Відгуки

  1. Kostyantin Huryn ★★★★★

    Ресторан супер але вказали мій номер телефону на своїй сторінці. Я вже задовбався від клієнтів відбиватися. Ви там щось змініть бо до вас люди не можуть дозвонитися, всі мені дзвонять і просять столик зарезервувати. Будьте більш уважними

  2. Максим Сафонов ★★☆☆☆

    Жахливо, був корпоратив в цьому закладі, 2 волоса знайшов у страві, чи не професійні офіціанти які перекладають їжу з тарілки на тарілку руками без рукавичок, на початку було холодно, а освітлення яке безперервно змінює колір від світло синього до контрастно червоного це просто жах, а тобто при стробоскопи взагалі неможливо і звичайно ж музика кричить так що доводилося нагинатися до сусіда щоб що небудь сказати

  3. Дмитрий Горький ★☆☆☆☆

    Зайшов поїсти в обідню перерву. Замовив суп, не пам'ятаю вже назва, виглядав непогано, але на смак він як ніби розігрітий вже не перший або другий раз! Як і хліб, він черствий! За таку ціну можна було подавати щось новіше, а не столітньої давності

  1. Алина Митрофанова ★☆☆☆☆

    Не раджу цю забігайлівку. На кухні собаки, повна антисанітарія. Ганчірками витирають столи і стільці, потім ними ж протирають склянки. Хочу відзначити дівчину на ім'я Елла, яка грубіянить, грубіянів і не вміє грамотно розмовляти. Якщо хочете зберегти своє здоров'я, раджу не відвідувати це місце.

  2. Ирина Юрченко ★★★★★

    У вихідний день тут практично не буває вільних місць, тому бронюйте заздалегідь. Дуже смачний сирний десерт із зеленню і фірмовий хачапурі. Шість видів напоїв власного приготування. При такому завантаженні обслужили швидко. Демократичні ціни. Рекомендую.

  3. Hanna Yarova ★☆☆☆☆

    Якщо хочете поїсти в бадезі за ціною ресторану люкс, якщо мрієте скуштувати гумовий шашлик із барана померлого від старості та скуштувати недосмажені овочі нібито кілограм, то вам сюди. Прийшли гуляти, шестеро людей, замовили різне, а всі страви склали на один піднос як свиням. Свинина, риба, картопля і салат - все впереміш, нове блюдо млинець! Персонал сам не знає, що то за блюдо і з чого воно складається. Першокласний сервіс совок став - офіціантка одна (очевидно вона і кухар) яку недозовешся. Півгодини шукали по всьому закладу хоч когось що б попросити рахунок. Незабутні враження)))

  1. Таня Супрун ★☆☆☆☆

    Незважаючи на погані відгуки моїх друзів, ми забронювали столик на 1 липня, вже сильно хотіла спробувати щось необичное.Договарівалісь по телефону з адміністратором-чоловіком або хозяіном.І навіть підтвердили за кілька днів бронь, все так же розмовляючи з цією людиною. Прийшли всією сім'єю, а там закрито.Ето просто обурливо! Ніхто не дзвонив і не попереджав, і в тому числі оголошення не було на входе.Прішла-а мене у відповідь послалі.Спасібо вам за все, шановне керівництва ресторан "Інжир".

  2. Maxim Melnik ★★☆☆☆

    Кухня – відмінна. Все дуже смачно. А ось з організацією подачі страв все дуже плачевно. Ми робили там бенкет. Гості сиділи 40 хвилин без гарячого, хоча частина з нього вже мала бути на столі на момент посадки за нього.

  3. Валентина Сеньйо ★★★★★

    Шалено смачно! Ціни демократичні. В інтер'єрі дуже багато кольорів і зелені. папужки як в оранжереї. Дуже затишно. Бозбаш як "мама з Баку готує") дюшбара не гірше) і плов як в Азербайджані, німкеня! Азербайджанська кухня одна з найсмачніших, як на мене) офіціант дуже уважний та ввічливий. Одним словом - Чудово!! Дякую величезне, будемо частими гостями)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Інжир?

Інжир знаходиться за адресою вулиця Академічна, 9б, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Інжир?

Зв'язатися з Інжир можна за номером телефону +38 (050) 416-08-88

Як можна дістатися до Інжир?

Дістатися до Інжир можна за посиланням

Advertisements