Сьогодні була в магазине відношення продавців жахливе. Мені подобалась річ з люксу, я їі взяла ходила з нею біля часу, потім довго чекала на касі бо вимкнули світло і у них щось не працювало 15 - 20хв, десь чекала. Потім з улиці пришла жінка і почала казати що це їі річ, она їі відклала. Питання, чому річ знаходилась в залі? Відкладають на 30 хв. На що мені продавці сказали, що могли покупці взять і повісить . Тоб то вони сталі на сторону жінки яка дві години десь гуляла, а потім заявила що це їі річ, котру я вже оплачувала. Вони забрали з вагов річ і відклали знову для неї. Тоб то з їх слів кожній може ходити за прилавок вибирати, що завгодно, робити, що завгодно, а де тоді продавці, що вони роблять? Дуже неприємно, ні за річ,а за відношення, ні сама же річ через 30 хв пішла в зал. Прошу руководство звернути увагу на ваших співробітників, де вони знаходяться коли їх речі по залу "ходять".
Фотогалерея
Відгуки
-
Наталия Козел ★☆☆☆☆
-
Darya Tokarieva ★★★★★
День завозу в четвер, останній вівторок. Персонал привітний, терплячий і завжди допоможе і підкаже. Але так не вистачає столика, лавки і камер схову. Серед зали теж маленький би столик чи лавку. Бо люди з товаром чи з дітьми не мають де ставити сумки, з товаром щоб перебрати речі. На колони в залі класти не можна речі, бо коли забруднюються. Попри заборону персоналу класти туди речі, люди все ж кладуть і виникають постійні конфлікти. Особливо для персоналу це жах, фарба біла забруднюється від речей. Ваш ремонт і світлі стіни сходять на нівець. Я думаю не проблема мати маленький столик з розмальовкою, бо переважна кількість покупців -мами з дітьми.
-
Ана ★★★★☆
Вони трохи переїхали і думаю, що місце заслуговує на кращу оцінку. Працівники хороші, є вибір як нових, так і вживаних речей
-
Andrey Lytvinov ★★★★★
Після переїзду в інше приміщення секонд став нереально гарним, чистим та досить великим, тепер там можна дихати та не соромно зайти. Дуже класно!
-
Діана Клімовська ★☆☆☆☆
Продавчиня Тетяна розмовляє російською мовою і хамовито спілкується з клієнтами. Сталась помилка при покупці товару(взяли сумку в ексклюзиві, а пробили нам її як зі звичайного відділу) на виході запищав антивор, тому що Тетяна не зняла з сумки магніт. Повернувшись до каси і розібравшись, що це річ з ексклюзиву Тетяна зробила нас винними і на питання: «можна зробити відміну?» вона сказала: «нєт!» та демонстративно кинула гроші назад.
-
Анатолий Бандура ★★★★☆
Досить непоганий секонд .. ввічливий персонал
-
Ihor Kuchkov ★☆☆☆☆
Відмовили в оплаті карткою, хоча закон забов'язує приймати оплату по терміналу або в іншій онлайн формі!
-
Вера Богославец ★☆☆☆☆
Магазин хороший, ставлю 1⭐ за касирку хамку, яка грубить усім покупцям не знехтуючи навіть віком клієнтів. Раніше ходила завжди до цього магазину, зараз через цю хамку немає бажання навіть. Звати Олена. Прізвище відмовилося називати. Скаргу я так і не побачила. Раніше працювали дівчатка на касі приємні, ввічливі, а зараз навіть не знаю від куди взялася ця незадоволена життям робітниця((
-
Kompadrita ★★★★☆
Класний секонд. Гарні речі. Іноді довго можна простояти в черзі, але це через пандемію, тому що впускають по 10 осіб. І як на мене кричати про завод побутової хімії це не гарно. Хто захоче сам купить чи запитає, а то як на базарі)
-
Ксения Лобода ★★★★★
Чудовий магазин речей, у перший день завезення можна нові брендові речі відхопити, а потім щодня ціна на вагу знижується. Дивитись треба уважно при покупці, грошей потім ніхто не повертає!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Econom class?
Econom class знаходиться за адресою второй этаж, вул. Ревуцького, 12/1, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Econom class?
Зв'язатися з Econom class можна за номером телефону +38 (068) 957-69-98
Як можна дістатися до Econom class?
Дістатися до Econom class можна за посиланням