Проходив навчання в цій автошколі й залишився дуже задоволений! Інструктори — справжні професіонали, усе пояснюють спокійно й зрозуміло, ніколи не підвищують голос і завжди підтримують. Теоретичні заняття подаються цікаво, з реальними прикладами, тому інформація запам’ятовується легко. Автомобілі в чудовому стані, навчальні маршрути продумані, а графік занять можна підібрати під себе без проблем. Завдяки грамотному підходу викладачів я склав і теорію, і практику з першого разу. Рекомендую всім, хто хоче якісно підготуватися до іспитів і впевнено почуватися за кермом!
Фотогалерея
Відгуки
-
Андрей Васыленко ★★★★★
-
Juliana Bobko ★★★★★
Неймовірно вдячна автошколі REGA за якісне навчання та чудовий підхід до учнів! Зі мною зв’язались у день звернення, все чітко пояснили, організація на висоті. Атмосфера була спокійна й доброзичлива, жодного стресу — лише підтримка й професіоналізм. Окреме і величезне спасибі моєму інструктору Ігорю. Це саме той інструктор, якого хочеться порадити всім без винятку! Дуже спокійний, врівноважений, уважний до деталей. Він завжди пояснював усе чітко й послідовно, не просто «що робити», а чому це важливо. Кожне заняття було продуктивним: ми поступово вивчали нові елементи і одразу закріплювали вже вивчене. Я завжди знала, що і для чого ми робимо — це неймовірно підвищувало впевненість у власних силах. Завдяки такому підходу я не просто “відкатала години”, а дійсно навчилась керувати з впевненістю. Щиро рекомендую автошколу та інструктора Ігоря всім, хто хоче навчитися керувати якісно та з комфортом!
-
Julia Prypin ★★★★★
Висловлюю величезну подяку автошколі Rega за навчання. Про те, що це найкраща школа у Львові чула вже давно. Багато моїх друзів і знайомих рекомендували саме її, казавши, що тут усі інструктори класні, з ними неможливо не навчитися керувати авто. Вражена професіоналізмом всієї команди. Дякую адміністратору Христині, яка врахувала всі мої побажання щодо днів і часу проведення занять. Особлива подяка моєму інструктору В'ячеславу!
-
Nataliia Fediukova ★★★★★
Чудова школа. Вперше від водіння отримала задоволення , а не стрес. Інструктор Ігор Мігулка просто супер. Спокійно і доступно пояснює. Дякую вам за круте начання
-
Mariya Kryzhanovska ★★★★★
Багато чула хороших відгуків про автошколу Рега і на початку липня вперше сконтактувала, щоб записатись на початковий курс і через місяць приступила до навчання. Зручно, що є змога обрати час, а також є можливість пройти курс на власному авто або школи, а також комбінувати, що для мене виявилось необхідним і супер зручним) Самим навчанням дуже задоволена, окреме велике дякую інструктору Юрі
-
Solomiya Zinko ★★★★★
Рега - це школа, до якої завжди із задоволенням повертаєшся для своєї наступної сходинки у водінні. Завдяки їй я вперше сіла за кермо (Саша, безмежне тобі спасибі), і згодом повернулася для покращення певних ключових для мене аспектів (привіт, парковка). Дякую моєму чудесному інструктору Андрію за максимальний результат за короткий час, вимогливість, але водночас й доброзичливість до моїх помилок, дуже структуровані і детальні пояснення. Дуже сподобалося те, що немає звичного для автошкіл зазубрювання, прив'язки до орієнтирів, є сильний аналітичний підхід (ситуація, мої дії в ній). З топ-плюсів відзначу те, що незважаючи на те, що прийшла з дуже вузьким запитом щодо паркування, Андрій дав дуже багато цінних порад щодо мого стилю кермування, відчуття габаритів, маневрування, і ми відпрацювали це все на практиці. Дякую за такий крутий і цікавий досвід!
-
Олександр Парфенюк ★★★★★
Я закінчив початковий курс у школі водійської майстерності Рега. В мене був інструктор Михайло Чаус, хочу йому подякувати за інформативне навчання, за корисні вправи на майданчику, а також за спокійне відношення до учнів. Загалом чудова школа з хорошим автопарком та добре облаштованими майданчиками. Всім рекомендую!
-
Ulyana H_Lviv ★★★★★
Навчання зі школою водіння Рега дуже мені допомогло. Я отримала водійське посвідчення досить давно, але якось не було нагоди водити авто, і зараз вирішила відновити навики водіння. Пройшла пробне заняття, на якому власне визначили мій рівень і порекомендували потрібний мені курс. Після не дуже тривалого очікування (приблизно 3-4 тижні) зі мною зв’язалась адміністратор і повідомила, які є вільні години для заняття, і вже за 2 дні, я зустрілась із інструкторм, з яким власне від’їздила 8 занять) зі мною займався інструктор Михайло. Чудова, спокійна людина, гарно все пояснював, допомагав і підказував в міру. Заняття проходили дуже професійно і спокійно! За час проходження курсу я позбулась страху виїзду на трасу, опанувала різні типи парковки, а саме передом, задом і паралельну парковку, а також набула досвіду водіння, завдяки чому можу впевнено водити авто. Великим плюсом є, як на мене, можливість навчатись на автомобілі від школи, чи на своєму, у вас завжди є вибір! А також після закінчення курсу, завжди можна записатись на додаткові заняття, при потребі. Дуже дякую школі водіння Рега, і особливо велике дякую інструктору Михайлу!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Рега?
Рега знаходиться за адресою територія стадіону "Арена, вулиця Стрийська, 199, Львів, Львівська область, Україна, 79031
Який номер телефону Рега?
Зв'язатися з Рега можна за номером телефону +38 (098) 444-12-40
Як можна дістатися до Рега?
Дістатися до Рега можна за посиланням