Відгуки

  1. Vika Martynova ★★★★☆

    Коктейлі не сподобалися, багато льоду та ненасичений смак. Брала вишневий, але це не відчувалося, тому краще замовити чай.

  2. Kapitoraidushka ★★★★★

    Святкували тут день народження. Чудове атмосферне місце. Офіційнти просто лапочки, дуже позитивні та милі. Заслуговує найвищої похвали. Ми замовляли 3 кальяни і кожен був унікальним і неймовірно крутим.

  3. Наташа Швайко ★★☆☆☆

    Були тут вчора (04.06.21). Кальян чудовий! І кальянщик молодець - хороше обслуговування. В іншому - жах якийсь( В нас було свято у тісному колі (нас 4-ро), настрій хороший, але його зіпсувало обслуговування. Дуже довго просто не несли меню (навіть коли попросили). Каву принесли не дуже швидко теж, але смачна і гаряча. Їжу (просто картопля фрі з беконом) - ми так і не дочекались! Ми чекали її 1 годину 20 хвилин (а перед тим меню ще чекали ж) - і так і не дочекалися!!! Ми сто разів підходили і на бар, і до офіціантів і запитували де ж наша нещасна картопля, а вони щоразу дивились на нас як вперше і потім казали "скоро буде". Коли ми вже вп'яте підійшли і сказали , що будемо скоро їхати (кальян покурили, напої випили) нам відповіли, що ще 5-10 хв. Але і через 15 хв на нас здивованими очима , коли ми попросили рахунок, подивилась офіціантка "а что картошечки не дождетесь?" - це вже фініш повний. Півтори години не вистачило приготувати картоплю фрі; до слова - людей було дуже мало в закладі і в основному хто був, лиш кальян курив. Тобто завантаженості не було. Плюс ми просили разів 6 ввімкнути світло надворі (це був пізній вечір, після 21-ї) - нам його ввімкнули лиш десь через хв 40 після купи нагадувань. Поїхали голодні і розчаровані. Обслуговування (крім кальяну) просто на нуль зірочок. А ціни вище середнього. Терміналу немає (ну хоч "на карту" можна скинути).

  1. Yulia Shulga ★★★★★

    Супер класне місце! Дуже якісний кальян, легко курити і є великий вибір смаків. Особлива подяка кальянщику Никите за супер обслуговування: ввічливість, уважність, професіоналізм. Це те місце куди хочеться повертатися знову і знову! А ще тут смачні коктейлі, приємні ціни, дуже дивно, що завжди мало людей, як на мене це найкраще місце в Києві.

  2. Alina Pidgorna ★★★★★

    Надзвичайно суперова кальянна. Чудовий інтер'єр, смачний і димний кальян, прекрасно збалансовані мідли. Дуже ввічливий персонал. Мені попався кальянщик Паша, який дійсно ловить кайф від своєї роботи. Дякую за атмосферу цьому закладу. Однозначно в скарбничку афіґенних закладів. Люто рекомендую!!!!

  3. Тетяна Воропай ★★★☆☆

    Місце загалом не погане, кальян відмінний. Однак, є проблема із персоналом, який і не запам'ятовує, і не записує замовлень клієнтів та як наслідок приносить, що заманеться і вдвічі дорожче. Замовили коктейль "Тай" вартістю 115 грн., а принесли "Май тай" вартістю 185 грн, коли по чеку виникло питання, нам відповіли, що мусимо платити за те, що випили і з їх боку помилки бути не могло.. відмовились давати книгу скарг та пропозицій, з огляду на пізній час (~22 год.)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Fog Area?

Fog Area знаходиться за адресою вулиця Волоська, 2, Київ, Україна, 04070

Який номер телефону Fog Area?

Зв'язатися з Fog Area можна за номером телефону +38 (068) 354-31-76

Як можна дістатися до Fog Area?

Дістатися до Fog Area можна за посиланням

Advertisements