Відгуки

  1. Vladimir ★★★★★

    Замовив авто у них. Підійшли з розумінням: - Запропонували варіанти на мій бюджет з урахуванням під ключ. - показали в якому стані приходять машини і як виконується ремонт. - пояснили, де і які ризики можуть бути. – попередили про високу завантаженість на СТО. Дуже сподобався підхід спілкування, не як у всіх дайте 400-500 у.о. і підпишіть контракт в електронному варіанті, і ми будемо з вами працювати. За фіналом дуже задоволений До бюджету вписалися, машину спочили під ключ (з фото та відео фіксацією), допомогли з оформленням і на тиждень раніше призначено терміну)

  2. имя фамилия ★☆☆☆☆

    Вже майже місяць машина вартує ще навіть не дивилися! На території не так багато машин, щоб так довго машина стояла. Як не зайду нікого на робочому місці, немає

  3. Юрий Самборський ★☆☆☆☆

    Взагалі не рекомендую нікому! Замовив теж через W8 вони сказали нормальні партнери можна робити. Як і попередній людина який залишив коментар мене так само дуже довго морозили і ніхто до машини не підходив і не знав що і як робити. За фото подивилися оцінили ремонт передньої подушки 4000 грн і фарбування бампера 4000 грн. Так як інформації більше ніякої не дали що потрібно по авто я сам купував передній бампер і комплектуючі до нього сам доставив і передав особисто Василю, машина на той момент вже 2 тижні стояла у дворі і ніхто нічого не знав що ще робити по ній. Попросив пофарбувати і зібрати всі щоб я міг сам доїхати до Києва і все. Минув тиждень результатів нуль, ще тиждень виявилося телевізор потрібен новий, потім не зрозуміло що робили з порогами і так багато не зрозумілих робіт було проведено не погодивши це зі мною. Так ціна ремонту з обіцяної вартості менеджером w8 і компанією Автотех спочатку 12-14000 грн перетворилася в трохи більше 40000 грн. І все б ще куди не йшла якщо робота була б зроблена якісно а вийшло чорти що в кінці. Зазорів немає, как-будто авто після легкого ДТП зараз, колір фарбування не збігається з кольором кузова і криво поставили фари. На мої питання "що це таке?" Морозились. Забрав так як є потім зроблю відео скину в ютуб

  1. Максим Климук ★☆☆☆☆

    Замовляв авто через W8 shipping вони позіціаніровалі як їх СТО - тиждень до авто не могли підійти фахівці - допомога в підборі деталей надали - дефектовку провели умовно після 3-го нагадування з мого боку - постійно годують сніданками, сопроождая фразою роботи не багато але то відпустку \ то зайняті \ то свята \ то не встигнуть - якість = робіт поки не оцінив так як авто все ще на сто Авто у мене Ford Escape, після того як забрав з вашого СТО повіз на сертифікацію, виявилося, що в передньому бампері ремонтором \ підбором деталей \ якого ви займалися є посадочні місця для поворотів, а в фарах їх немає про що мені природно ваші професіонали не сказали і мені довелося ще пару днів оплачувати готель і шукати деталі для проходження сертифікації. Якщо у вас Ford Escape не рекомендую оращаться в даний сервіс.Фото зазорів і як потрапили в колір з фарбуванням бампера прикріплений пізніше.

  2. Максим Клімук ★☆☆☆☆

    Замовляв автомобіль через W8 shipping вони позиціонували як їхні СТО - тиждень до авто не могли підійти фахівці - допомогу у підборі деталей надали - дефектування провели умовно після 3-го нагадування з мого боку - постійно годують сніданками, супроводжуючи фразою роботи не багато але то відпустка зайняті то свята то не встигнуть - якість = робіт поки не оцінив так як авто все ще на сто Авто у мене Ford Escape, після того як забрав з вашого СТО повіз на сертифікацію, виявилося, що в передньому бампері ремонтором "підбором деталей" якого ви займалися їсти посадкові місця для поворотників, а у фарах їх немає про що мені природно ваші професіонали не сказали і мені довелося ще пару днів оплачувати готель і мені довелося ще пару днів оплачувати готель і. Якщо у вас Ford Escape не рекомендую згортатися в даний сервіс. Фото зазорів і як потрапили в колір з фарбуванням бампера прикріплю пізніше.

  3. Кока Hollmarck ★★★★★

    Рекомендую! Чудовий сервіс

  1. Кирилл Стариков ★★★★★

    Відмінні фахівці. Якісно і ціна нормальна

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АВТОТЕХ ООО?

АВТОТЕХ ООО знаходиться за адресою Мельницька вулиця, 30-А, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону АВТОТЕХ ООО?

Зв'язатися з АВТОТЕХ ООО можна за номером телефону +38 (067) 601-59-59

Як можна дістатися до АВТОТЕХ ООО?

Дістатися до АВТОТЕХ ООО можна за посиланням

Advertisements