Відгуки

  1. Тетяна Корнієнко ★☆☆☆☆

    Замовили 2 філадельфії де люкс, поклали лише 1 порцію імбиру і 1 порцію васабі. Рис не доварений, порції не відповідають заявленій вазі. Одним словом капець як не смачно. Це був останній раз коли ми там замовляли щось. Гроші на вітер, настрій зіпсований!

  2. Валерий Гриценко ★★★☆☆

    Це замовлення виконано не вчасно з запізненням на 30 хвилин, тобто чекав після обумовленого часу. Суші не смачні, зроблені нашвидкуруч, розпадаються. І це все за умови, що попереднє замовлення теж було спохаблено (переплутали і хотіли варити інший сет, а потім не поклали соус, комплект паличок) в подарунок для компенсації цього разу повернули соус і ролл але знов довелось чекати.

  3. Валерій Гриценко ★★★☆☆

    Це замовлення виконано не вчасно з запізненням на 30 хвилин, тобто чекав після обумовленого часу. Суші не смачні, зроблені нашвидкуруч, розпадаються. І це все за умови, що попереднє замовлення теж було спохаблено (переплутали і хотіли варити інший сет, а потім не поклали соус, комплект паличок) в подарунок для компенсації цього разу повернули соус і ролл але знов довелось чекати.

  1. Ірина Жемчужнікова ★★★★★

    Суші любимо всією родиною, тому частенько замовляли. Дякуємо, адже у Вас все неймовірно смачно, велика кількість начинки, акуратно приготовлені, рівненькі всі, як один! Адміністратори завжди ввічливі, приємні! Дуже вдячна за неперевершений смак суші,за акції, розіграші, за те, що приємно так спілкуєтесь з нами та за вчасну доставку !!!

  2. Анастасия Князева ★☆☆☆☆

    Зробила замовлення через додаток в день, ніхто не зв'язався для підтвердження замовлення. За номером вказаним на сайті сказали, що передадуть оператору, але дій ніяких не відбулось. Замовляли не раз і все було добре, а тут таке розчарування

  3. Artem Kowal ★★☆☆☆

    Замовили з дружиною доставку на дім, сет з лосося, сказали годину чекати, в результаті привезли через 2,5 години, соєвий соус замовили на 4 чоловіка, привезли на 2, роли просто не смачні, без смаку. Не ведіться на акції та всілякі заманухи, бо роли ну правда ніякі. Не рекомендую.

  1. Olena Chernomaz ★★☆☆☆

    Суші замовляла в неділю з ранку самовивозом. Оператор сказала, що замовлення буде готово за 30 хв, а по факту вже через 20 хв я їх забрала. Обслуговування ідеальне. І оператор і адміністратор молодці. А от самі суші.... Це були найгірші в моєму житті. Рису забагато, начинки дуже мало (лосось, авокадо маленькими геть шматочками, а от огірка по два шматки, які більші за маленький шматочок риби в кожному ролі). В одному з ролів начинки геть не було (мабуть кухарі коли загортали, були неуважні). Рис занадто солодкий і його багато, хоча самі роли невеликого розміру. Ну, і на додачу, рис ще й розсипався, як тільки рол окунали в соус. Якби не привітний персонал і вчасне замовлення, поставила б одну зірку. Бо те, що я їла назвати суші складно. Всім друзям передам, щоб тут не їли. Вже вкотре переконуюсь, що найкращі суші в Херсоні у Александр Сан. Якщо цей відгук читає хтось іногородній (бо херсонці знають про який заклад я кажу), то краще замовляйте там

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sushi Master Херсон?

Sushi Master Херсон знаходиться за адресою Суворовський район, 73000 Херсон, Херсонська область, Україна

Який номер телефону Sushi Master Херсон?

Зв'язатися з Sushi Master Херсон можна за номером телефону +38 (080) 033-03-33

Як можна дістатися до Sushi Master Херсон?

Дістатися до Sushi Master Херсон можна за посиланням

Advertisements