Відгуки

  1. Taviasad ★☆☆☆☆

    Працюють поза Законом про захист прав споживачів. Передплату не повернули. Взуття замовлене не надали. Ні яких вибачень і варіантів врегулювання їх помилки не запропонували. Поведінка хамська.

  2. Дар'я Олєкна ★☆☆☆☆

    Не рекомендую взагалі цей магазин ! Я була на Корольова , магазин " Міда" і була обурена тим, які хамовиті там консультанти, а саме одна жіночка Вероніка агресивна, нетактовна та неадекватна. Почнемо з того, що вона навіть не привіталася, коли я спитала чи є в наявності мій розмір данної моделі у відповідь було запитання :" а вы их брать будете?". Ті моделі , що я хотіла приміряти навіть не шукали мій розмір, на моє прохання показати , що є в наявності з мого розміру :" много чего есть , вам что все показывать ?" . Це мабуть найдивніше консультування, що може бути , навіщо взагалі таких на роботі тримають.

  3. Анастасия Минченко ★★★★★

    Огромный выбор товаров. Приятный коллектив продавцов, всегда подскажут и помогут.

  1. Марина Смелаш ★★★★★

    Гарний вибір, чудове обслуговування, адекватні ціни. Не було моделі мого розміру, мені замовили та привезли протягом двох днів. спасибі

  2. Saveliy Kravchyna ★★★☆☆

    Хороший магазин, але якість взуття бажає кращого. Придбав тут зимові черевики "МІДА" через півтора місяці почали пропускати воду та відриваються петлі для шнурків. Довгий час купую взуття цієї взуттєвої фабрики якість завжди тішила. Таке вперше.

  3. Анастасия Мала ★★★★★

    Останній рік купую взуття для себе лише тут - подобається співвідношення ціни та якості, до того ж у магазині завжди хороший вибір. Знаю, що не повернуся додому без пари взуття!

  1. Михайло Ткач ★☆☆☆☆

    На днях хотів придбати взуття і карта банку підвисла... так продавщиця замість посміхнутись і культурно повестись звинуватила мене в тому що я(власник картки10років) не вмію користуватись терміналом для карток. Ніби дрібниця але зіпсували настрій на довго.Я точно туди більше не піду!!! І напевне іншим не радитиму.

  2. Alex ★★☆☆☆

    Звичайна крамниця взуття, ціни високі, знижки відсутні... з незрозумілих міркувань забороняють фотографувати, обслуговування як в радянські часи, таке враження, що працівників карають за посмішки та ввічливе обслуговування, сумки прив'язані)))...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Чобіток?

Чобіток знаходиться за адресою Адміральський проспект, 1А, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Чобіток?

Зв'язатися з Чобіток можна за номером телефону +38 (048) 702-53-91

Як можна дістатися до Чобіток?

Дістатися до Чобіток можна за посиланням

Advertisements