В кафе дуже привітна пані) смачно швидко перекусили стравами на вагу
Фотогалерея
Відгуки
-
Alla Stepanova ★★★★☆
-
миша нефтеримов ★☆☆☆☆
Заправка нормальна, але персоналу мало із-за чого виникла ситуація, що при заправці газом, на касі сказали, що автомобіль заправлений до повного, розрахувався, але пістолет не відключили і після роботи втомлений не помітив що не відключили, після чого вирвав пістолет і проїхав з ним кілометрів 10-15, всю вину скинули на мене, хоча винний заправник або касир який сказав, що машина заправлена, 6500 здерли. Думаю змінити мережу АЗС на іншу.
-
Антон Олексієв ★★★★☆
Все на рівні, крім урн для використаних засобів гігієни в туалетах. Коли у вас встановлені безконтактні крани у рукомийників, а в кабінках стоять найдешевші корзинки для сміття, які треба відкривати руками, і які вже всі вимазані фекаліями, бо інакше ніяк - це не адекватно трохи
-
Ангеліна Саргсян ★☆☆☆☆
Сьогодні, 27 липня близько 16:00, відвідали цю заправку і залишилися вкрай незадоволені. По-перше, туалет не працює - це базова необхідність для будь-якої заправки, особливо на трасі чи у міжміських поїздках. По-друге, ставлення персоналу просто неприйнятне. На прохання вирішити питання з туалетом отримали хамську відповідь від працівників, які, схоже, забули про елементарну ввічливість та повагу до клієнтів. Такий рівень сервісу неприпустимий у 2025 році. Клієнти платять гроші і мають право на мінімальний комфорт та нормальне ставлення.
-
Володимир Павлович ★☆☆☆☆
Заїхали автобусом як пасажири, обслуговування наче сонні, хоч було 17:20. Є щось типу кафе, борщ смачний, але якщо сюди заїде більше 5-ти людей, персонал не справляється, особливо на касі в кафе.
-
Наталія Гуменна ★★★★★
Крім якісного пального,тут ви знайдете смачні хот доги,та запашну каву.
-
роман албул ★★★★☆
Привітний персонал. Якість пального чудова. А от ціна зависока. На upj на дві гривні, на літрі, дешевша.
-
Таня Гортензия ★☆☆☆☆
Дуже повільне обслуговування, хоча персоналу багато. Щоб купити якийсь хот дог потрібно вдруге стояти в чергу після оплати бензину
-
Володимир Ковальчук ★★★★★
ОККО тримає марку,. Молодці. А головне можна не тільки заправити авто , а й попоїсти смачно.
-
Igor Shutov ★★★★★
Є турнік і бруси для тих, хто хоче розім'ятись на перепочинку або під час зарядки електромобіля, зарядка для якого є (що не завжди притаманне Окко).
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса OKKO?
OKKO знаходиться за адресою автошлях Київ-Одеса, 454 км ліворуч, Нерубайське, Одеська область, Україна, 67661
Який номер телефону OKKO?
Зв'язатися з OKKO можна за номером телефону +38 (080) 050-11-01
Як можна дістатися до OKKO?
Дістатися до OKKO можна за посиланням