Відгуки

  1. Юлія Ніколаєва ★☆☆☆☆

    Зайшла в дуже гарному настрої, а вийшла як-будто мітлою погнали, причому я живу в цьому ж домі, де і Вацак. Дуже дивне відношення до клієнтів, хами, зарозумілий погляд на клієнтів, трічі заходжу і трічі незадоволена, зараз вже з пустими руками, бо з таким відношенням пройдусь ліпше пару метрів і куплю у інших.

  2. Анна Клер ★☆☆☆☆

    Прохання керівництва провести бесіду з персоналом. Дуже часто заходили з дітлахами після школи в магазин, і завжди здавалося, що продавець незадоволений чимось. Останній раз, 24.10, продавець почала хамськи обговорювати з іншими покупцями нас та наших дітей, бо діти сміялися та дратували її. Дуже було неприємно і більше немає бажання заходити до цього магазину

  3. Oll Great ★☆☆☆☆

    Не чемна продавчиня, розмовляла в телефон декілька хвилин, поки ми чекали на її увагу. Відповідала крізь зуби, про якість товару та його свіжість не відповіла. І зрозуміло чому... Профітролі точно не сьогоднішні, тісто гумове, крем не відомого походження, на зубах щось хрумтить. Цінників немає, чек не видають. "Доброго дня", "Будь ласка", "Дякую", "Гарного дня" - ці слова продавчині не відомі. Розмовляла російською мовою

  1. Алина ★★★★☆

    Періодично купую торти або десерти. Завжди все смачно)

  2. Євгения Лившун ★☆☆☆☆

    Маргарин маргарином поганяє. Якість на двоечку, смак такий же.

  3. Mi9 SE ★★★★★

    Відмінне обслуговування, хороший асортимент.

  1. Марк Ткач ★★★★★

    Дуже привітна і тепле ставлення. Завжди великий вибір свіжої продукції на будь-який смак. вул. Ак. Філатова, 32, продавець Тетяна. Подяка за обслуговування і культуру роботи.

  2. Алена Ш. ★★★★☆

    Кондитерська Вацак. Дуже великий вибір тортиків і тістечок. Мені не все подобається з асортименту. Наполеон например не дуже. Тістечко картопля, теж можна було б зробити краще. Але не дивлячись на це, все одно можна вибрати щось смачне до чаю. В кондитерській на Філатова дуже хороші приємні продавці.

  3. Алена Войтенко ★★★★★

    Смачні торти. Свіжі завжди. Приємний доброзичливий персонал завжди розкажуть про склад і допоможуть з вибором. Купувала наролеон – дуже пристойний! Зручно, що можна окремими шматочками купувати до чаю, необов'язково цілим тортом. Можна зробити асорті з кількох різних тортиків) Також в асортименті печива є цукерки.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Вацак?

Вацак знаходиться за адресою вулиця Академіка Філатова, 32, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Як можна дістатися до Вацак?

Дістатися до Вацак можна за посиланням

Advertisements