Школа чудова,відвідували двоє внуків,отримали чудові знання,ніколи не було бажання не йти в школу,і це найбільше досягнення коли дитина в школу хоче!!!навчилися мислити креативно,логічно,такого поняття ,що можна втекти зі школи чи непідготувати урок сприймали від своїх знайомих просто з величезним здивуванням.величезним плюсом є те що заборона телефонів..діти необмінюютьсч дурною інформацією а є живе спілкування..обидвоє моїх внуків вчаться в медичному закладі і відчувають які знання їм дала ця школа...ми всією сім'єю вдячні Вам за такі хороші стосунки між вчителями і дітьми за їхню розкритість щирість і особливого оцінку ставлять за справедливістю а не за стмпатією..ми ще обов'язково приведемо до Вас меншенького!
Фотогалерея
Відгуки
-
Ярослав Гузіль ★★★★★
-
Oleś Tkačuk ★☆☆☆☆
Не рекомендую. Після переїзду з іншого міста вирішили шукати заклад відмінний від типового загально-освітнього. Нажаль, сильно помилилися! Навчальний процес вкрай мало чим відрізняється від ЗОШ... Те що учнів забирає таксі замовлене школою, чи пошиття футболок/пусерів з емблемою школи, чи відвідини різних місць з Окремою доплатою аж ніяк не роблять подачу освіти більш особливою. За рік навчання все, що я чітко побачив - це просто бізнес. Найбільше шокований як ми (батьки) дуже поверхнево цікавимося рівнем знань своїх нащадків. Тож єдине за що плюс (зірочка) цьому закладу - за "відкриття очей". Тобі треба - сам і роби, шукай. Не хочу під одну лінійку всі заклади рівняти (раптом є такі, що справді Освітні заклади), але наразі хмари над українською системою освіти згущуються все чорніші...
-
Andriy Stupnytskyy ★★★★★
Маю досвід навчання в цій чудовій школі чотирьох дітей. Двоє старших, котрі на сьогодні є студентами УКУ, починали навчання ще з розвиваючих гуртків у віці 4-5 років, тобто на сьогодні нашій співпраці десь 15-16 років. За цей час я шість разів проводив для себе іспит сумління: чотири рази перед походом у перший клас і двічі після випускного. Питання завжди було одне - чи я прийняв правильне і найкраще рішення що до найважливішої інвестиції в моєму житті - інвестиції у освіту і формування світогляду моїх дітей? І знаєте, мені приємно, бо кожного разу я приходив до висновку, що зробив правильно і ні про що не шкодую! Тож можу і маю моральне право рекомендувати школу друзям і знайомим! І окреме дякую директору Володимиру за соло на саксофоні!
-
Liliana Hentosh ★★★★★
Львівська приватна школа "Ерудит", у котрій вже вісім років навчається моя донька, стала для нашої родини приятелем, що надає допомогу у такій важливій справі як виховання та навчання. Вчителі та дирекція школи творчо та самовіддано підходять до своєї праці. Важливо, що предмети як гуманітарного, так і природничого циклу викладаються на високому рівні. В школі панує дуже гарна та дружня атмосфера, педагоги дбають, щоб серед учнів відносини налагоджуються у дружній спосіб. Навчання позбавлене ознак формалізму та рутини. В школі на досить доброму рівні викладаються іноземні мови. Значна увага приділяється естетичному формуванню через навчання мистецтва та історії мистецтва. На мою думку, школа "Ерудит" дає можливість отримати всесторонню освіту, виховання та навики для самостійного життя. Можу тільки висловити щиру подяку всім педагогам та адміністраторам школи за те, що вони створили та щодня своєю працею творять такий цікавий навчальний заклад.
-
Irena Diachenko ★★★★★
У цю школу ходять двоє моїх дітей. Подобається і старшій і молодшій. Класи не великі, і старша завжди готується до уроку, бо знає що вчитель встигне опитати кожного. Молодша закінчила перший клас і перейшла до другого, вона в нас дівчинка з характером, у цій школі до неї знайшли підхід. Дуже зручно, що дітей забирають до школи, а після уроків привозять додому. Адміністрація завжди іде на контакт, і якщо виникають якісь питання, то їх швидко вирішують. Ніяких батьківських зборів і фондів класу не має. Якщо хочете дізнатися про дитину то маєте контакт вчителя, особисто я мала розмову з вчителями лише у випадках коли планувалася екскурсія і вони повідомляли мені де і коли забрати дитину якщо я даю згоду на участь дитини у екскурсії. Це суто моє враження, але для мене має значення той факт, що коли моя старша донька навчалася у державній школі, вона просила мене перевести її на дистанційну освіту щоб не чути криків і докорів від вчителів, а коли ми переїхали у Львів і обрали для наших дітей школу "Ерудит", то я більше не чула від неї ніяких скарг. У школі вона вже має декілька улюблених предметів, а також вчителів яких вона поважає.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ерудит?
Ерудит знаходиться за адресою вулиця Зелена, 95А, Львів, Львівська область, Україна, 79035
Який номер телефону Ерудит?
Зв'язатися з Ерудит можна за номером телефону +38 (096) 243-24-65
Як можна дістатися до Ерудит?
Дістатися до Ерудит можна за посиланням