Не купуйте хотдоги тут, мій друг сказав що йому погано
Фотогалерея
Відгуки
-
Віталій Гриценко ★☆☆☆☆
-
Андрій Грищенко ★☆☆☆☆
Ходогі не рекомендую в мого друга був понос
-
Лінка Хоменко ★☆☆☆☆
Купували йогурти по акції де -50% знижки, на кожному було заклеєно дату придатності. Дома стерши дату побачили, що дата придатності пройшла 20 днів тому (йогурт купували дитині). Купували 6. 06. 25 йогурт придатний до 17. 05.25
-
Лілія ★☆☆☆☆
Піцца була прострочена,на бургерах і піца не було строку дії,піца і бургери були без стікерів, адміністрація не вміє спілкуватися з покупцями,хамить.Прийміть міри будь ласка
-
Максим Деркач ★☆☆☆☆
Те що ви єдиний супермаркет в місті, Не значить що можна нехтувати якістю обслуговування. Вбиральні брудні! Ніколи немає туалетного паперу та мила. На полицях дуже часто несвіжі продукти. Нечемні касири... Будь ласка зробіть обслуговування більш прийнятним.
-
Роман Толочин ★★★☆☆
Спочатку відкриття супермаркет радував приємними цінами і асортиментом товарів, але потім цінова політика стала така сама як в усьому Іванкові, що дуже розчаровує покупців!!!
-
Тетяна Каленська ★☆☆☆☆
Сам заклад чудовий),розташування. АЛЕ,персонал (охорона) нахабні. Майже кожен день відвідую фору з дитиною восновном по вх з чоловіком не один раз питають паспорт. Був випадок зайшла у вх по пиво) (касир) нічого не сказала зато охороник Олександр причепився щоб паспорт показала. Спитала фото паспорта підійде? Відповідь була так звоню чоловіку він скидає фото мого паспорта я показую озоронцю на що чую а фото не підходить тільки оригінал. А в бешанстві була так як витратила свяй час хв 15 точно. Приноисить чоловік паспорта на що чую від охоронця іди показуй касиру а не мені ( касир взагалі мовчала) адмін стала в позу не продам навіть при найовності паспорта де вказується мій вік давно за 18 коли я попросила книгу скарг всі розбіглися. Надав книгу мені інший охороник адекватний коли я спитала яке призвіще має Олександ на що він відповів не має значення я ТОБІ нічого не скажу пиши просто Олександр. Короче Персонал (адмін ( з мелірованим волоссям), охороника Олександра, старшого консультанта ( жіночку з рижим волоссям), потрібно провести бесіду про робочий етикет а (саме етикет у сфері торгівлі)
-
Анастасия Козяр ★☆☆☆☆
Зірка тільки за великий вибір! На касах черги по 5м, про які маски взагалі йде мова, ні про дистанцію тут взагалі не чули. З 4 кас працює 2 в кращому випадку. Що не вистачає персоналу б не сказала аж 6 охоронників на одному пості побачила. Коли на вулиці йде дощ, то візочок на вулицю вивозити не модна сказала Жінка-охоронець.Персонал здебільшого - охорона веде себе нахабно і провокує на грубі діалоги. Настрій на весь вечір зіпсували, хоч залишаємо там гарні гроші. Дуже шкода адміністратора. Справді чуйна жінка ,яка як сонце в цій пітьмі. Більше відвідувати данний супермаркет не буду. Не так далеко набагато кращий магазин з вихованими працівниками. Власник вклав великі гроші а персонал набраний дійсно по оголошенню.
-
Rostyslav Hurov ★★★★☆
Буваю там майже щодня. Недоліки оперативно виправляються. Але кілька проблем потребують усунення. Наприклад, дуже часто працює лише одна каса при великому навантаженні, касирів потрібно більше. А ось каси самообслуговування - невдала ідея, оскільки розраховані вони на невелику кількість товару (якщо набираєш багато харчу, то його потім нікуди покласти), та й штрих-коди не завжди відскановуються з легкістю (деякі взагалі - ні). Ну і вишенька на торті: рекламний відділ (або РА, з якою співпрацюєте) вам слід замінити кимось більш кваліфікованим (оця реклама знижок на "Радіо "Фора" з текстом "Стій! Лови їх! АААААА! Спімааав!!!", яка кричить на репіті прямо у вухо - це акустичне насильство і змушує покупців покидати супермаркет дуже швидко, залишаючи себе без необхідних покупок, а вас - без додаткового прибутку. Тому замисліться над заміною копірайтера. Рівень продажів це точно не підвищить). Все інше - чудово: свіжі продукти (ну, майже завжди), хороший персонал, простір, чистота, вдале товарне сусідство тощо. І, будь ласка, не зменшуйте асортимент, а навпаки - розширюйте: запит на різноманіття - дуже великий.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фора?
Фора знаходиться за адресою вулиця Генерала Ватутіна, 32, Іванків, Київська область, Україна, 07200
Який номер телефону Фора?
Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30
Як можна дістатися до Фора?
Дістатися до Фора можна за посиланням