Їжа смачна, місце колоритне. Але чекали на замовлення більше 25 хвилин, хоча в закладі було всього 4 людини, це враховуючи нас!
Фотогалерея
Відгуки
-
Julia Pavlenko ★★★☆☆
-
Олександр Олександрович Свистельник ★★★★☆
Нормальна мексиканська кухня. Класно, що можна вибрати ступінь гостроти страви від 1 до 10. Взяв тако із гостротою "5" і було дуже гостро, та в цьому і фішка мексиканської кухні. Також брали суп і салат. Все смачно і ситно!
-
Ира Шупейко ★☆☆☆☆
Знайшли це місце в одесі , ціни були чудові дуже хотіли покушать прийшли замовили пиво(пиво не те що хотілось бо в налічії не було майже ніякого) коктейль і 2 стейки з свинини, сказали чекати пів години, ми погодились через 10хв підійшов офіціант і сказала що стейків теж нема, ну типу було зрозуміло що пити напої ми зібрались з стейками, і тут ми подумали пива нужного нема стейків нема щас замовимо ще щось того теж нема і вирішили піти в інше місце ми встаємо підходимо до бару щоб сказати що ми йдемо , а офіціант вже несе нам пиво, просто пиво без нічого навіть без коктейлів і коли ми сказали , що нам нічого не потрібно вона стоїть і каже но я пиво вже набрала... ми заплатили за пиво, но коли попросили нам якось собою його вони сказали що в них нема нормальних пластикових стаканів 0,5 (хоча якщо ви робите коктейлі типу лонги і т д повинні бути великі стакани) врешті-решт нам налили в 3 бумажняні стакани пиво , ми забрали і поки йшли стакани розмокли, пиво вивітрилось..... Думаю, що як мінімум офіціант повинен знати які позиції в меню відсутні...
-
Роман ★★★★☆
Цікава і смачна кухня. Затишний інтер'єр. Надзвичайно привітний персонал. З мінусів, що обслуговування цілковито відбувається російською, навіть коли клієнти україномовні. Меню українською також відсутнє, що є прикрим фактом.
-
Raven Krause ★★★★★
Привітний та оперативний персонал, страви смачні, по-мексиканськи гаряченькі, затишна атмосфера, хоча комусь може здатися що трохи затемно. Музика ненав'язлива, а по екранах крутять тенісні кубки. Окрема увага до гарних картин - їх небагато, але вони стильні і яскраві
-
Игорь Харин ★★★★☆
Ресторан Мексиканської кухні.
-
Андрій Лобановський ★★★★★
Гарне місце для відпочинку з кальяном.
-
Ted Klingbeil ★★★★★
гарне місце, якщо ви не проти, що вони не подають чіпси та сальсу як закваску.
-
Lana M ★★★★★
Привітний персонал, зручне місце.
-
Fairy FromAbove ★★☆☆☆
Ресторан на любителів, якщо не впевнені, то краще не йдіть. плюси: 1. Цікавий інтер'єр Ресторан виконаний в цікавому стилі, а на вході стоїть величезний жовтий череп, слив в туалеті сопроваждаеться прикольним ефектом, на столах стоять свічки, які запалюють на ваше прохання. 2. Приємний персонал. У ресторані мексиканської кухні я був вперше, і офіціант докладно розповів про кожну страву. 3. Готування У ресторані немає заморожених страв, всі страви готують з нуля, ніяких попередньо приготованих супів йди ще чогось. мінуси: 1. Місця посадки Я сидів на дивані, який виявився дуже незручним. Кут між сидінням і спинкою - 90 °, Спіка тверда, через що, дуже швидко втомлюється спина. 2. Їжа Я не пробував справжньої мексиканської кухні, але я ледве з'їв одне тако, а на наступний день мені було погано. Звичайно ж, мені могло просто неповезті, але больще я туди не піду. 3. Швидкість готування Ресторан був порожній, в ньому була тільки наша компанія, проте чекали замовлення з "Тако" і "Мекс сету" 30-40 хвилин. Мені страшно уявити, що буде якщо в ньому буде зайнято 4-5 столів. 4. Вартість Ціни величезні. Кола 0.25л варто 50грн. "Тако", "Мекс сет", лимонад і Кола 0,25л, обійшлося в 500грн. Загалом я б не порадив йти туди, якщо ви не впевнені в тому, що краще місць немає (на тій же Базарній вулиці, є Італійський квартал). Ціни величезні, їжа мені НЕ сподобалася. Більше ніж 2 зірки дати не можу ⭐️⭐️
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mexican Grill?
Mexican Grill знаходиться за адресою вулиця Рішельєвська, 41, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Як можна дістатися до Mexican Grill?
Дістатися до Mexican Grill можна за посиланням