Замовив авто у них. Підійшли з розумінням: - Запропонували варіанти на мій бюджет з урахуванням під ключ. - показали в якому стані приходять машини і як виконується ремонт. - пояснили, де і які ризики можуть бути. – попередили про високу завантаженість на СТО. Дуже сподобався підхід спілкування, не як у всіх дайте 400-500 у.о. і підпишіть контракт в електронному варіанті, і ми будемо з вами працювати. За фіналом дуже задоволений До бюджету вписалися, машину спочили під ключ (з фото та відео фіксацією), допомогли з оформленням і на тиждень раніше призначено терміну)
Фотогалерея
Відгуки
-
Vladimir ★★★★★
-
имя фамилия ★☆☆☆☆
Вже майже місяць машина вартує ще навіть не дивилися! На території не так багато машин, щоб так довго машина стояла. Як не зайду нікого на робочому місці, немає
-
Юрий Самборський ★☆☆☆☆
Взагалі не рекомендую нікому! Замовив теж через W8 вони сказали нормальні партнери можна робити. Як і попередній людина який залишив коментар мене так само дуже довго морозили і ніхто до машини не підходив і не знав що і як робити. За фото подивилися оцінили ремонт передньої подушки 4000 грн і фарбування бампера 4000 грн. Так як інформації більше ніякої не дали що потрібно по авто я сам купував передній бампер і комплектуючі до нього сам доставив і передав особисто Василю, машина на той момент вже 2 тижні стояла у дворі і ніхто нічого не знав що ще робити по ній. Попросив пофарбувати і зібрати всі щоб я міг сам доїхати до Києва і все. Минув тиждень результатів нуль, ще тиждень виявилося телевізор потрібен новий, потім не зрозуміло що робили з порогами і так багато не зрозумілих робіт було проведено не погодивши це зі мною. Так ціна ремонту з обіцяної вартості менеджером w8 і компанією Автотех спочатку 12-14000 грн перетворилася в трохи більше 40000 грн. І все б ще куди не йшла якщо робота була б зроблена якісно а вийшло чорти що в кінці. Зазорів немає, как-будто авто після легкого ДТП зараз, колір фарбування не збігається з кольором кузова і криво поставили фари. На мої питання "що це таке?" Морозились. Забрав так як є потім зроблю відео скину в ютуб
-
Максим Климук ★☆☆☆☆
Замовляв авто через W8 shipping вони позіціаніровалі як їх СТО - тиждень до авто не могли підійти фахівці - допомога в підборі деталей надали - дефектовку провели умовно після 3-го нагадування з мого боку - постійно годують сніданками, сопроождая фразою роботи не багато але то відпустку \ то зайняті \ то свята \ то не встигнуть - якість = робіт поки не оцінив так як авто все ще на сто Авто у мене Ford Escape, після того як забрав з вашого СТО повіз на сертифікацію, виявилося, що в передньому бампері ремонтором \ підбором деталей \ якого ви займалися є посадочні місця для поворотів, а в фарах їх немає про що мені природно ваші професіонали не сказали і мені довелося ще пару днів оплачувати готель і шукати деталі для проходження сертифікації. Якщо у вас Ford Escape не рекомендую оращаться в даний сервіс.Фото зазорів і як потрапили в колір з фарбуванням бампера прикріплений пізніше.
-
Максим Клімук ★☆☆☆☆
Замовляв автомобіль через W8 shipping вони позиціонували як їхні СТО - тиждень до авто не могли підійти фахівці - допомогу у підборі деталей надали - дефектування провели умовно після 3-го нагадування з мого боку - постійно годують сніданками, супроводжуючи фразою роботи не багато але то відпустка зайняті то свята то не встигнуть - якість = робіт поки не оцінив так як авто все ще на сто Авто у мене Ford Escape, після того як забрав з вашого СТО повіз на сертифікацію, виявилося, що в передньому бампері ремонтором "підбором деталей" якого ви займалися їсти посадкові місця для поворотників, а у фарах їх немає про що мені природно ваші професіонали не сказали і мені довелося ще пару днів оплачувати готель і мені довелося ще пару днів оплачувати готель і. Якщо у вас Ford Escape не рекомендую згортатися в даний сервіс. Фото зазорів і як потрапили в колір з фарбуванням бампера прикріплю пізніше.
-
Кока Hollmarck ★★★★★
Рекомендую! Чудовий сервіс
-
Кирилл Стариков ★★★★★
Відмінні фахівці. Якісно і ціна нормальна
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АВТОТЕХ ООО?
АВТОТЕХ ООО знаходиться за адресою Мельницька вулиця, 30-А, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону АВТОТЕХ ООО?
Зв'язатися з АВТОТЕХ ООО можна за номером телефону +38 (067) 601-59-59
Як можна дістатися до АВТОТЕХ ООО?
Дістатися до АВТОТЕХ ООО можна за посиланням