так вийшло, що мені довелося забирати посилку від НП у відділенні, яке тільки відкрилося на ОККО. робітниця Олександра, не дивлячись на те, що не було менеджера, який займається цим не розгубилася і провела все мені дуже швидко. а це говорить про лояльність до клієнтів. дякую!
Фотогалерея
Відгуки
-
Марія Малинка-Сибірська ★★★★★
-
Андрей Тищенко ★★☆☆☆
Бензин якісний, але якість газу бажає кращого, після заправки газом машину на газу стало дьоргати, якщо казати що з машиною не так щось, то шукав місяць в чому проблема ніхто не міг знайти проблеми, поки не заправився на іншій заправці і одразу все стало добре
-
Владислава Гетьман-Сивак ★☆☆☆☆
купила хот дог та каву, на каву мали зробити знижку але її не зробили. чек не дали. коли зрозуміла що немає чеку- була величезна черга на касу. довго очікувала на хот дог а виявилось що він вже давно очікує ( мене ніхто про це не повідомив) і він вже охолов
-
Alexey B ★☆☆☆☆
Дуже погане обслуговування. Ви можете чекати на касі і 5 і 10 хвилин, поки один клієнт вибирає що йому купити поїсти, або прослухає рекламу всього що є сьогодні на заправці. і в цей час стоїть пуста каса і нікого немає. за цей час можна було обслужити ще 5 клієнтів, хоч би поставити машину на заправку. чому такий вид обслуговування обрала компанія ОККО, після якого має залишатись негативний осад. і так раз по разу!
-
Катерина Чікіш ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування клієнтів на зоні харчування, це де були перші та другі страви. Брала діткам борщ та котлету з пюре, після важкої дороги в самий раз. Принесли все не те що холодне, котлета сира всередині! В борщі було всього дві картошини. І один шматочок мʼяса дитині стало погано під час їжі, вона відривала!!!! Я вважаю це не те що не сервіс, це самий найгірший в історії наших подорожей привал!!!!
-
Vitaliy Abrosymov ★★★★★
Багато різних послуг. Бензин, газ, солярка. Навіть кава.
-
Александр Петрович ★★★★☆
Все чудово, сервіс на першому місці
-
Владислав Чумак ★★★★★
Нормальна якість пального, нормальна обслуга, нормальна ціна. На маркет якось не звертав уваги... В результаті - класна заправка :-)
-
Dmytro Supryaga ★★★★★
Як завжди швидко смачно ввічливо! Завжди обідаю на цій АЗС коли не маю часу на обідню перерву. Є місце де можно посидіти та перекусити. Завжди чисто та привітний персонал, немає черги.
-
Виктор Журавский ★★☆☆☆
У годину пік відсутній в необхідній кількості обслуговуючий персонал. 24 хвилини на касі стояти - це дуже довго.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса OKKO?
OKKO знаходиться за адресою вулиця Інглезі, 9-А, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону OKKO?
Зв'язатися з OKKO можна за номером телефону +38 (080) 050-11-01
Як можна дістатися до OKKO?
Дістатися до OKKO можна за посиланням