Відгуки

  1. KRAFTER_ ★☆☆☆☆

    прийшли, зробили замовлення, персонал увімкнув російську музику і разом підспівували(з 16:00+- до 16:10, далі нас там вже не було)... бажання їсти тут одразу зрникло, пішли одразу, як тільки забрали замовлення. читаючи відгуки инших клієнтів, видно, що таке вже не вперше... шкода, що адміністраціє нічого з цим не робить... сюди більше не повернемося.

  2. Артур Зеленин ★☆☆☆☆

    Купили сьогодні вафлі "Баунті", в результаті що ми отримали: вафлю, повно жирних не смачних вершків з балону та подрібнену половину однієї дольки батончика Баунті, смаку нуль, зовнішнього вигляду ніякого і це все за 100 грн! В результаті - смаку нуль, зовнішнього вигляду нуль, гроші викинуті на вітер, настрій зіпсовано! Хотілося викинути в сміття ту вафлю! Дуже не рекомендую!

  3. Дмитро Журавель ★★☆☆☆

    Відгук на філію в центрі міста. Нульовий сервіс, з працівників - один хлопець, який незадоволено приймає замовлення і готує. Усе дуже повільно, частина продуктів сумнівної свіжості. Соуси, що йдуть у вафлі, - звичайний "Чумак". Найдешевший сир та овочі, які зачекалися на свою чергу.

  1. Momcilo Ratkovic ★☆☆☆☆

    3/4 пунктів меню відсутні, а обслуговування грубе.

  2. Kateryna Shcherbyna ★★★★★

    Багато начинки! Була в іншому місці, де готують вафлі і вони з цим скупилися. А тут багато і можна наїстися за один раз! Особливо порадувала вафля з сьомгою. Вона свіжа, смачна і до неї ще додають смачний соус. А я всюди тестую закладу по рибних страв) точно прийду сюди ще!

  3. Anastasia ★★★★☆

    Куштували найдорожчу солодку вафлю з морозивом та різними смаколиками. Прикольно, спробувати можна. Але це не райська насолода, на яку ви можете помилково розраховувати. Морозива лише кулька, дуже мало, ніби й не було, зверху взбиті вершки. Вафля нормальна, не дуже солодка, тому не перебиває смак начинки. Чекали більше 30 хвилин, що дуже довго, бо сказали очікувати 15… Ціна не дуже дешева, але це ж Аркадія, тому нормально)) У трьох вафлях одного виду смаколики трішки відрізнялись. Не дуже вражені, але раді, що скуштували таку красу. Для фоток в інстаграм просто зе бест;)

  1. Kateryna Dumanova ★☆☆☆☆

    Огидне місце для сніданку. Хам продавець, готував вафлі цілу вічність, самі вафлі не смачно, довелося все викинути. Кава подав після вафель через хвилин 15, а сам кави це просто помиї. Зазвичай не пишу такі відгуки, але це було прям жахливо. Не ходіть сюда !!!

  2. Тетяна Труш ★☆☆☆☆

    Жахливий сервіс. Сьомга від замовлення до замовлення не ставиться в холодильник. Час очікування занадто високий для такої роботи. Хамлять. Кава пішла в смітник

  3. Ivanka Hushchyn ★★★★★

    Смачно, великі порції, середня ціна. Але морозиво, обіцяне у складі, точно не морозиво. Більш схоже на вершки з ягідним смаком.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Waffle King?

Waffle King знаходиться за адресою Arkadiyska Alley, 1, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Waffle King?

Зв'язатися з Waffle King можна за номером телефону +38 (073) 145-71-69

Як можна дістатися до Waffle King?

Дістатися до Waffle King можна за посиланням

Advertisements