На Макдрайв відкрито дві лінії, але замовлення (грубо кажучи) приймала лише одна, а поки ми стояли проїхало 10 машин!! Це дуже нервує, коли ти стоїш, ні вперед, ні назад, а поряд з тобою всі замовляють і проїжджають
Фотогалерея
Відгуки
-
Nataliya Roslyak ★☆☆☆☆
-
виктор домущи ★☆☆☆☆
Півтори години чекаю чизбургер. Поясніть будь ласка як можна смажити котлету 40 хвилин. Розумію що тривога і таке інше. Але як можна смажити готові заготовки 40 хвилин?? Прочитав дві години так і не нічого.
-
Вікторія Колотило ★☆☆☆☆
Відбій тривоги був о 6:30, змогли зробити замовлення лише о 8:00. І то коли підʼїхали , нічого не має, то не готове, то не можуть зробити. Картопля фрі та картопляник були не смачні , чи то у старому маслі були зроблені , чи недожарили , а також пересолене . Одним словом жах, при тому постійно хтось по закладу ходив і нічого не робив. Якщо ви не хочете працювати то звільняйтесь!!! Я думаю, що за півтори години можна було нормально підготувати заклад, а не казати ,що нічого не має. І то о 8:00 працював лише мак драйв, при тому що сам заклад наче о 6:00 починає працювати. Дякую, що хоч на цей раз поклали все і нічого не забули.
-
Валерия Никифорова ★★☆☆☆
Замовила дабл чізбургер меню з собою, виявилось що на відвідувачах йде тотальна економія, попросила трубочку для коли мені відмовили, серветки не поклали, підійшла запитала мені сказали тільки одну, дівчина перед мною робила замовлення то їй навіть котлету у бургер не поклали! Скажіть будь ласка вам зручно пити колу з того відра? Чи вам вистачить однієї серветки витерти руки від жиру? З тим урахуванням що серветку дають тільки суху?
-
Игорь Моторный ★★☆☆☆
Швидкість тепер не про цей заклад , замовлення на 1000 грн чекав 31 хвилину , у відповідь - довго готується… наче для мене одного вони готують, людей багато не було, замовлень також , и про бонуси можете забути , стій і чекай. Короче , плануйте час , швидко не буде
-
Дарина Хижко ★★★★★
Дякую, рекомендую саме цей Мак в Одесі Обслуговування супер-ввічливе та уважне, на що вплинула зміна політики обслуговування Маку в Україні взагалі. Однак, Мак на Розумовській найкращий в Одесі. Працювала за ноутом в обід. До мене підійшли і запитали, чи не гучна музика:) Навіть в ресторанах $$$$ ніколи цього не запитують:)
-
Елена Бовдрич ★★★★★
Дуже сподобалося! Перший раз за час пандемії запитали про сертифікат,про що можна зробити висновок,що співробітники піклується по-перше про репутацію закладу,та по-друге про здоров'я своїх відвідувачів. Дякую за обслуговування!
-
Olena Mysholovka ★★★★☆
UPD: Дякую за швидку реакцію та дзвінок! Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи позиціонує себе компанія «McDonalds Україна» лояльною до державних свят України_ та зокрема до Дня Неpалежності?. Бо сьогодні ми з родиною мали неприємний інцидент зі співробітницею одного з мережевих ресторанів в м.Одеса , за адресою вул.Разумовська , 60, яка відмовилась прийняти привітання від нас, а також привітати нас зі святом, відповівши нам (дослівно): «ну, если для вас это праздник…а для меня нет». На прохання повторити свою заяву на камеру співробітниця відмовилась . Прохання до адміністрації закладу провести роз’яснювальну роботу серед членів колективу даного закладу, адже ми живемо і працюємо в Державі Україна, ми є її громадянами і ми шануємо її державні свята. Дуже не приємне ставлення до відвідувачів і враження від обслуговування не найкращі.
-
Nik ★★★★★
Новий мак, в цілому добре, приємно що спілкуються українською. Дякую.
-
Назар Сиверский ★★★★★
Дуже смачна їжа (як і в усіх випадках) Дуже швидко дають їжу
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса McDonald's?
McDonald's знаходиться за адресою вулиця Розумовська, 60, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону McDonald's?
Зв'язатися з McDonald's можна за номером телефону +38 (050) 393-14-59
Як можна дістатися до McDonald's?
Дістатися до McDonald's можна за посиланням