Місце, куди хочеться повертатися! Стильний вибір косметики, уважний персонал і сервіс, який дійсно радує. Тут про красу знають усе, а клієнтів завжди ставлять на перше місце. Рекомендую всім, хто цінує якість і комфорт!
Фотогалерея
Відгуки
-
Уляна Дудка ★★★★★
-
Мария Колан ★★★★★
Вже неодноразово замовляю в цьому магазинчику. Швидка доставка, навіть на таксі одного разу відправили, бо ввечері був потяг, а улюблені баночки потрібні були зараз) Завжди додають пробнички, допоможуть з підбором косметики.
-
Катерина Марчук ★★☆☆☆
Сервіс в цьому магазині відсутній. Замовлення відправляють через 7 днів після оформлення, хотя менеджер пише «відправка протягом 1-3 робочий днів», потім відправляють зовсім не те замовлення, при тому, що замовлення вже оплачене і коли клієнт телефонуєш та скаржиться, у магазина є супер відповідь: «ми не жахливий магазин, тому що в неділю взяли слухавку» (дівчата у вас на гугл сторінці графік роботи 24/7 і я телефонувала не в ночі до вас, щоб цим дорікати, а в 18:48) і це звучить як претензія до клієнта, який оплатив замовлення і все ж таки мабуть хоче отримати або повернення коштів, або те замовлення, яке замовляв. Звичайно почула, що «це взагалі нормальна ситуація, таке може трапитись», що вам відправлять не те замовлення, яке ви замовляли, і за яке ви оплатили доставку. Це абсолютно нормальна ситуація. Насправді це не нормально. І як ця ситуація вирішилась, по-перше менеджер доказувала, що все таки вони доставили те, що я замовила і що обгортання роблять масажною олією, але потім зрозуміла, що вона все таки не права. Але дякую магазину, що все таки за дві неділі відправили моє замовлення і комплімент у вигляді пустого пробнику крему то було лишнє.
-
Kseniya Ost ★★★★★
Дуже задоволена покупкою в магазині! Завжди величезний вибір улюбленої косметики. Консультанти дуже приємні. Рекомендую!
-
Софія Моховікова ★★★★★
Раніше замовляла у дівчаток у їхній Інстаграмі, у них завжди лояльність на високому рівні – відправляли мені і у вихідні та самі привозили моє замовлення, завжди підлаштовувалися під мене. Зараз стала замовляти у них на сайті, стильний інтерфейс і зручно, що можна сплатити за apple pay, оплачую за секунду. Плюс великий вибір товарів у наявності. Дякую Вам ☺️
-
Дарья Пшеничная ★★★★★
Замовляла в цьому магазині тиждень тому, треба було терміново купити косметику на подарунок. Замовила о першій ночі - мені відразу менеджер швидко відповів. Косметика мені потрібна була цього дня, тому дівчатка запропонували відправити мені вранці на таксі, в результаті о 10-й ранку я була вже з готовим подарунком. Упакували в стильний пакетик і додали до замовлення листівку та пляшечку апероля. Мені було дуже приємно. ☺️ Сміливо рекомендую цей магазин)
-
Алексей Алексей ★★★★★
Чудовий інтернет-магазин косметики. Не міг визначитись із подарунком для дружини. Проконсультували, підказали, подарунок купив. Дружина задоволена, усі щасливі. Дякую!
-
Дарина Дыбенко ★★★★★
швидко відповідають, завжди все є в наявності, дають подарунки та гарний пакет. Дякую дівчинки)))
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса A.Beauty bar?
A.Beauty bar знаходиться за адресою вулиця Регенераторна, 4, Київ, Україна, 02160
Який номер телефону A.Beauty bar?
Зв'язатися з A.Beauty bar можна за номером телефону +38 (050) 595-14-58
Як можна дістатися до A.Beauty bar?
Дістатися до A.Beauty bar можна за посиланням