Відгуки

  1. Наталя Височина ★★★★★

    Хороший магазин! Є все та навіть більше! Для правильного харчування знайшла все необхідне!

  2. Liia * ★★★☆☆

    Магазин змінив назву на Novo Simpatik, переїхавши з меньшого приміщення до просторого приміщення за новою адресою Дружби 25. Сучасний ремонт, стильна форма у персонала, чистота, великий вибір товарів. Дуже зручно розташовані всі відділи. Є відділ кулінарії, власної випічки, свіжого м'яса та риби, копченої та соленої риби, овочів та фруктів, молочної продукції, алкогольної продукції, солодощів. Магазин продає свіже тісто та пасту власного виробництва. Є відділ з молочної екопродукцією. Овочевий відділ пропонує великий вибір овочів та фруктів. Зауваження маю до зелені(не зовсім свіжа). Хліб та булочки дуже смачні. Еклери та торти власної випічки не сподобалися. Не раджу! Продавець навіть не знала склад тортів, час виготовлення та час реалізації. Пропонувала нам торт "Прага", з часу виготовлення якого пройшло вже 5 діб. Після нашого невдоволення просто втекла з тим тортом, не запропонувавши нам свіжу випічку. Її спасала інша продавчиня. Брали домашню ковбасу власного виробництва, теж не сподобалася. Не раджу! В магазині є проблеми з морозивом "Малюкам". Воно втратило форму, а стаканчик не хрусткий (або вимикають на нічь холодильники, або порушено температуру зберігання морозива). А от копчена риба та слабосолена дуже смачна! Єдине, що засмучує, на продукції, яку виготовляє магазин немає дати виготовлення та терміну придатності. М'ясо, фарш, фермерські кури, свіжа риба завжди в наявності. Касири не завжди привітні та не розмовляють українською(((

  3. Алиса Григулич ★★★★★

    В магазині чисто, немає стороннього запаху. Великий асортимент товарів, дуже вигідні ціни на більшість продукції. Гарно обслуговують на касі. Персонал залу чисто вдягнений і привітний. Однозначно рекомендую!!!

  1. Євгенія Смугаста ★★★★★

    А обслуговування - це щось нереальне. Чемно, ввічливо, навіть по домашньому. Не в усіх ресторанах і закладах так обслуговують. Великі черги, але все швидко, просто на вищому рівні

  2. Євгенія «Smugasta» ★★★★★

    А обслуговування - це щось нереальне. Чемно, ввічливо, навіть по домашньому. Не в усіх ресторанах і закладах так обслуговують. Великі черги, але все швидко, просто на вищому рівні

  3. Sergе Brunak ★★★★★

    Якщо голодний – то це найкраще місце придбати готову продукцію.

  1. Юлія Бондаренко ★★★★★

    Найкращій продуктовий магазин Нової Каховка: гарний вибір традиційних товарів, достатньо великий рибний відділ, а також своя пекарня і кухня: можна купити готові страви.

  2. Yuliia Bondarenko ★★★★★

    Найкращій продуктовий магазин Нової Каховка: гарний вибір традиційних товарів, достатньо великий рибний відділ, а також своя пекарня і кухня: можна купити готові страви.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Simpatik?

Simpatik знаходиться за адресою вулиця Дружби 29, 74900 Нова Каховка, Херсонська область, Україна

Як можна дістатися до Simpatik?

Дістатися до Simpatik можна за посиланням

Advertisements