Відгуки

  1. Оксана Спольська ★★★☆☆

    Відвідували “Шале” у жовтні 2025 року. Користувалися внутрішнім басейном — ремонти вже не зовсім свіжі, але загалом усе чисто й доглянуто. Фінська баня також справила хороше враження. А от хамам, на жаль, розчарував: стояв дуже неприємний, різкий запах, схожий на плісняву. Видимих слідів не було, але, ймовірно, проблема у вентиляції. Окремо про піцу: основа була надто тонкою, з мінімальною кількістю начинки — трохи томатного соусу й ледь помітний сир. Складається враження значної економії на інгредієнтах. Сподіваємось, заклад зверне увагу на ці моменти, адже потенціал для покращення є.

  2. Dmitry Korotkov ★★★★★

    Номери чудові. Кухня неймовірна смачна, номери просторі та ідеально прибрані. Обслуговування швидке і ввічливе. Дякуємо власникам за прекрасний заклад, в який хочеться повертатись. Обслуговування офіціанта Надії на високому рівні

  3. Ярослав Лахман ★★★★★

    Дуже чудовий заклад. Буваю часто. Все завжди смачно і швидко. Обслуговування хороше, офіціант Надія була ввічлива, швидко прийняла замовлення та порадила страви , які справді нам сподобались.

  1. Marina Petrovna ★★★★☆

    Смачно. Має місце бути.

  2. Anna Ferstl ★★★★★

    Дуже гарні та просторі номери з кондиціонером. Один мінус: в ванній кімнаті в 3-му номері можна вже замінити або добре вичистити від вапняка душеву фурнітуру. В ресторані смачні страви та коктейлі. Також в комплексі є два бассейни: на вулиці та в приміщенні. 300 грн./день на вулиці 120 грн./год. внутрішній ( в ціну входить сауна ) Номер стандарт 770 грн. зі сніданком Дякуємо за приємні спогади

  3. Николай Цуркан ★☆☆☆☆

    Я не знаю як відповісти на вашу відповідь але скажу вам так в новому коментарі! Якщо я б не запросив книгу скарг, то мені акційну піцу не надали але тим паче я уточнив у бармена стажора і офіціанта який зі стажем роботи у вашому закладі-що акція є!!! як мені відповіла ваша хамовита адміністраторша, то в мене пропало бажання їсти ту піцу але за рахунок того що я проїхав до вас 7 км із-за поради моїх знайомих що у вас смачна піца я принципово вимагав акцію! Але по перше подивіться на ту підгорівшу піцу, потім зверніть увагу що мені чек не видали і коли запитався за чек- вони дружньо відморозились(вона має бути в чеку), але я не сомніваюсь що мені на попередній коментар відповіла та хамовита адміністраторша! Порада для власників- придивіться уважно кого ви берете на роботу і не буде у вас таких коментарів! Минулого року теж моє замовлення офіціанти видали комусь другому і доводили що вони мені видали....

  1. Наталія Гончарова ★★★★★

    Красива тереторія, готель, ресторан,спа. Дуже все чисто і доглянуто. Не люблю в готелі килими на підлозі, але тут вони були такими, що хотілося ходити босоніж. Дуже смачні і красиво оформлені сніданки! Доброзичливий персонал!

  2. Діана Левицька ★★★☆☆

    Хочу сказати непогано.Кухня дуже смачна але є й мінуси.Номер у якому ми перебували на перший погляд чистий але коли трошки посунули тумбу то побачили пил і волосся .Ще як тільки приїхали пропало світло через погодні умови і аж вечером включилось і вночі також пропало світло і вода десь на 1,5 год., а на ранок коли спитали адміністратора чи часто так у них буває , то адміністратор сказала що світла мало не бути аж цілу ніч .Також були вирвані розетки біля ліжка в спальні .Тому прошу персонал зверніть на це увагу !!! А так взагальному непогано.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Сhalet?

Сhalet знаходиться за адресою вулиця Лесі Українки, 21є, Шипинці, Чернівецька область, Україна, 59341

Який номер телефону Сhalet?

Зв'язатися з Сhalet можна за номером телефону +38 (099) 283-66-99

Як можна дістатися до Сhalet?

Дістатися до Сhalet можна за посиланням

Advertisements