В 2025 году повний треш! Не рекомендую! Сервіса взагалі немає ! Прибирання раз в 5 днів! Світла по пів дня не буває ! Басейн без підігріву ! Укриттів немає !
Фотогалерея
Відгуки
-
Виталик Тимохин ★☆☆☆☆
-
Олег Гнедов ★☆☆☆☆
Не сподобалося,особливо поведінка охорони.
-
Сергій Мартинюк ★★★★☆
Всередині не був. З вигляду місце пристойне.
-
Kostiantyn Shevchenko ★★★★★
Тиха пострадянська база але з душем та кондиціонером у будинку. Приємний персонал. Близько до моря.
-
Галина Малеча ★☆☆☆☆
Відсутнє прибирання в номерах і саме гірше це їдальня!!!! Ніколи не беріть відпочинок з харчуванням. Їдальня на -5.Меню дуже примітивне. І ще поки дочекаєшся коли тобі принесуть то пройде вічність.
-
Тетяна Коротинська ★★★★★
Ще не відпочивала, але забронювала відпочинок через Інтернет. 5 зірочок за оперативну та інформативну відповідь. Спілкувалися через електронну пошту. Мені так зручніше. Дякую. P.S. Після відпочинку залишу відгук теж:))
-
Оленка Грязнова ★★★★★
Чудовий затишний готель для сімейного відпочинку. Хочу особливо відмітити харчування в столовій: все дуже смачне, порції великі ціна адекватна. В ресторані Брізоль дорого і їжа нічим не краща ніж в столовій просто можна вибрати. В Брізолі дуже смачні сирники і блінчики з вишнями) . Дитяча кімната з лабіринтом СУПЕР. Діти оцінили! Аквагрим , майстер-класи , басейни, гірки, дискотеки все чудово! Дууууже рекомендую сім'ям з дітьми.
-
Христина Кіїв ★★☆☆☆
Біля помийного озера водяться гадюки!!! Номера жахливі чистоти немає((( Харчування в столові бажає чекати кращого Ресторан Бризоль на 2 бали , але ціни захмарні!!! Не рекомендую!!!! Один великий плюс це розваги та басейни для дітей, тут постарались на 5!!!
-
Орест Чорній ★★★★★
Відпочивали з 10.08-20.08 в нас був стандарт(покращений) номер комфортний,все нове,справне .Територія пансіонату велика,кругом зразкова чистота,є два великі басейни для дорослих і дітей.До моря близько.Харчування досить добре,звичайно хто звик до вишуканих страв буде розчарований,але загалом все доволі смачно
-
Ніна Ніна ★★★☆☆
Зірочки тільки за близькість моря та красиву територію, облаштування бесейном та бесідками. Все інше - повний "отстой". Номери - для карликів. На трьох у нас був номер менший за звичайну кімнату в квартирі. Зовсім не розраховано на те, що в номері на трьох можуть спати 3 різні людини: одне двоспальне ліжко та розкладне крісло. Не дуже зручно. Хоча сплата іде не за номер, а з людини. В ванній/туалеті, щоб потрапити в душ та вийти з нього, потрібно переступати через унітаз. Рукомийник, мабуть, для горобців. Тримача для туалетного паперу та гачків, на які дійсно можна щось зручно повісити (одяг або рушник), якогось засобу, де можна розвісити та просушити речі - просто немає.Чайника немає. Фена немає. Обов'язкова їжа - як в дешевій столові, хоча коштує, як бізнес-ланч в нормальному київському кафе. Добре, що хоч порції такі малі, що ти просто не встигаєш зрозуміти, що це було. Wi-fi був рівно 2 дні на вихідні - певно бонусом.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Затока Бриз?
Затока Бриз знаходиться за адресою 71, бул. Золотой Берег, 1, Затока, Одеська область, Україна, 67772
Який номер телефону Затока Бриз?
Зв'язатися з Затока Бриз можна за номером телефону +38 (048) 743-37-73
Як можна дістатися до Затока Бриз?
Дістатися до Затока Бриз можна за посиланням