Відгуки

  1. Юля Орел ★☆☆☆☆

    Сфера обслуговування залишає бажати кращого, робітники дозволяють собі у відкритому тексті хамити, продають несвіжу напівсиру їжу!! Прийшла до кафе у надії перекусити смачним десертом, замовила "Наполеон із солоною карамеллю".Коли їла здалось що щось не так, але коли шматочок випадково перевернувся -низ торту був повністю у плісняві. Я підійшла до робітниці, на що вона відповіла, що повернути гроші неможливо, запропонувавши інші вироби , при цьому не прибравши інші шматки торту з прилавки.

  2. Vita ★☆☆☆☆

    Неприємний персонал. Готують напитки щоб більше не приходили, посуд не миють мабуть, попалася якась слизька шкурка коктейлі.... Поганий заклад

  3. Марія Землянкіна ★☆☆☆☆

    Відношення персоналу, наче клієнти їм не потрібні. Меню роками не змінюється а ціни просто космічні. Наче в душу тобі харкнули. Ноги моєї там більше не буде. Просто сором, так розмовляти зі своїми гостями.

  1. Лариса Слободська ★★☆☆☆

    Були днями у кафе родиною. Враження - що персонал чи власники сподіваються, що відвідувачі приходять перший і останній раз! Неприязне спілкування, страви були набиті цибулею- взяла кіш із лососем. Там просто була одна цибуля трьома шарами. Намагалася витягти звідти- але то було марно. На жаль, я не сфотографувала, але повірте ті купи цибулі- були вражаючими- смак відповідний. У пирозі, який взяла моя донька- та ж історія. Я вперше бачу, щоб у таких стравах була цибуля, ще у таких кількостях. Прибиральник без слова до нас, почав забирати у нас тарілки, гримів ним. І складав прямо у нас перед очима. Ціни космос, а якість 0. Дуже жаль, що у отакому ТРЦ уже скільки років немає нормальної кафе . Ганьба

  2. Ангелина Бевзюк ★☆☆☆☆

    Брудно, неприємний персонал. Дуже шкода що це єдина кав’ярня у трц. Не свіжі тістечка. Брудні чашки. Столи ледве попросили протерти. Персонал говорив недержавною, хоча я зверталась українською, у них якийсь принцип? Це є недотримання закону.

  3. Alina Hychun ★☆☆☆☆

    Непривітний персонал!

  1. Aleksandra Kotenova ★★★★★

    Коли затишно, смачно та гостинно. Рекомендую однозначно.

  2. Alina Hychun ★☆☆☆☆

    Все Було дуже смачно. Але не привітність персоналу зіпсувала настрій. Настільки смачного заварного я не куштувала давно. Але звертаюсь до керівництва Навчіть своїх дівчат бути ввічливими і не закочувати очі так як вони це роблят.

  3. Oleksandra Proliaka ★★★★★

    Дуже смачно! Якщо кіш з сьомою, то з сьомою, а не її запахом. Торт фісташковий чудовий

  1. Natasha “Tasha” Hubenko ★★★☆☆

    Вцілому, якщо хочеться швидко хоч щось з`їсти, то можна розглянути цей варіант. Але я особливо сюди більше не прийду. Ціни не виправдані. Персонал не скажу що дуже привітний. Їжа жирнувата, в одному пирогів (з сьомгою) попалась кісточка риби.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Par le Cinema?

Par le Cinema знаходиться за адресою Fontan Sky Center, Семафорний провулок, 4, 1-й поверх, Odesa, Odes'ka oblast, Україна, 65000

Який номер телефону Par le Cinema?

Зв'язатися з Par le Cinema можна за номером телефону +38 (048) 706-35-85

Як можна дістатися до Par le Cinema?

Дістатися до Par le Cinema можна за посиланням

Advertisements