Відгуки

  1. Oksana G ★☆☆☆☆

    Заїхали поїсти, але враження залишились негативні. Спочатку не дали до меню соус, потім один з бургерів виявився пересмаженим, верхня булочка як сухарик. Ну але і це ще не все, всередині бургера котлета була запакована, загорнута в папір. Коли ми сказали про це співробітникам, склалось враження, наче для них це норма: просто вибачились, навіть не було пропозиції переробити бургер, не кажучи вже про якусь компенсацію за те, що я ледь не наїлась паперу, який неясно де до того лежав.. Завжди зупинялись тут, але більше не будемо

  2. Оксана Миколаївна ★☆☆☆☆

    Код на кафу не сканується нормально. Допомогти це не про них. Гроші за булочку та каву не повернули, хоча якщо вже каву помилку зробив покупець. А булочку з кленовим сиропом?????? Не рекомендую. Лохотрон. Або поміняйте продавця.

  3. Stas Boiko ★☆☆☆☆

    Замість очікуваних 18 літрів до повного, в бак чомусь "влізло" 30 літрів. Судячи з попередніх коментарів, я не перший. Тупий обрахунок клієнтів, повністю зіпсоване враження про WOG.

  1. Наталія Гамалій ★☆☆☆☆

    Була на заправці Wog,жахливе обслуговування. Чорна жіночка постійно оре як різана. Дітям зробити не тей хот дог. Подружка замовила 2 порції стріпсів зробили лише одну порцію,коштів не повернули так як подруга після першого замовлення стріпсів викинула чек. Постійно обслуговуюся в мережі wog у Київській області,де мережа відпрацьовує завжди по стандартах. Сьогодні я потрапила в справжній жах... Ніхто не пропонував додаткових послуг,а враження залишилось ніби я їм ще й винна залишилась. Щастя персоналу що ми спішить,в іншому випадку був би страшенний скандал... Враження геть паршиве+ спорчений настрій

  2. Дмитро ★☆☆☆☆

    Залишився на паркінгу переночувати з 01.00 до 5 ранку, прокинувшись від гупання у двері заправщик почав вимагати 30грн. за парковку, відповівши -де таке написано я отримав відповідь -Всі платять і ти будеш платити а якщо не заплатиш то спати не будеш, або будеш спати до обіду і не виїдеш….

  3. Владислав Fix ★☆☆☆☆

    Одна із самих жахливих АЗС де я коли небудь був , завжди якісь проблеми на заправці , то не прцюючий туалет , то нема світла , по пів години чекаєш коли оператор включить і заправить , персонал жахливий ! Позор вам ! Зробіть окрему касу для ваших бургерів і хот догів !

  1. Віктор Роговський ★★★★☆

    Дуже вдале місце для зупинки в дорозі. Плюси: територія заправки і сам магазин дуже чисті і комфортні, чисті безкоштовні туалети, можна купити гарячі і холодні напої чи їжу в дорогу. Мінуси: Високі ціни на продукти і напої. Кава близько 30-40 грн, і якісь та смак дуже посередні.

  2. Олександр Мілецький ★☆☆☆☆

    Велика заправка а туалет маленький непропорційно. Працівники проводять операці з автопаливовозом не припиняючи експлуатацію АЗС та без заземлення автоцистерни. Погані люди

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса WOG?

WOG знаходиться за адресою 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна

Як можна дістатися до WOG?

Дістатися до WOG можна за посиланням

Advertisements