Відгуки

  1. Владислава Осецька ★☆☆☆☆

    Замовляли через глово (заклад на оболоні) Жахливий смак всіх страв, дякую хоч компот був норм.. Борщ просто не смачний, ніщо в ньому не добре, шаурма (окремо з куркою та окремо телятиною) неможливо їсти через величезну кількість моркви, картопля по селянській ніяка, без смаку. Заклад розчарував, ніколи більше не замовлю знову, якщо думаєте чи пробувати тут їжу – краще оберіть, щось добре та перевірене з закладів, бо це важко назвати їжею, тупо набір продуктів, щоб заповнити шлунок.

  2. Valeriya Valerskaya ★☆☆☆☆

    Це просто жах! Замовила лаваш з фалафелем через болт, мені привезли лаваш з мʼясом. 8 років не їм мʼясо. Як це взагалі розуміти???

  3. Влад Шкурат ★☆☆☆☆

    Доброго дня. Робили у вас замовлення через болтфуд #JM072. Сосиска в ходдозі була холодна, ніби з холодильника, в донеррі мʼясо було скомкане в одному місці, півдонера - капуста та морква. Жахлива якість страв, негативний досвід, не рекомендую

  1. Анастасія Марченко ★☆☆☆☆

    Замовляли піту в цьому закладі, вказане фото зовсім не відповідає реальності (можете порівняти наше фото із фото піти в глово), вага - 189 грамів замість обіцяних 220, пересолений та замість піти ніби хлібину якусь поклали, яка між тим була дубова. Рідко залишаю десь відгуки, але тут все було максимально жахливо і проблему нашу ніяк не вирішили.

  2. Andrew Korovin ★★★★☆

    Розмір донера звісно вражає, такий собі лапатасьйон. Брав з телятиною, м'ясо дуже м'яке і ніжне, але хотілося щоб трошечки більше було підсмажене. Так само з лавашем, тартілью можна було б більше потримати на грилі, щоб була хрумкіша, а не просто м'яка. Донер відносно соковитий завдяки овочам, але соусу не відчувається взагалі. Пробував не гострий, здався трошечки пріснуватим, тож раджу брати гострий. В цілому баланс смаку гарний і донер смачний. Щодо сирного кранч-боксу з беконом, то це дуже смачно. Картопелька в міру підсмажена, соус контрастно доповнює картоплю з ледве просмаженим беконом. Чізкейк проковтнув, навіть не помітивши який він був смачнющий, але малуватий)) Загалом задоволений замовленням, та колись спробую щось ще .

  3. Мария ★☆☆☆☆

    Якби можна було оцінити -5, поставила б її. Просто найжахливіший заклад, який варто було б закрити, а кухаря посадити на палю. Просто додуматися курку не очистити, просто приготувати, нарізати і разом зі шкурками та іншою дичиною покласти в томбик. А потім, взяти і прикрити, заради краси, напівгнилим листям салату. І за таку погань вони хочуть 135 грн. Та я собаці таке не дала б. Ціна смак/якість максимум грн 10. А ось зараз сиджу і думаю, отруюся чи ні?!

  1. Александр Аскеров ★★★★★

    Прекрасна їжа швидка доставка

  2. Павел Дроваль ★★☆☆☆

    Донер з солоним соусом Крильця були в соусі і теж дуже солоний. Можна соус окремо покласти. Навряд чи знову замовлю

  3. Николай Довженко ★☆☆☆☆

    Робили замовлення на доставку, їжа не обгрунтована дорого, порції дуже маленькі, донер був просто як хліб з цибулею та листом салату, тому що м'яса там було грам 50,

  1. Olga ★★☆☆☆

    Порції дуже малі. Замовляли томбик з куркою на доставку, разом із коробкою важило 266г.,( 135грн.), при чому,що грами не написані у меню. Більше замовляти не будемо точно, хоча сама їжа не погана, ну й варта того.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Chackmak Doner Ревуцького?

Chackmak Doner Ревуцького знаходиться за адресою вул. Ревуцького, 14, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Chackmak Doner Ревуцького?

Дістатися до Chackmak Doner Ревуцького можна за посиланням

Advertisements