Відгуки

  1. Катерина ★☆☆☆☆

    Найгіршим рішенням було святкувати тут своє день народження. Для сервісу навіть 1 зірки забагато оскільки стіл застелили порізаною і пропаленою скатертиною, засервірували стіл битим і наколотим посудом. Накрили стіл з запізненням. В меню не було жодної правильної ціни, грамів, складу. В м'ясних тарілках дешева ковбаса. На барі коли брали замовлення я диктувала одну кількість страв, а мені порахували іншу. Помітили це коли офіціанти почали приносити іншу кільсть страв і про це повідомили, реакції було 0. Потім довелось особисто йти і розбиратись у відповідь отримала "ми так вирішили". Жодних вибачень за зіпсоване свято. Частину повернутого забрали, за іншу мусила платити, але в кінці Марта не змогла порахувати правильну кількість страв і знову мені додала мабуть вирішила що пильнувати ніхто не буде. Тому розраховуючись перевіряйте чек інакше вас 100% обрахують. Дуже жалкую про вибір зупинитись саме в цьому готелі і святкувати своє день народження яке мені зіпсували.

  2. Володимир Лизогуб ★☆☆☆☆

    Шумоізоляції зовсім немає, всі кричать музика на всю грає, спати просто неможливо. Грибок в душовій кабінці. Спинка ліжка як тільки на неї спираєшся бʼється об стіну, їжа жахлива їсти неможливо. Найжахливіший готель у моєму житті

  3. Валерія Курик ★☆☆☆☆

    Готель жахливий!!! Брудні носки лежали в шафі! В номері на 5 людей немає душу та туалету! Гаряча вода по настрою, відпочинок зіпсований!

  1. Вероніка Гайковська ★☆☆☆☆

    Бронювали місця за місяць заздалегідь, коли приїхали сказали, що вільних місць таких як бронювали немає. Показали нам лише один номер, двухмісний з якого зробили на пʼять місць просто доставивши ліжка. У такому номері не було навіть куди розвернутись, не те шо речі покласти!!!! Жінка яка селила поки ми думали, що робити кудись поїхала та перестала відповідати на дзвінки. Голодні та втомлені після дороги ми чекали на неї чотири години, вона так і не приїхала, а персонал відповіді дати нам не міг. Жахливе та хамське ставлення до людей, враження залишились лише негативні, ніякої відповідальності!!!!!

  2. Марія Панчук ★☆☆☆☆

    Найжахливіший готель у моєму житті! Власниця хамка і не відповідає за свої вчинки! Забронювали місця за 2 місяці, в результаті по приїзду номерів для нас не знайшлось! Запропонували на 5 людей одну малесеньку кімнатку з 5 розкладними кріслами, у якій навіть не було де покласти валізи, або «номер» на вулиці, який виявився коміркою для віників! Чекали на номери 4 години, власниця вимкнула телефон і поїхала із готелю, з персоналу також ніхто не міг дати відповідь! Номери нам так ніхто і не надав, ми були змушені шукати інший готель після довгої дороги! Загалом найгірші враження, з тих які тільки могли бути!

  3. Tetyana Novyk ★★☆☆☆

    Парк не затишний, занедбаний, загиджений воронами. Таке враження, що доріжки зробили, щоб розпиляти бюджет, а до толку так і не довели, хоч може бути гарною рекреаційною зоною

  1. Lora Marchenko ★★★☆☆

    Дуже великий парк, поряд замок такі красиві будинки - але парк досить занедбаний, дуже багато воронячих гнізд, через що стоїть галас і над головами сотні ворон літають. Парк не кошений, береги річки не розчищені. Тобто парк напівдикий.

  2. Sergiy Petrovich ★★★★★

    Захоплююче місце із своїми цікавими місцями. Поруч є місток закоханих, де плавають качки.

  3. Yulya Andreychuk ★★☆☆☆

    Парк через реконструкцію зараз виглядає жахливо,місцеві ще колись там гуляли літом, зараз там всі дерева в першій половині вирубали. Надіємося на краще

  1. Anton K ★★★★☆

    Невеличкий парк, який реконструюють та очищують. Поки ще не дуже, але обіцяють, що буде гарно. Є річечка та місток. Можна погуляти з дитиною у візочку та без. Наразі треба бути обережним, бо багато воронячих гнізд на деревах (самі розумієте ;) ).

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Парк?

Парк знаходиться за адресою вулиця Степана Бандери, 3А, Жовква, Львівська область, Україна, 80300

Як можна дістатися до Парк?

Дістатися до Парк можна за посиланням

Advertisements