня скоро зачиняється і треба робити замовлення вже зараз, ми одразу замовили салат цезар та мідії. На що нам одразу відповіли , що мідії закінчилися, тоді ми замовили сердечка в соусі і нам відповіли , що їх довго готувати , а кухня вже зачиняється ( нагадую, що на годиннику було 20:20). Питання, для чого заклад працює до 22:00, якщо замовити не можна нічого ? Але більше всього нас здивувало те, що разом з нами зайшли ще дві дівчинки і сіли за сусідній столик, до них офіціант підійшов вже після нас, але потім ми побачили , що їм принесли ті самі мідії в соусі , як це пояснити? Цезар та коктейль був на 3- Були до цього в Полтаві у козацький броварні, там ніколи не було такого обслуговування.
-
Влада Близнец ★☆☆☆☆
Це просто триндець! Щойно приїхало замовлення глово! Ви взагалі спаковувати вмієте? Борщ не закрили щільно він протік, та його поставили на тару з овочами маринованими, та там прогнулася картонна кришка, все на мокло та розквасилось…це просто триндець! Картоплю фрі поклали просто у бумажняний звичайний пакет, все в олії! Ви просто знущаєтесь!
-
Olena Korabelnykova ★★★★★
Чудовий заклад! Смачна їжа, нормальні ціни, привітний персонал. Дівчата офіціанти швидко обслуговують навіть при великій кількості відвідувачів у закладі довго чекати на замовлення не довелося. Нам дуже сподобалось. Замовляли невеличкий банкет, імениннику був комплімент від закладу- кусочок торта безкоштовно. Дрібниця звичайно, але дуже приємно ☺️.
-
Альона Молодчин ★★☆☆☆
Сьогодні, 14 лютого, ми з подругою замовили у ресторані "Козацька Броварня" святкову вечерю на День святого Валентина, яка включала 7 позицій страв, упакованих у 6 фольгованих ланч-боксів і 2 коробки для чебуреків. Замовлення було оформлене на 17:30, а діти забрали його близько 18:00. При перевірці пакету вдома виявилося, що в пакеті не було коробок із чебуреками – найдорожчої позиції замовлення. Ми повернулися в ресторан, щоб розібратися. Попросили переглянути камери, оскільки на них мало бути видно, що коробок із чебуреками в пакеті не було, бо це все в такому пакеті було б нагромаджене. Дівчина із залу поставилася до ситуації з розумінням і пішла з'ясовувати на кухню. Однак офіціантка, яка приймала наше замовлення вдень, вийшла незадоволена, без вибачень одразу ж винесла коробки з чебуреками. При цьому вона заявила, що бокси були складені не так, як на нашому фото. Звісно не так, бо я перевірила кожну коробку. Але це виглядало так, ніби нас намагалися звинуватити в тому, що ми неуважно перевірили пакет. Замість вибачень – неприємне ставлення. Ситуація залишила неприємний осад і зіпсувала святковий настрій. Дуже розчаровані таким сервісом. Сподіваємося, що ресторан зверне увагу на якість обслуговування клієнтів. На першому фото пакет який забрали, а на останньому чебуреки, яких не доклали в замовлення. П.С. При тому, що страви виявилися дуже смачні, тому це ще більш не приємно.
-
Alex Rozhko ★★☆☆☆
Підтверджене замовлення столика на балконі за тиждень по факту перетворилося на місця на літньому майданчику. Адмін тільки й казала про можливість як звільнитися столика, що пересадить... Але цього не сталось. Тільки після прохання нам принесли ковдру, завчасно їх не пропонують. Обслуговування російською, хоча ми намагалися спілкуватися українською. М'ясо як з пароконвектомату, адже воно НЕ може бути просмажене за 15 хвилин від замовлення. Та й запах багаття відсутній. Додаткові серветки принесли після нагадування. Нажаль, провінційне міщанство поступово перетворює гарну ідею на пересічний заклад.
-
Yurii ★★★★★
Дуже сподобалася атмосфера. Приємний персонал, добрі страви та цілком помірні ціни
-
Ірина Купрієнко ★★★☆☆
Спочатку про недоліки-мінус зірка за те,що гостей не зустрічають при вході і не направляють до вільних столиків,зате офіціанти жваво підбігають,щоб повідомити,що стіл зарезервовано і туди не можна; ще мінус зірка-російська мова від офіціантів,навіть,якщо гості звертаються українською! За таке зовсім не хочеться залишати чайові. Проте офіціантка вразила гарною пам'яттю-велике замовлення запам'ятала без блокноту) А от їжа практично перекриває всі недоліки! Дуже смачно! Всіх вразив дерун по-розбійницьки,подача супер,смак дивовижний)
-
Таня Верменич ★★★★★
Дуже круте місце для відпочинку. Смачна кухня, а особливо феноменальні реберця.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Cossack Brewery?
Cossack Brewery знаходиться за адресою Соборна вулиця 16/9, Автозаводський район, 39600 Кременчук, Полтавська область, Україна
Який номер телефону Cossack Brewery?
Зв'язатися з Cossack Brewery можна за номером телефону +38 (068) 068-97-77
Як можна дістатися до Cossack Brewery?
Дістатися до Cossack Brewery можна за посиланням