Кафе не дуже. Купа п'яних та їжа на любителя
Фотогалерея
Відгуки
-
Kulyk ★☆☆☆☆
-
Vladimir Nedomovny ★★★★★
На цьому місці отклиля ресторан KoKoPelli !!! Ресторан KoKoPelli дуже сподобався !!!! Рекомендую !!!!
-
Vlad Turuta ★☆☆☆☆
Віваче більше немає
-
Жека Фокс ★★★★★
Закладом задоволений. Їжа ціною за рівнем. Випивка також, все за нормальними цінами. Сервіс, сервіс це щось вище. По-перше, бики в попільничці не були, все швидко забиралося і змінювалося, як ніби за мною стежать. По-друге, при вході, ще за склом зауважив, що помітили мене і готуються до обслуговування, коли і так все готово було, в результаті хотілося відразу сказати замовлення без меню) По-третє, порадувало заклад, шеф, смачно, спасибі! Фицик, ти красуня, для тебе ща піду бабки міняти, що б хоч полтос кинути на чай)))
-
Nataliia Shyriaieva ★★★★★
Дуже приємна обстановка, відмінна кухня, прийнятні ціни. Страви з мангалу - вище всяких похвал! Є сенс пройтися на іншу сторону парку, щоб смачно пообідати (або повечеряти) саме тут. Так, до речі, кава теж відмінний! )))
-
MEGA BOND ★★★☆☆
Шашлик сподобався, але траплялися жилки. Пиво на розлив налили із чвертю піни. Ціни дуже завищені і ніяк не відповідають кафе. На вулиці за столиками стоять попільнички і всі курять, боротися з ними ніяк не можна. Це не найвдаліше місце для сімейного відпочинку з дітьми. Обслуговування офіціантів сподобалося.
-
Gorod-OK ★★★★★
Пішли з дружиною і подругою поїсти і пообщоться. Нам вдалося це в повній мірі. Привітний персонал, доступні ціни, все було смачно.
-
Ольга НОВИКОВА ★☆☆☆☆
Вчора провели в кафе "Виваче" корпоратив із 20 осіб... офіціантка Маша постійно грубила і навіть кричала..... господар так само відповідав грубо на всі наші запитання. Робота не налагоджена, зате беруть 10 відсотків за обслуговування? Столи розставили дуже незручно, пояснюючи, що у них там така посадка, хоча ми це обговорювали. Страви виносили дуже пізно постійно з нагадуванням-на що вони відповідали, що у них люди і вони не можуть розірватися... Все обмовляли за раннє на два тижні і оплатили завдаток... Зі столів почали швиденько прибирати вже о пів на одинадцяту., в той час як люди ще їли ...хоча кафе працює до 24-х. І ще багато неприємних нюансів.. Єдина там визначна пам'ятка - це фонтанчик і гарний музикант. Половина гостей із 20 пішли вже на самому початку вечора через незручну посадку за столом та грубість офіціантки. Порції мізерні...... Залишилося дуже неприємне враження від цього кафе і ця думка всього колективу. Більше не прийдемо звичайно !!!!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Vivace?
Vivace знаходиться за адресою вулиця Космонавтів, 32А, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Vivace?
Зв'язатися з Vivace можна за номером телефону +38 (097) 090-95-94
Як можна дістатися до Vivace?
Дістатися до Vivace можна за посиланням