Відгуки

  1. Віталій Гриценко ★☆☆☆☆

    Не купуйте хотдоги тут, мій друг сказав що йому погано

  2. Андрій Грищенко ★☆☆☆☆

    Ходогі не рекомендую в мого друга був понос

  3. Лінка Хоменко ★☆☆☆☆

    Купували йогурти по акції де -50% знижки, на кожному було заклеєно дату придатності. Дома стерши дату побачили, що дата придатності пройшла 20 днів тому (йогурт купували дитині). Купували 6. 06. 25 йогурт придатний до 17. 05.25

  1. Лілія ★☆☆☆☆

    Піцца була прострочена,на бургерах і піца не було строку дії,піца і бургери були без стікерів, адміністрація не вміє спілкуватися з покупцями,хамить.Прийміть міри будь ласка

  2. Максим Деркач ★☆☆☆☆

    Те що ви єдиний супермаркет в місті, Не значить що можна нехтувати якістю обслуговування. Вбиральні брудні! Ніколи немає туалетного паперу та мила. На полицях дуже часто несвіжі продукти. Нечемні касири... Будь ласка зробіть обслуговування більш прийнятним.

  3. Роман Толочин ★★★☆☆

    Спочатку відкриття супермаркет радував приємними цінами і асортиментом товарів, але потім цінова політика стала така сама як в усьому Іванкові, що дуже розчаровує покупців!!!

  1. Тетяна Каленська ★☆☆☆☆

    Сам заклад чудовий),розташування. АЛЕ,персонал (охорона) нахабні. Майже кожен день відвідую фору з дитиною восновном по вх з чоловіком не один раз питають паспорт. Був випадок зайшла у вх по пиво) (касир) нічого не сказала зато охороник Олександр причепився щоб паспорт показала. Спитала фото паспорта підійде? Відповідь була так звоню чоловіку він скидає фото мого паспорта я показую озоронцю на що чую а фото не підходить тільки оригінал. А в бешанстві була так як витратила свяй час хв 15 точно. Приноисить чоловік паспорта на що чую від охоронця іди показуй касиру а не мені ( касир взагалі мовчала) адмін стала в позу не продам навіть при найовності паспорта де вказується мій вік давно за 18 коли я попросила книгу скарг всі розбіглися. Надав книгу мені інший охороник адекватний коли я спитала яке призвіще має Олександ на що він відповів не має значення я ТОБІ нічого не скажу пиши просто Олександр. Короче Персонал (адмін ( з мелірованим волоссям), охороника Олександра, старшого консультанта ( жіночку з рижим волоссям), потрібно провести бесіду про робочий етикет а (саме етикет у сфері торгівлі)

  2. Анастасия Козяр ★☆☆☆☆

    Зірка тільки за великий вибір! На касах черги по 5м, про які маски взагалі йде мова, ні про дистанцію тут взагалі не чули. З 4 кас працює 2 в кращому випадку. Що не вистачає персоналу б не сказала аж 6 охоронників на одному пості побачила. Коли на вулиці йде дощ, то візочок на вулицю вивозити не модна сказала Жінка-охоронець.Персонал здебільшого - охорона веде себе нахабно і провокує на грубі діалоги. Настрій на весь вечір зіпсували, хоч залишаємо там гарні гроші. Дуже шкода адміністратора. Справді чуйна жінка ,яка як сонце в цій пітьмі. Більше відвідувати данний супермаркет не буду. Не так далеко набагато кращий магазин з вихованими працівниками. Власник вклав великі гроші а персонал набраний дійсно по оголошенню.

  3. Rostyslav Hurov ★★★★☆

    Буваю там майже щодня. Недоліки оперативно виправляються. Але кілька проблем потребують усунення. Наприклад, дуже часто працює лише одна каса при великому навантаженні, касирів потрібно більше. А ось каси самообслуговування - невдала ідея, оскільки розраховані вони на невелику кількість товару (якщо набираєш багато харчу, то його потім нікуди покласти), та й штрих-коди не завжди відскановуються з легкістю (деякі взагалі - ні). Ну і вишенька на торті: рекламний відділ (або РА, з якою співпрацюєте) вам слід замінити кимось більш кваліфікованим (оця реклама знижок на "Радіо "Фора" з текстом "Стій! Лови їх! АААААА! Спімааав!!!", яка кричить на репіті прямо у вухо - це акустичне насильство і змушує покупців покидати супермаркет дуже швидко, залишаючи себе без необхідних покупок, а вас - без додаткового прибутку. Тому замисліться над заміною копірайтера. Рівень продажів це точно не підвищить). Все інше - чудово: свіжі продукти (ну, майже завжди), хороший персонал, простір, чистота, вдале товарне сусідство тощо. І, будь ласка, не зменшуйте асортимент, а навпаки - розширюйте: запит на різноманіття - дуже великий.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою вулиця Генерала Ватутіна, 32, Іванків, Київська область, Україна, 07200

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements