Чудово, професійно, тут про вас будуть турбуватись не за всі гроші світу. Довго вагалась і обирала потрібний салон краси, щоб підстригтися. Не прогадала. На вході одразу адміністратори вітаються, допомагають зняти пальто, пропонують каву, воду. В приміщенні світло та тепло, не дивлячись, на відключення світла. Далі, майстер Оксана видала халатик, щоб ваш светрик не був заплямований, не просто видала, а вдягнула та завʼязала. Я давно в салонах не бачила такої турботи про гостей. Враження приємні. Оксана підстригла чудово, я неймовірно задоволення новою зачіскою. В просторі панує спокійна атмосфера, красиво, чисто, є все щоб ви відчували себе комфортно. Дуже задоволена, дякую всім працівникам ❤️
Фотогалерея
Про нас
ШАГГІ — салон краси із фокусом на акуратне виконання процедур. У закладі надають манікюр. Окрема увага — на чистоту та стерильність інструментів та затишну атмосферу. Сервіс вибудуваний просто й зрозуміло для щоденного догляду.
Відгуки
-
Tommy Entertainment ★★★★★
-
D S ★★★★★
Чудовий салон, чистий та затишний, завжди привітні дівчата на рецепції. Роблю такі процедури, манікюр, педикюр та відновлення волосся. Завжди виходжу від дівчат в гарному настрої
-
Юлія Химерик ★☆☆☆☆
Не раджу. Це вперше за все життя в мене пече шкіра голови після звичайної стрижки кінців. Майстер сушив голову дуже гарячим феном, хотілось ще тоді втекти, але думаю, ну майстер же, знає, що робить. По ітогу, навіть після години з моменту стрижки голова пекла. В салоні ніхто нічого сказати не міг, що робити - теж. Написала своєму сімейному, вона каже, скоріше за все перегріли шкіру голови і там може бути опік, тому болить і не проходить. Звісно, буду подавати скаргу. Другий момент. Я просила рівний зріз, а зробили мені полуовал, ще й кусками. І ціна значно відпізнялась від прайсу. Я була б не проти стіки заплатити в нормального майстра, але точно не за опік і геть іншу форму.
-
Людмила Москаленко ★★★★★
Постійно ходжу на манікюр та гель лак покриття. Дуже приємна атмосфера, в салоні завжди чисто, весь інструмент стерилізується, крутий колектив. Мої нігті завжди виглядають розкішно. Дякуємо Вам, мої феї нігтьового дизайну!
-
Vlada Arizonova ★★★★★
В Одесі улюблений перукар тільки тут, дуже приємний персонал, з дівчатками завжди мило спілкуємося і можна звернутися з порадою підкажуть і покажуть альтернативу, рекомендую це місце, підете дуже задоволені))
-
Виктория Диордица ★★★★★
Професіоналізм та якість! Стиліст Оксана Грядко – майстер своєї справи. Приємні, уважні адміністратори. Дякую за роботу.
-
Александра Лурье ★☆☆☆☆
7 місяців відходила в салон, перший раз зіпсувала мені Волосся Анна, просто переплутала фарби і замість білого затонувати мене в рудий. Потім намагалася це вимити чим підірвала структуру волосся (за словами працюючого там Партхмахера Олени), але і лена не впоралася, по 180 уе за фарбування і кожні три тижні по 2400 за тонування, ось це Волосся мої на фото через 7 місяців обслуговування у вас в салоні. Ні обіцяної довжини, ні рівномірно забарвленого кольору, а просто плями, зараз волосся сипетца. Гроші повернути не просила, але якщо прочитає це Господиня салону, сподіваюся вона зробить висновки і по дізнається про реальні відгуки клієнтів. Готова і номер телефону залишити і навіть під'їхати
-
Дмитрий Сачок ★★★★★
Краща
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ШАГГІ?
ШАГГІ знаходиться за адресою Італійський бульвар, вулиця Канатна, 81, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону ШАГГІ?
Зв'язатися з ШАГГІ можна за номером телефону +38 (048) 775-06-70
Як можна дістатися до ШАГГІ?
Дістатися до ШАГГІ можна за посиланням