Оскільки філій у вас багато - незрозуміло куди саме писати відгук, тому пишу тут. На початку листопада замовив павербанк, сказали, що відправлять точно і назвали орієнтовну дату відправлення. Через кілька днів, коли дата обіцяної відправки вже пройшла – я написав у чат на сайті, сказали, що відправлять найближчим часом. Потім подивилися і сказали «ой, а вони закінчилися, і їх не буде». Хоча за хвилину до того писали, що будуть. Навіщо обіцяти та витрачати мій час? Наслідки: поки я кілька днів вірив вам і чекав на доставку - скрізь піднялися ціни і мені довелося віддати велику суму, попутно витративши час і нерви. А якби ваші співробітники не обіцяли і одразу б сказали, що товару немає і невідомо чи буде він – то я не витрачав би час та нерви, і встиг би купити товар за нижчою ціною.
Фотогалерея
Відгуки
-
Egor Iverov ★☆☆☆☆
-
Irina Ivanova ★★★★★
Більше 2-х років замовляю і купую регулярно всякі дрібниці. Дуже подобаються ціни, можливість використовувати бонуси (в т.ч. і подарункові), а також безкоштовна доставка в точці видачі. Одного разу зіткнулася з гарантійним випадком (розвалився в руках свіже куплений зарядник Color Way), оформили повну заміну. Обслуговування швидке, чітке, коректне.
-
Олена Щаслива ★★★★★
Незнаю звідки негативні відгуки,напевно конкуренти пишуть.Я вже більше 5 років десь купую в цьому магазині дуже різні речі і їжу своїм домашнім улюбленцям і косметичні засоби і комп'ютерні миши і авто двірники і ще багато чого.Я просто обожнюю цей магазин,тому,що бонусна система і коди скидок завжди є і це дуже важливо,зручно,економічно- вигідно і просто приємно!Якщо є якась затримка,то завжди передзвонює дуже ввічливий менеджер і всі питання вирішує.Ще один вагомий плюс,що доставка безкоштовна в любий зручний пункт отримання.Тому, я можу побажати усім причетним до цього магазину всього самого найкращого! Дякую.
-
Волинська Тетяна ★☆☆☆☆
Не знаю що це за магазин та звідки у вас мій номер, але ви задовбали зі своїм смс спамом!!!
-
PH Photo-Video ★★★★★
Гарний, приємний магазин. Приємна система бонусів на постійній основі. Замовляю тут час від часу і по дрібницях і щось дорожче.
-
Yevhen ★☆☆☆☆
гірше за шахраїв. Списали гроші з карти, відправили смс, що 22 відправлять замовлення 4705637 і тиша. Дзвоню їм 25 і відповідь - я не я корова не моя, відправляє склад зв'язку з ними і телефону теж. Підсумок 27 числа ні грошей ні товару, зате регулярний спам на контакти, які я необережно залишив 5 років тому. ціни - фейк, вони просто спишуть гроші, а товару немає, навіть зателефонують - твої гроші - твої проблеми - пиши заяву про повернення
-
Александр Погребной ★★★★☆
Магазин хороший, але коли я купую щодо бонусів, мені приходить товар який не працює, будьте обережні і перевіряйте його якщо є можливість
-
Евгений Коболев ★★★★★
Дякую за чітку роботу! Отримав плдарлк для дочки влвремя! До слова, замовлення оформив 29.13 а забрав 31.12! З новим роком, хлопці!
-
Mihail Nachorniy ★★★★☆
Нормальний магазин! Не дуже великий асортимент але що потрібно їсти, обслуговування як визде. Три рази звертався по гарантії завжди успішно.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ITbox?
ITbox знаходиться за адресою ТЦ Оскар, просп. Князя Ярослава Мудрого, 16/18, Одеса, Одеська область, Україна, 65101
Який номер телефону ITbox?
Зв'язатися з ITbox можна за номером телефону +38 (080) 021-38-00
Як можна дістатися до ITbox?
Дістатися до ITbox можна за посиланням