Відпочивали в готелі в першому сезоні після війни,тож були приємно вражені та дуже задоволені! По-перше розташування дуже зручне так як до моря 2 хв і ти на чистому пляжі з безкоштовними шезлонгами та зонтами,крім того до центру,де знаходяться магазини,кафе і тд теж хв 10 пішки,тож дуже зручно. По-друге персонал і обслуговування привітне,намагаються робити все для Вашого комфортного відпочинку,включаючи прибирання,комунікацію і харчування. По третє цінова політика теж приємно здивувала,доступні знижки військовим і також при ранньому бронюванні є плюси. Окрім того,акцентую увагу на навколишній території:є парковка,гриль зона та зона для діток,місця вистачає,зручно також що включені сніданки(хоча їх треба трохи чекати по готовності). В загальному рахую що достойне,спокійне та прекрасне місце для відпочинку. Раджу завітати!
Фотогалерея
Відгуки
-
Іра Дубовська ★★★★★
-
Марина ★★★★★
Хочу щиро подякувати за це затишне, комфортне і тихе місце серез Затоки Персонал ввічливий, порядний, лиця щирі і добрі Номер класний, чистенький, порядний ремонт, мягке ліжечко, відпочивали з маленькою дитиною, є де розгулятися, все продумано до дрібниць Басейн то любов, водичка з підігрівом, є чаша для діток, гарні кущі по периметру, гойдалки, зона для діток Дійсно все продумано До моря 1хвилинка атмосферною кладкою до моря На пляжі працює ввічливий хлопець який слідкує за порядком, допоможе з шезлонгами і парасольками Все чистеньке, охайне Були в вересні, пляж ідеальний, блакитна водичка, дійсно все було на вищому рівні На території є де поїсти, страви дійсно ресторанні! Харчувалися тільки там і замовляли доставку, ще є кафе і заклади в 600 метрах, Все свіженьке, ароматне і смачне, ціни відповідні але це того варте Залишилися тільки приємні і щирі враження, моя свмʼя рекомендує❤️
-
Марьяна ★☆☆☆☆
Готель залишив негативні враження. ❌ За стійкою адміністратора важко знайти персонал. Її майже ніколи там не було, пофіг, яка зміна, людина там відсутня більшість робочого часу. ❌ Прибирання — хаотичне. Треба було замінити в номері постіль, адміністратор відповіла, що прибирання в моєму номері за графіком і сьогодні не планується. Отже, спати треба було в брудному ліжку, але постіль все ж змінила прибиральниця після особистого до неї звернення. Підлогу мили не часто, сміття виносили в другій половині дня, рушники дали чисті один раз, а засоби для душу не поповнювали. Ярлик на двері з проханням прибрати номер - не працює. ❌ Біля басейну липкі столи, недопалки в попільничках, іграшки з дитячої зони ніхто не збирає. ❌ Сніданки дуже скромні. Починаються о 09.00. Саме місце (важко назвати кафе або рестораном), починає працювати близько до 09.00, всі чемно чекають, поки принесуть щось поїсти, ніхто не поспішає з персоналу. Добре, якщо стіл буде протертим, та каву принесуть через 15 хвилин після замовлення. Про чистоту та санітарні норми там ніхто не чув) ✅ Смачний свинячий шашлик. На диво. ✅ Чистий пляж. ✅ Є шезлонги та парасольки. Загалом, якщо є можливість — краще обрати відпочинок у Болгарії за ті ж гроші. Більш того, на пляжі заборонено купатися. Міни. Були летальні випадки. Обирайте місця, де купатися дозволено офіційно.
-
Luda Zoloto ★★★★★
Все дуже сподобалося. Море поряд. Також поряд ринок та магазини. Сніданки смачні. В басейні вода тепла (підігрівають воду).
-
zero chord ★★★☆☆
2021рік. Номер просторий чистий. Кроваті гарні, у ванні сантехніка гарна. Пластік і синтетика у номері на мінімумі. Персонал робить вигляд що відпочиваючих немає. «Добрий ранок або чи все вас влаштовую, такого ви не почуєте». Ваші проблеми вирішуйте самі.Лежаків які включені в оплату не вистачає. Деякі продаються відпочиваючив не з готелю.І нікого це не хвилює. Скаржитись також не пє кому.Ціни значно завищені за такий сервіс. Кухня, готують добре, ціни за обід 1 2 і кампот 170 грн. Парковка 50грн Український сервіс за високу ціну.
-
ілона коваль ★★★★★
Рекомендую Приємно Ввічливий персонал, усе українською, до моря пару хвилин пішки Затишно, чисто у номері, вчасне прибирання Ну одним словом задоволені Хочемо ще На території чистенький басейн
-
Мироська Мі ★★★★★
Вілла Санторіні,дуже класне місце для відпочинку. Тут спокійно, чисто,дуже близько до моря. Приємні ціни і смачна кухня. Персонал дуже уважний та привітний,дружній. Тут атмосфера щастя та позитиву. Дякуємо,за чудовий відпочинок.
-
Вова Бурлаку ★★★★★
Привітний персонал на високому рівні та обслуговування
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Санторіні?
Санторіні знаходиться за адресою Вилла Санторини, Zatoka, Odes'ka oblast, Україна, 67772
Який номер телефону Санторіні?
Зв'язатися з Санторіні можна за номером телефону +38 (095) 285-28-50
Як можна дістатися до Санторіні?
Дістатися до Санторіні можна за посиланням