Придбала в avic планшет Xiaomi, недешевий, який через пару місяців почав видавати поміхи при роботі, вимикатися, почав рябіти екран. За рік гарантійного обслуговування здавала його в магазин три (!) рази, вони відправляли його в сервісний центр в інше місто, а там кожен раз відповідали, що не бачать дефектів і нічого з ним не робили, просто повертали. Коли гарантійний термін закінчився, віднесла його в нормальний сервісний центр, де виявилось, що треба перепаювати процесор за немаленькі гроші. Дуже незадоволена магазином avic і їх сервісним центром.
Фотогалерея
Відгуки
-
Alla Kiselyova ★☆☆☆☆
-
Вероника Дришлюк ★★★★★
Дуже приємне обслуговування, консультант підказав все що цікавило
-
Карина Здоровец ★☆☆☆☆
Я дуже не рекомендую цей магазин! Мені продали підробку Iphone 16. Хлопець замовив на сайті IPhone 16 самовивізом у магазин в Одесі. Поїхали забирати. Все оглядав хлопець, наче все ок, оплатили. Придбали також гарантію на рік. А також зарядний блок також від Apple. Приїхавши додому і коли я ретельно оглянула товар - побачила маленьку подряпину на обідку екрану, чого не має бути, якщо пристрій оригінальний. Везли ми його запакованим, дуже обережно, в магазині теж все максимально обережно оглядалося та запаковувалося. Тому я впевнена, що він таким був з самого початку. Оглянули вдома блок зарядний. Він мав пошкодження, легкі подряпини такі через весь пристрій. Теж дуже засмутилася. Хлопець звернув увагу, що до телефону не йшло жодного папірця, жодної інструкції. Але ми думали, що так воно і має бути. Через 3 дні я випадкого бачу на усіх відео розпаковках телефону, що має йти інструкція, папірці під кабелем у коробці. А у нас їх не було. Стало зрозуміло, що Avic продає неоригінальний товар або товар, що вскривався раніше, а пломби від Apple підроблені. Я написала їм на сайті, мене перевели до сервісного центру у телеграм. А там... мені почали писати, що інструкції там не має бути, перехід на особистості, що чим я маю довести що там мала бути інструкція. Я надіслала офіційний сайт виробника, але Avic відповів, що я купую не на сайті виробника, а в Avic, тому чим я доведу що там мала бути інструкція. У переписці все почали перекручувати, перепитувати кожне речення і вимагати щоб я довела що це була неповна комплектація товару. Був перехід на особистості і крайні зверхнє спілкування з наїздами, що при чому тут Apple, якщо телефон куплений на Авіку. Блок зарядного дуже гріється при зарядці, я вважаю, що він теж не оригінальний. Коробку IPhone та пломби виробника я впернена підробили. І продали телефон, який був вскритий. В оригінальному телефоні не може бути подряпини та відсутня інструкція.....Не рекомендую цей магазин взагалі. Обманюють, дуже не гарно спілкуються, переходять на особистості. Коробка з Iphone не мала повної комплектації. Телефон був пошкоджений. Відмовляють у поверненні товару.
-
Наташа Давидюк ★★★★★
Мій топовий магазин❤️ Завжди приємні ціни, вчасна доставка і дуже компетентні консультанти. Неодноразово дивували приємними знижками та акціями.
-
Serhii Litvinov (Litmarine) ★★★★★
У нашому місті ця мережа з'явилася нещодавно. При першому візиті придивлявся. Ставлення співробітників магазину і ціни на бренди, що реалізуються, сподобалися, тому повернувся і зробив покупку - подарунок на Новий Рік. Також змінив захист (гідрогелева плівка) на своєму гаджеті. В цілому вміло сподобалося. Бажаю процвітання та розвитку. Співробітників цього магазину з наступаючим святом! Рекомендую!
-
Олександр «FANTOM» Демченко ★★★★★
Непоганий магазин, на ряд позицій товару ціни нижче чим у конкурентів, але звісно потрібно їх "моніторити" і порівнювати з іншими магазинами). Замовляв смартфон у них через інтернет магазин, в наявності в Одеському магазині на момент замовлення не було, але доставили досить швидко, за 2 дні. В цілому задоволений та можу рекомендувати.
-
Даша Балецкая ★☆☆☆☆
Не рекомендую цей магазин. Спочатку телефоном підтверджують замовлення, наступного дня дзвонять і повідомляють, що він уже закінчився на складі і його не можна надати.
-
Kateryna Surina ★☆☆☆☆
Не раджу купувати в магазинах avic будь-яку техніку. Уважно читайте відгуки перед покупкою та в інших містах теж! Я цього не зробила! Якщо у вас трапиться бракований товар, ви гроші не повернете! Мій випадок тривав місяць, гроші не повернули! (Щодня говорили «завтра будуть гроші») Тільки зараз звернулася до «захисту прав споживачів» не знаю як це спрацює, вперше з таким стикаюся. Ви не застраховані від такої ситуації, якщо вам потрапить бракований товар або гарантійний випадок, тут можна ставити хрест. П.С. Замовляла онлайн на сайті, до продавців і офлайн магазинів це не відноситься, моя оцінка саме сервісного центру і управління!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса AVIC?
AVIC знаходиться за адресою вулиця Преображенська, 41, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону AVIC?
Зв'язатися з AVIC можна за номером телефону +38 (080) 030-79-00
Як можна дістатися до AVIC?
Дістатися до AVIC можна за посиланням