Відгуки

  1. Анастасия Фортуна ★☆☆☆☆

    Я прийшла в 20:45, швидко купити подарунок будь-який, я сама поспішала, замість вітайте, поки я розглядала товар, мені сказали що вони вже закриваються, я запитала що прямо зараз якщо є ще 15 хвилин, і я б і за п'ять встигла купити, без їх консультації, яку мені і так не запропонували я але за Таке ставлення я принципово в цей магазин не зайду всі ми люди, всі хочуть додому, але хоча б привітатися можна запитати, що мене цікавить, а потім поінформувати про швидке закриття

  2. Irуna Kalinovska ★★★★★

    Ставлю 5 зірок персоналу магазину. 13.10. Діти проконсультували, допомогли вибрати та запакували все на найвищому рівні! Професіонали! Дякую!!

  3. Ирина Тарасова ★☆☆☆☆

    Найгіршого обслуговування в Одесі не зустрічала, зайшла у відгуки та побачила, що це тенденція. Змінюйте консультантів, нехай сидить незадоволений вдома, шкоди менше.

  1. Марина Иванова ★☆☆☆☆

    Доброго дня! Не розумію чим викликана така неувага до мене. Напевно виглядаю недостатньо фешенебельно для продавців. Прийшла з конкретною метою купити куртку, навіть знала, яку модель хочу. Почала шукати її по магазині. Не можу знайти. Продавці нуль. Хоча, крім мене, немає жодної людини в магазині. Знайшла, сама дістала її. Стою чекаю - може хтось запропонує мені пройти в примірювальну! Простола 10 хвилин. Настрій зіпсувався, кинула цю куртку та й пішла. Осад найнеприємніший

  2. Анастасия Серединская ★☆☆☆☆

    Добридень ! Нещодавно відвідувала ваш магазин, залишилася дуже незадоволеною вашим персоналом, а саме консультантом Дмитром! За його виразом обличчя було помітно, що він не дуже задоволений тим, що він працює. Мені дуже не сподобалося, що він відповідав на запитання так ніби прийшли до нього додому без попередження, на мої запитання він адекватно так і не відповів, хоча питання були елементарні! Не раз відвідувала ваш магазин і дуже була задоволена, але не цього разу. Благаю міняйте консультантів якщо хочете, щоб вас відвідували, бо такі співробітники відлякують від вас клієнтів!

  3. Anastasia ★☆☆☆☆

    Добрий день! Нещодавно відвідувала ваш магазин, залишилася дуже незадоволеною вашим персоналом, а саме консультантом Дмитром! За його виразом обличчя було помітно, що він не дуже задоволений тим, що він працює. Мені дуже не сподобалося, що він відповідав на запитання, так ніби прийшли до нього додому без попередження, на мої запитання він адекватно так і не відповів, хоча питання були елементарні! Не раз відвідувала ваш магазин і дуже була задоволена, але не цього разу. Благаю міняйте консультантів якщо хочете, щоб вас відвідували, бо такі співробітники відлякують від вас клієнтів!

  1. Andrei Shan ★★★★★

    Дуже ввічливі продавці. Хороше обслуговування.

  2. Александр Гарс ★★★★☆

    Попрацюйте з обслуговуванням і буде 5

  3. Вета Грабова ★☆☆☆☆

    Керівники магазину !!! Якщо ви коли - небудь читаєте відгуки покупців, прийміть заходи по вихованню свого персоналу. Їх поведінка - верх нетактовності і хамства !! Осад на весь день. Ні в одному магазині на Середньофонтанській немає такої поведінки. Всім знайомим скажу щоб туди ні ногою

  1. Артем Тимановский ★★★★★

    Якість одягу радує. Ціни прийнятні. Вибір хороший. Чимось нагадує поло.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Tommy Hilfiger?

Tommy Hilfiger знаходиться за адресою вулиця Середньофонтанська, 6, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Tommy Hilfiger?

Зв'язатися з Tommy Hilfiger можна за номером телефону +38 (048) 705-19-96

Як можна дістатися до Tommy Hilfiger?

Дістатися до Tommy Hilfiger можна за посиланням

Advertisements