Зробили замовлення винесли за хвилин 10-15 це ок, було людно. Мені не сподобалось тому я замовила ще чізбургер на який чекала 30 хвилин. Ми вже всі поїли я залишилась голодною. Підійшла на касу щоб повернути кошти, мені сказали що це неможливо та порадили підійти до точки видачі попросити. Там же мені сказали що всі чекаю і я подожду.
Фотогалерея
Відгуки
-
Олена Гирлаку ★☆☆☆☆
-
Ігор ★☆☆☆☆
Робили замовлення о 16:54. Через 10 хвилин звернулися до працівника — сказав, що зараз винесе. Пройшло ще 10 хвилин, ми знову підійшли, нам сказали забирати, але все було холодне, а кола — просто вода. Згодом вийшла дівчина й винесла замовлення, але картопля була в’ялою, а соус — завітрений. Попросили переробити, на що почули, що “воно свіже”. Ми пояснили, що замовлення готувалось понад 20 хвилин, воно холодне й виглядає жахливо. Після цього дівчина невдоволено пішла і лише тоді переробила картоплю. Чек та і не повернули.
-
Валера Я ★☆☆☆☆
Взяв із собою гамбургер та картоплю, приніс додому зʼїсти, та був дуже розчарований. Бургер: По перше , чому суха булочка на якій нічого не має, хочаб однієї краплі кетчупу як на верхній частині, вона і без соусу безвкусна, та ще і його не має. У вас що бракує соусу під кінець дня , що ви так економите ? По друге , де цибуля , там 2 грами квадратиків настругано, начебто зі столу змели залишки в бургер. Це теж нестача під кінець дня ? По третє , де огірки, він один і то зморщений. Картопля фрі: Ясна річ поки доніс вона стала не хрусткою і дряблою. Соусу теж на таку порцію мало. Що з вами таке , ви так не любите людей, щоб вони смачно поїли ? На що тоді в рекламі пропагандувати про радість від вашої їжі ?
-
Олег Жорняк ★★★☆☆
13.09.25, було дуже смачно, але є деякий нюанс... Забули про велику картоплю фрі з нашого замовлення, до макфлурі не додали ложку. Хоча на диво швидко (10 хв) принесли обидва наших замовлень. Підійшов до персоналу з приводу проблеми, ввічливо перепросили і додали все необхідне)
-
Mylana Kulynych ★★★★★
Шкода, що обсужили російською( Зірочки поставила дівчаткам, де можна було купити всякі солодощі. Ви класні!
-
Андрій Мурзін ★☆☆☆☆
Туалет по чеках, ви серйозно?!! Жахливий Мак, це я вам кажу як фанат Мака. Час очікування замовлення фантастичний))
-
Татьяна Поб ★★★☆☆
Як завжди все чистенько і охайно. Приємний персонал. Не сподобалось те, що вхід в туалет по чекам.
-
Nik “Phoenix” Taran ★★★★☆
Швидко готують замовлення. В годину пік є місця. Щоб потрапити в туалет потрібно зачитати штрих-код з чеку, який не завжди зчитується
-
Katia Sapiha ★★★☆☆
Довго чекали на замовлення, не працював термінал, тому були змушені розраховуватися готівкою. У WC - лише відвідувачі закладу, потрібно зісканувати код з чеку, щоб туди потрапити:)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса McDonalds?
McDonalds знаходиться за адресою вулиця Дерибасівська, 23, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону McDonalds?
Зв'язатися з McDonalds можна за номером телефону +38 (050) 463-91-38
Як можна дістатися до McDonalds?
Дістатися до McDonalds можна за посиланням