Побачення з містом ❤️ Win смачно пригощає на Подолі! Коли їжа, вино, сервіс - ідеально! Окрема подяка Владиславу за незабутню атмосферу і увагу до деталей! Сюди хочеться повертатися!
Фотогалерея
Про нас
Ми — винний бар «Win Bar», розташований в атмосферному районі Подолу в Києві. Наш заклад пропонує величезний вибір вина, до якого ми подаємо вишукані закуски та повноцінні страви. У меню можна знайти грибний крем-суп, салат із ростбіфом та різноманітні брускети. Окремої уваги заслуговує наш десерт — «Київський торт», який користується великою популярністю.
Відгуки
-
Dana Drokina ★★★★★
-
Ірина Лебідь ★★★★★
Завітали сьогодні неочікувано в цей заклад і це було кращим рішення для цього 8 березня! Нам знайшли столик, хоч і розуміємо яка зараз посадка. Офіціанти спілкувалися привітно, прислухалися і рекомендували влучні позиції. Щодо швидкості подачі їжі, ми очікували затримку в звʼязку із повною посадкою і святковим днем+вихідний, але виносили страви буквально одразу після того, як ми замовляли. Я була шокована таким сервісом, офіціант Павло сказав, що вони готувались) Щодо страв - це було шедеврально, так влучно поєднані смаки, що не можна було відірватися. Ми куштували тартар з яловичини та лосося, хліб з місо маслом, філе міньйон з картоплею та грибами і всі ці страви були неймовірного смаку. Цілу вечерю просто насолоджувалися атмосферою, якісним обслуговуванням та смачними стравами. Дуже рекомендую) Це не був наш перший візит, але після цього візиту ми обовʼязково будемо повертатися сюди ще і ще)
-
Tania Stus ★★★☆☆
Безперечно, це затишне атмосферне місце з оригінальною смачною кухнею. Але лише до моменту факапів в етиці комунікації обслуговуючого персоналу. Вчора ми з другом (1. чемно, 2. сідали на запрошення господині залу за будь-який вільний столик, що важливо в контексті історії далі) проводили чудовий вечір і в абсолютно недоречний момент нашого спілкування прийшов офіціант і сказав, що нам "пора розрахуватися й піти". Ееее... Німа сцена. Версій щодо причин у нас не було. Офіціант розповів, що цей столик був забрьоньований і далі уперто й багатослівно стверджував, нібито хтось нас про це попереджав. Ніхто. Він наполягав замість вибачитися й запропонувати рішення. Врешті дозволив собі цілковито неприпустиму фамільярну фразу, виставляючи клієнтів не лише тупуватими, а ще й брехливими: "Вам чесно-чесно ніхто не казав що столик броньований?". Що ж, як у приказці - "уміла готувати та не вміла подавати". З відгуків бачу, що це системна якась історія закладу.
-
Dima Palyvonchyk ★★★☆☆
Красиво оформлений заклад, коли проходив поруч, то завжди хотів зайти, бо через вікно все було дуже гарно. Забронював, щоб провести вечір з дівчиною. Дзвонив одразу після відкриття, ніхто трубки не взяв, потім ще раз дзвонив, але та ж сама історія. Врешті самі передзвонили і досить холодно забронювали столик. Ми прийшли дещо раніше, але нас провели в зал без проблем і посадили за столик на проході, хоча зал був порожній. Попросили пересісти, але відмовили, сказали що все зайнято. Просто прикол у тому, що на столиках немає номерів, немає табличок з іменами і т.д. Бронює місце адміністратор, який сам і розсаджує гостей. Не розумію, в чому була проблема пересадити нас в глиб залу. Загалом сподобалась велика винна карта, оформлення залу і те, що заклад вітає чотирилапих відвідувачів. Офіціанти, яких було добре видно, так як столик був на проході, спілкувались на особисті теми і не особливо звертали уваги на те, що їх слухають відвідувачі. В результаті ми випили по келиху вина і з'їли по бутеру з цікавою назвою і пішли. Одним словом, похід не вдався. Можливо іншим разом пощастить більше.
-
Rina Rox ★★★☆☆
Що сподобалося- так це інтер'єр , провела асоціацію між аутентичними барами в в Брюгге . Тільки тут більш вишукано. Коктейлі - ні не сподобалися . Тут буде приємно насолоджуватися був чим з пляшки ,знову ж таки за рахунок інтер'єру.
-
Anton St ★★★★★
Чудове місце для вечорнього проведення часу. Гарна атмосфера, доброзичливі офіціанти, і дуже смачна їжа. Рекомендую грибний крем-суп - не відірватись! Салат із ростбіфом і брускети чудові. Якщо цілитесь на десерт, обов'язково забронюйте порцію Київського торта. Його дуже швидко розбираютт. Не пожалкуєте!
-
Антон Лобанов ★★★★★
Місце де можно перепочити з друзями за келихом гарного вина та вишуканих закусок. Дуже чемний і професійний персонал. Гарне розташування. Місце що ідеально підійде для зустрічі з друзями та коханими щоб посидіти та порозмовляти і насолодитися самим місцем та стравами. Ну і звісно що шарм Подолу додає свою нотку вишуканості. Обовязково заїду ще раз) і не один раз! Дякую;)
-
Tetyana Nebozhynska ★★★★★
Дуже смачно. Гарна якість продуктів, красива подача. Величезний вибір вина. Приємне обслуговування. Дуже рекомендую місце для відвідування!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Win Bar?
Win Bar знаходиться за адресою вулиця Хорива, 16/7, Київ, Україна, 04071
Який номер телефону Win Bar?
Зв'язатися з Win Bar можна за номером телефону +38 (050) 424-71-67
Як можна дістатися до Win Bar?
Дістатися до Win Bar можна за посиланням