Відгуки

  1. Olena Bygauova ★★★★★

    Дуже гарне, затишне місце в самому серці Одеси! Привітний чемний персонал! Все дуже сподобалося! Смачна кухня з великим вибором страв, особливо сподобався салат з язика та фаршировані помідори посипані пармезаном, дуже смачно!

  2. Анна Филинюк ★☆☆☆☆

    Відпочивали в готелі Florence,на території знаходиться ресторан Горець.Дуже гарний ресторан з відмінною кухнею,але бармен Сашко,який не розуміє українську мову і насміхається над українськомовним населенням-це ганьба ресторану.Коли до нього звернулися державною, він відповів, що не розуміє. Як людина, живучи в Україні,працюючи в сфері обслуговування, не розуміє рідної мови?Окрема подяка офіціанту Володимиру,дуже чемна і коректна людина)

  3. Евгеній Швець ★☆☆☆☆

    Я на стільки вас любив,але ваш ді-джей включає російську музику,мало того,ще й російських виконавців.Більше не підемо.Вам дякую

  1. Юлия Галузо ★★☆☆☆

    Заклад який мав приємно здивувати, і він здивував але нажаль не приємно. Персонал російськомовний, обслуговування як в генделику, чекали офіціантка 20 хвилин, в до столику має підійти саме твій офіціант, інший замовлення не приймає. Контингент людей туди ходить такий самий.

  2. Юлія Іщук ★★★★★

    Зайшли перекусити - персонал дуже привітний, меню мʼясне. Вегетаріанцям не раджу - тільки гарніри, запечені овочі та лаваш - без мʼяса. Замовляла піде з куркою - неперевершено: мʼяке пишне тісто, як свіжоспечений домашній пиріжок з мʼясом. Поціновувачам грузинської та турецької кухні сподобається точно.

  3. Moyo Moyo ★★★★★

    Як завжди Горець , нас гарно здивував, смачна їжа , ввічливий персонал .Під гарну музику ,серед якої звучали і українські пісні , ми провели чудовий вечір . Дякуємо вам , за повагу до клієнтів !!!

  1. Віктор Долецький ★★★★★

    Гарне місце зі смачною кухнею

  2. Володимир Семещенко ★★★★☆

    Приходили на мідії, яких, на жаль, не було. Тому замовляли рапани та хачапурі. Все смачно, як на мене за дорого, але це ресторан. Була співачка, але жодної української пісні, офіціант теж обслуговував російською - не конфліктував - не залишив чайові. Місце норм, але не супер.

  3. Alex О. ★★★★★

    Дуже смачне хачапурі - достатньо одного на три людини. Перші страви мають велику вагу, на фото меню здаються меншими. Ціни середні - так як це ресторан :). Ціни на холодні напої нижчі чим у конкурентів.

  1. Diana Yushenko ★★★☆☆

    Атмосфера гарна, їжа не сподобалась. В туалеті тхне, як в громадському.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Горець?

Горець знаходиться за адресою вулиця Академічна, 32а, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Горець?

Зв'язатися з Горець можна за номером телефону +38 (048) 795-76-91

Як можна дістатися до Горець?

Дістатися до Горець можна за посиланням

Advertisements