Купляли разів 5 фірмовий торт "Херсон". Дуже смачний, мені він смакує саме заморожений. Також відмінне морозиво "Дубайський шоколад". У самому кафе не сідали, бо на Аркадії дуже голосно, заважає гучна музика з парку атракціонів, не затишно.
Фотогалерея
Відгуки
-
Daria ★★★★★
-
Анна Литвиненко ★★☆☆☆
Я неприємно шокована! Якщо коротко - надзвичайно хамське відношення продавчині. Почну з того, що я була вашим лояльним клієнтом, дуже любила морозиво і усім радила. Ось нарешті мій батько приїхав у місто і я одразу вирішила піти до вас. І що ми побачили? Абсолютну незацікавленість людини, яка не проявила ніякої зацікавленості, щоб якось підказати, чи допомогти. І звзагалі просто давала зверхні відповіді. Я питала про наявність морозива, попросила дати на пробу батьку один варіант, бо знаю, що не всім таке подобається. Потім щоб обрати другу кульку попросили ще один варіант. Нам дають і кажуть, що ми можемо то взагалі тільки декілька спробувати, мов усе вам тут куштувати не дадуть. А ми цього і не просили! Потім я вела бесіду з батьком і він мені каже: ну візьми грам 25 морозива мені і достатньо. ( зауважу, що це було сказано мені і це формально, не у прямому ж сенсі, просто він не хотів велику порцію). На що ваша продавчиня влізла у діалог і сказала, що ми такого не продамо, що тільки від 50 грам зможете тут щось купити і взагалі 25 грам, то якесь знущання. Вибачте, але для мене це шок. Щоб у розмову до інших людей так влазили. Я пропрацювала у сфері обслуговування 4 роки і це неприйнятно! Я зробила зауваження, хоча до такого мене дуже важко довести. Мій батько після купівлі того морозива сказав, що до людей треба бути трішки добрішим, на що вона почала знову перегукуватись. Проведіть бесіду з вашою співробітницею. Ми купували морозиво 11.09, у жіночки яка без окулярів, бо інша в окулярах була.
-
ирина левченко ★★★★★
Дівчата приввтні, великий вибір морозива. І дуже смачний торт «Херсон» дякую за таку смакоту ❤️ морозиво просто чудове.
-
Алиса Сароян ★★★★★
Дуже великий асортимент морозива,а воно тут просто казково-смачне!!! великий плюс це- доставка тортів в межах міста!!! привітний, усміхнений персонал,який допоможе в виборі будь чого!))затишне місце,де можна з задоволенням провести свій час з сім'єю!!! Наша сім'я на 100% рекомендує цей заклад, заходьте,не пошкодуєте!)
-
Smart Ukraine ★★★☆☆
Прикольно, тематично, привітно, але не особливо смачно. Несмачні майже всі види морозива. У закладі чисто, можна присісти за м'який диванчик, на столах дзеркала, теж все чисте, інтер'єр красивий
-
галина галка ★☆☆☆☆
Дорого. Ціна - 29.5 грн за 50 гр. При покупці 2х мікрокульок - заплатили 100 грн, тому що вага порції виявився більше. В Італії / Іспанії порції в 2 рази більше і коштують 1,5 - 2 євро, в Польщі - 4 злотих (порція 80 гр, а не 50 гр). Розводять українців як можуть. Ті, хто пишуть, що морозиво дуже смачне, напевно, просто не їли смачного морозива. Вафельний стаканчик, взагалі, довелося викинути - Тобто це неможливо.
-
Anna SS ★★★★★
Вкуснятина
-
Валера Кузьмий ★★★★★
Смачне морозиво. Великий вибір, на будь-який смак. Ввічливе обслуговування.
-
Ася Полякова ★★★☆☆
Дорого, красиво
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Perfetto?
Perfetto знаходиться за адресою Arkadiyska Alley, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Perfetto?
Зв'язатися з Perfetto можна за номером телефону +38 (095) 890-88-82
Як можна дістатися до Perfetto?
Дістатися до Perfetto можна за посиланням