Вчився тут 3 2010 року. Сама школа красива та чиста. Радий, що тут доробили майданчики і можна нормально займатись. Зробили нормальні туалетні кабінки у чоловічому туалеті на першому поверсі (раніше там не було дверцят, а бетонні перегородки були висотою ~1.30 м, тож старшокласники могли бачити сусідні кабінки). Але от на рахунок вчителів... Я любив хімію і коли в нас почали її викладати, я слухав на уроках та вчився. Але вчителька (не буду конкретизувати, але якщо вона це читає, то зрозуміє) відбила усіляке бажання вивчати даний предмет. Коли я сиджу на уроках, то люблю щось покрутити в руках, ну така особливість (яка не є рідкістю). І вона вважала, що я "бавлюсь на уроках" і навіть дзвонила перед усіма учнями батькові! Зараз я навчаюсь у коледжі. В перший семестр я ставився до хімії не з привітністю, але на другий, після невеличких канікул, я всю пару відповідав на запитання та зробив усі завдання ідеально. Викладачка була здивована моїми знаннями і тоді я точно зрозумів, що вчителька була не права. Це був лиш один приклад. Таких людей, з своїми, на мою думку, не правильними поглядами на деяких учнів тут достатньо. Цю школу я б вам не радив. Усі мої спогади з неї - лише страх та злість. Завдяки коледжу, я зміг порівняти, що таке "вчити" та "викладати".
Фотогалерея
Відгуки
-
Drago ★★★☆☆
-
Володимир Паук ★★★★★
Гарна школа, здавав колист тут зно
-
Віталій Чупляк ★★★★☆
Школа як і всі інші можуть розвиватись навіть зробили стадіон тренажери та ремонт у туалеті взагаді гарна школа але потрібно щоб учителів навчали навчати тому що зараз у деяких не дуже виходить
-
Serhiy Dzyubek ★★★★★
Кілька років тому був спостерігачем на ЗНО в своїй рідній школі (випуск 1996 р.). Враження найкращі залишились. Організованість і ніяких претензій чи нюансів не було, на відміну від інших, де до того 2 роки побував. Зрештою не здивувало це, оскільки керівний склад ще як вчителі себе показував професіоналами. Маю сподівання, що учні відповідають вдячністю вчителям і школа, як і раніше завжди, буде залишатись в топі шкіл міста за рівнем освіти.
-
Віталій Марунчак ★★★★★
Школа хороша,зараз 2019 рік,я навчаюсь у 8 класі і повірте, зараз ця школа розквітла,поставили баскетбольний майданчик,один великий один малий,футбольне поле,хороші столи і лавки в їдальні,є басейн,якщо ваша дитина вже в школу то віддавайте її у N96, не пошкодуєте!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Школа №96?
Школа №96 знаходиться за адресою вулиця Олександра Довженка, 13, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Школа №96?
Зв'язатися з Школа №96 можна за номером телефону +38 (032) 222-28-42
Як можна дістатися до Школа №96?
Дістатися до Школа №96 можна за посиланням