Відгуки

  1. Анастасия Тарбаєва ★☆☆☆☆

    Огидне обслуговування!! Продавцям абсолютно наплювати на покупців. На прохання допомоги невдоволено кривляться і продовжують ігнорувати. При тому, що вартість взуття 2000+ Краще сходіть на привіз, там і то публіка приємніша, ніж продавчині Чобітка

  2. Fox Master ★★★★★

    чудові враження

  3. Елена Грызлова ★★★★☆

    Завжди є хороший вибір обуві.Цена -якість

  1. Katia Stepanova ★★★★☆

    Мені там подобається взуття, але продавці часом бувають досить грубими

  2. Алёна Василенко ★☆☆☆☆

    За годину часу, який провели в магазині, зайшов ще один чоловік. Це я про навантаження на персонал. Два співробітника. Більше нічим було зайнятися, крім того, щоб обговорити особисті проблеми свої та своїх дітей. Не соромлячись, чи не знижуючи тон, не відволікаючись на презентацію взуття, розповіді про акції, якість або просто на ознайомлення людей з магазином, які вперше сюди потрапили. Повна байдужість. До того моменту, поки не стали просити взуття на примірку. А ось з цього моменту почалося роздратування (? !!!!!!!). За що?? Приміряти взуття можна на следок, який коштує 3 грн !!! або носок за 5 грн !!!!. Це просто відправило мене в нокаут! Хлопці, ми прийшли в магазин, щоб зробити покупку !! Ви пропонуєте почати з покупки носка ?? Чому не почати з плати за вхід в магазин ?! Правда, є альтернатива. Кульки. Целофанові. На ногу. Для примірки. Чи не уточнила, але начебто безкоштовно. Жесть якась. Куди котиться світ? Навіть в минулому столітті в звичайних магазинах давали капронові шкарпетки безкоштовно. Це ж як складова частина сервісу. Чобіток, ви в курсі, що це за слово ?! СЕРВІС. Я навіть не про те вираз обличчя, з яким співробітник виносила взуття з комори. Я розумію, я відвернула від бесіди. Безцеремонно. У робочий час. Але можна ж попрацювати з виразом обличчя ?! або маску надіти. Ніби як масковий режим ніхто не відміняв !!!

  3. Галина Румейко ★★★★☆

    Дуже хороший, зручний, не великий магазинчик з доступними цінами. Хотілося б збільшити підлітковий асортимент.

  1. Юлія Прокопчук ★★★☆☆

    Непоганий магазин в якому представлене взуття українського виробника та інших. І що приємно здивувало, є колекція сумок французької фірми Давид Джонс за адекватною ціною.

  2. Александра Шорохова ★☆☆☆☆

    Дивовижне нововведення в магазині "Чобіток" на 5-й Фонтану: взуття не можна приміряти на босу ногу. Є можливість придбати капронові шкарпетки за 5 грн. або 3 грн. на місці. Останні дуже мило загорнуті в грудку, що призводить до думки про продаж Вам вже використаної продукції. Ну а якщо ви не зможете придбати "слідочки", Вам люб'язно запропонують канцелярський файл, в який зазвичай засовують папір а не ноги)) Так тримати! Економія на сервісі – зниження продажів.

  3. Daria Mitro ★☆☆☆☆

    14.10.16 була у магазині Чобіток, в Одесі на вулиці Проспект Шевченка, я постійний клієнт цього магазину. Взуття в цих магазинах мені дуже подобається. Якісна, можна знайти на будь-який гаманець та зручна. Але вчора була шокована хамством персоналу! На жаль, як звати дівчину, яка публічно мені нахамила, я не знаю, тому що бейджиків у персоналу немає. Брюнетка з довгим волоссям, це все, що відомо. Так ось мого розміру чобіт не виявилося, і я попросила дати мені адресу магазину, де мій розмір був у наявності або зробити замовлення, щоб через пару днів я зробила покупку в їхньому магазині. На моє прохання спочатку взагалі ніхто не відреагував, мене просто ігнорували, коли я повторила своє прохання неодноразово продавець стала на мене кричати, що вона не збирається цим займатися, вона жбурнула чоботи, з якими я до неї підійшла і в хамській формі мені сказала, що нічого вона робити не буде і щоб я не морочила, з начальства і дати мені книгу скарг І тут я відчула на собі весь шквал культурного обслуговування На мене кричали і сказали, щоб я негайно покинула магазин Я залишила магазин з зіпсованим настроєм і бажанням ніколи більше туди не приходити Я сподіваюся, що керівництво магазину розуміє, що добре ім'я своєї праці можуть назавжди його зіпсувати.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Чобiток?

Чобiток знаходиться за адресою Чобіток, проспект Шевченка, 10/4, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Чобiток?

Зв'язатися з Чобiток можна за номером телефону +38 (048) 793-08-47

Як можна дістатися до Чобiток?

Дістатися до Чобiток можна за посиланням

Advertisements