Відгуки

  1. Татьяна Шабатура (Tatka) ★★★★★

    Всім задоволена. Придбала пару замшевих чобіт. Якісне взуття та зручна колодка. Консультант додатково дала рекомендації по догляду. Рекомендую!)

  2. Віктор Козаченко ★☆☆☆☆

    Купував взуття , чекав поки прийде костюм, ( працівники сказали що якщо не підійде , на протязі 14 днів підлягає поверненню), Прийшов час приміряти все, взуття не підійшло по кольору, прийшов повернути, і все як поміняли співробітників, вже і по іншому почали розмовляти, зверхньо так, типу я їм винен був щось, не розумію чому відразу ставлення помінялось

  3. Ірина Т. ★☆☆☆☆

    Минулого разу я вибрала на сайті і спеціально приїхала за моделлю вже в магазин, тому довго не була, не встигла оцінити, консультант хлопець мені швидко допоміг, але сьогодні поставлю одиницю, консультантів відверто дратують покупці, це видно, спитала за розмір на мене гаркнули що всі 37 на вітрині, але я звідки про це мою знати, стояв 36, хотіла купити але консультантка відбила бажання щось купувати.... на жаль

  1. Алексей ★★★★★

    Ставлю 5 зірок, завдячуючи продавцю Владиславу, за те що відповідально ставиться до своєї роботи і хоче допомогти своєму покупцю.

  2. Лика С ★★★★★

    Покупала чоботи три роки назад, взагалі не зносилися хоч я їх носила 2 зими підряд кожен день. В цьому сезоні також пішла купувати взуття на осінь, взагалі не знала що вибрати, дуже довго ходила і багато міряла (вибір чудовий), але консультант був дуже хороший, все приносив, рекомендував що краще ще поміряти і не було ані трохи роздратування чи щось такого. Дуже вдячна йому за консультацію. Все ж таки вибрали чудову пару ковбойок, ношу з задоволенням. Наразі це мій улюблений магазин взуття

  3. Kateryna M ★☆☆☆☆

    Повернути гроші за повернення неможливо! Посилку з НП не забирають, мабуть чекають, щоб 14 днів для повернення закінчилося і відмовити. На гарячій лінії і в месенджерах протягом тижня нахабно брешуть що "сьогодні заберемо і повернемо гроші"

  1. Tatiana Gorbyneva ★★★★★

    Відмінний магазин, хороший великий вибір шкіряного взуття відмінної якості! Чоловіче взуття із 39 розміру! велика рідкість знайти на підлітка гарне класичне взуття! Приємні та грамотні консультанти швидко допомогли підібрати що потрібно. Велике дякую)))

  2. Alex ★★★☆☆

    Один із магазинів мережі вітто россі, ціни завищені, якість взуття задовільна, постійно ніби акції та знижки проте по факту такими не є, обслуговування нормальне, враження в цілому гарні...

  3. Zercv cv ★☆☆☆☆

    Через інтернет магазин замовив дві пари взуття (так щоб вибрати потрібний розмір). Одну пару повернув. Представники магазину вже 14 календарних днів повертають кошти... В підсумку бухгалтер кудись пішла і вже не може повернути кошти. Надіюсь, що бухгалтер ще колись повернеться, і мені повернуть мої кошти.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Vitto Rossi?

Vitto Rossi знаходиться за адресою ТРЦ City Center, проспект Небесної Сотні, 2, Одеса, Одеська область, Україна, 65101

Який номер телефону Vitto Rossi?

Зв'язатися з Vitto Rossi можна за номером телефону +38 (080) 033-69-59

Як можна дістатися до Vitto Rossi?

Дістатися до Vitto Rossi можна за посиланням

Advertisements