Магазин не турбується про час, зручність та кошти своїх клієнтів. Була постійним клієнтом, але цього разу востаннє. Аби онлайн здійснити покупку довелось витратити близько години, тричі спробувавши оформити замовлення, бо не працювала кнопка оформлення. Не спрацьовували обіцяні промокоди на додаткову знижку до певних товарів. Зрештою, перестворивши вкотре замовлення більш ніж на 3 000 грн, провела повну передоплату та очікувала на доставку обіцяного числа. Але до мене зателефонували 2 рази на наступний день, бо були уточнення до мого замовлення. Та через те, що я не відповіла (бо не очікувала, бо не відповідаю на незнайомі номери) замовлення просто скасували без мого відома. В результаті: - мій час, витрачений даремно, через непрацюючий функціонал - недійсні оманливі промокоди на знижку - відсутність повідомлення - попередження про те, що замовлення можуть скасувати, якщо все ж не вийду на зв‘язок (хоча б протягом доби. Бо скасували за пів дня очікування та після першого дзвінка не відповіли на мій зворотній дзвінок, бо була тривога) - відсутність доставки товару, який очікувала саме в потрібну дату - замороження коштів на 3 дні, в очікуванні повернення Менеджери кол-центру відновити замовлення в телефонному режимі не можуть, пропонують повторно (вп‘яте)) перезібрати його на сайті. Але не буду, ні цього разу, ні наступні
Фотогалерея
Відгуки
-
Dashiky Kovtun ★☆☆☆☆
-
Alexandra Stavrogina ★★★★★
Доброго дня! Хочу залишити відгук про работу дівчат в цьому закладі, дуже добре! Особлива подяка прекрасній дівчині-адміністратору, яка змогла вирішити мою проблему дуже швидко. Навіть через два дня після покупки. В суботу я забула взяти 100 грн решту на касі, у понеділок повернулась до магазину, адміністратор (нажаль не знаю їі ім'я) переглянула камери і повернула мені гроші, які дівчата залишили для мене. Тож сервіс у цьому закладі 5 з 5. Дякую!❤️
-
катя горина ★☆☆☆☆
Жінка, яка, як я зрозуміла, є адміністратором, не вміє працювати у сфері обслуговування. Вона підійшла до мене одразу з агресією, почала щось доводити без жодних вагомих аргументів. До того ж, вона не дотримувалася дистанції і перебивала. Жах
-
Олександра Моісеєнко ★☆☆☆☆
Ганьба! Систематично звинувачують у крадіжці, яка по їх словам відбулася тиждень тому, потім вимагають гроші в десятикратному розмірі, погрожують поліцією і при цьому не показують відеозапис з камер спостереження моменту крадіжки!!! Витягають гаманець і витрушують всі гроші навіть копійки! Адміністратор Ірина і її поплічник якому вона весь час дзвонила і радилась Дмитро займаються аферами! Продавці консультанти і охорона не мають відношення до цих афер і самі в шоці від кількості і систематичність цих афер!!! Кажуть цей цирк кожен день відбувається! Грабіж людей! Вимагаю зміну адміністрації а також повернути витягнуті гроші з мого гаманця в сумі 700 грн! Регулярно відвідую Єву люблю цей магазин , але поки такі аферисти сидять в адміністрації і витворяють чорні справи я туди ні ногою!!! І всим буду казати що там відбувається щоб інші люди не потрапили в таку жахливу ситуація! Справедливо буде з моєї сторони подати в суд на вас! Чим я зараз і планую зайнятися!
-
Лана ★★★★☆
Магазин хороший, вибір великий. Тільки тестери декоративки або відсутні, або у жахливому брудному стані. Неприємно брати в руки. Але персонал чудовий, на касі завжди ввічливі дівчата, отримую тут і онлайн-замовлення, і роблю покупки. Старанні консультанти, можуть багато що підказати. Тестери парфумів постійно заховані подалі, але це, як я розумію, політика магазину. Нічого страшного, можна й дістати. Парфуми теж тут купую, бувають приємні знижки.
-
Игорь Величко ★★★★★
Магазинчик гарний. Персонал привітний.
-
Катерина Поповська ★☆☆☆☆
Хамське відношення продавців. Безпідставно звинуватили у крадіжці і навіть не вибачилися. Обходьте цей магазин стороною!
-
Олександр Калініченко ★★☆☆☆
Нав'язливий маркетинг та ціни на цінниках на полицях не щбі6аються з цінами у чеку. І справа не в тому що касири намагаються обдурити. Я думаю на це розрахована політика магазину. Не завжи покупець має бажання повертатись з товаром дізнавшись що ціна різниться від тієї яку він бачив на ціннику біля товара.
-
Люда Чиж ★★★★★
Надзвичайно ввічливі консультанти!!! Швидко допомогли знайти все що необхідно +порадили що краще вибрати
-
Nino Batsmay ★★★☆☆
Непоганий магазин, проте не дуже чисто і часто проблеми з цінниками((
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса EVA?
EVA знаходиться за адресою Генуезька вулиця, 20, Одеса, Одеська область, Україна, 65009
Який номер телефону EVA?
Зв'язатися з EVA можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00
Як можна дістатися до EVA?
Дістатися до EVA можна за посиланням