Відгуки

  1. Александр Болтивец ★☆☆☆☆

    Сьогодні заправили 8л повітря в бак. Залишив звернення на горячій лінії. Сумніваюь що справедливість переможе.

  2. Vlada Rogova ★☆☆☆☆

    Завжди заправляємося тільки на OKKO, оскільки довіряємо якості пального та рівню обслуговування. Але, на жаль, цього разу зіткнулися з абсолютно неприпустимою поведінкою працівника. Щойно ми під’їхали до колонки, заправник зустрів нас із відвертим негативом, махаючи рукою, щоб ми під’їхали ближче. Через дощ ми припаркувалися на першій колонці, яка, як з’ясувалося, була не під накриттям. Коли ми запитали, чи можна залишитися тут, працівник різко відповів криком: «Ви що, не бачите, що я там мокнути буду? Ви що, не розумієте?» Таке ставлення абсолютно не відповідає рівню сервісу, до якого ми звикли на OKKO. Було дуже неприємно, тому ми вирішили не заправлятися й поїхали на іншу станцію. Сподіваємося, що керівництво зверне увагу на цей інцидент і проведе відповідну роботу з персоналом, адже саме ввічливість та якість обслуговування — це те, за що ми обираємо вашу мережу. P.s нажаль не звернули увагу на ім’я працівника 24.10.2025 приблизно були на заправці о 21:20-21:30

  3. Тимофій Oтришко ★☆☆☆☆

    При заправці бензину А95 на першій колонці у кількості 9 л у металеву каністру Був знятий пістолет та вставлений в каністру так як сказав оператор після того оператор не зміг заправити мої нещасні 8 чи 9 л у металеву каністру приїхав інший клієнт заплатив 2000 грн і почав заправляти собі повний бак на першій колонці тобто на тій на якій я стояв перед ним раніше тобто я витратив півгодини свого життя на те щоб владнати справу з бензином з заправкою з розрахунками збіганням до колонки туди і назад і за сварку з оператором шановна прес-служба ОККО ви взагалі працюєте з клієнтами та зворотнім зв'язком чи ви ложили на відгуки ваших клієнтів?

  1. Руслан Петренко ★☆☆☆☆

    Замість того щоб робити клієнту його замовлення, персонал займається чим попало . Ти мусиш кинути своє оплачене замовлення тому що поспішаєш. Дякую персоналу за неймовірно жахливий сервіс і хот-дог який я не скуштував , а залишив на обід персоналу .

  2. Olena Editor ★★★☆☆

    Часто заправляюся на АЗС мережі ОККО, але саме після заправки на Святошинській витрата бензину суттєво збільшується. Крайній раз - до 11 л/100 км по місту, а зазвичай 7,5 л. А загалом на АЗС усе як слід.

  3. Сергій Василенко ★★★★★

    Невелика АЗС, є можливість з'їсти хот-дог та випити кави чі лате.Пальне для авто якісне . Газ на АЗС відсутній. Підкачка шин присутня.

  1. Дмитро ★★★★★

    Маленька АЗС, але в середині комфортно. Для заправки з лівої сторони тільки 2 колонки, з правої чотири

  2. Андрій Шафаревич ★★★★★

    Заправляю автомобіль майже виключно на ОККО. Приваблює якість бензину. Заїхав на АЗС на Святошинській дорогою додому - дуже зручно.

  3. Vali Klechko ★☆☆☆☆

    Дівчата на касі обслужили гарно,вічливо,але вийшла одна дівчина напевно менеджер і в дуже грубій формі зробила зауваження що не можна їсти свою їжу, хоч попередньо нам дозволили. Хочу зауважити що заправились і замовили в ОККО напої і їжу також! Такого невічливого відношення на ОККО не зустрічали, хоча давно користуємось послугами заправок.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса OKKO?

OKKO знаходиться за адресою вулиця Святошинська, 34 Б, Київ, Україна, 03680

Який номер телефону OKKO?

Зв'язатися з OKKO можна за номером телефону +38 (080) 050-11-01

Як можна дістатися до OKKO?

Дістатися до OKKO можна за посиланням

Advertisements