Затишна комфортна студія, адміністратор завжди на висоті, ввічлива та уважна. Запис завжди задовільняє запит. Приємна увага власниці щодо кави та меню для клієнтів. Завжди тепло, затишно, проводиш час з насолодою. Це мене вабить в цій студії. Записуюсь, знаю наперед, що проведу свій час приємно. Але не можу не зауважити, що манікюр та педикюр роблять завжди на 4 чи 4- з 5. Хотілося б звичайно вищого професіоналізму. Іноді звичайний майстер виконує роботу краще топ майстра. Часто міняються майстри. Не встигаю звикнути до майстра, щоб він вивчив нюанси моїх рук та ніг. Педикюр дуже слабенький, все робиться поверхнево. Ціна послуг не співпадає з якістю. Маю надію, студія буде розвиватися і враховувати побажання клієнтів.
Відгуки
-
Людмила Петренко ★★★★★
-
Ask' a ★☆☆☆☆
Манікюр + нарощування у АРТ МАЙСТРА (увага на скрін) за 2к виглядає саме так. Мені страшно уявити, що ж в них роблять звичайні майстри. Я можу писати довго про те, шо ще було не так з цим манікюром, але здається цих фото достатньо, щоб більше ніколи сюди не потрапити. PS: нарощування було 3 довжини, я спиляла довжину через 1,5 тижні, бо були дуже криві бліки і все дуже ламалось.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Маникюр?
Маникюр знаходиться за адресою Вулиця Ростиславська, Маршала Рибалка, 11Б, Kyiv, Україна, 02000
Як можна дістатися до Маникюр?
Дістатися до Маникюр можна за посиланням